אתם לא חייבים להיות מיליונרים, כדי להשקיע בנדל"ן כמו המשקיעים הגדולים

מורן בלסר5 דקות קריאה
שתף:

חלק גדול מן המשקיעים המחפשים הזדמנויות להשקעות אטרקטיביות, אינם בעלי סכומים גדולים להשקעה. משקיעים רבים מצליחים להגיע לחיסכון של 100,000 ש"ח ומחפשים אפיקי השקעה, שיאפשרו "לכסף לעבוד". הריביות המוצעות כיום באפיקי השקעה סולידיים בקושי מספיקות על מנת לשמור על ערך הכסף ביחס לשחיקה על ידי המדד; אפיקי השקעה בנדל"ן לרוב דורשים מהמשקיע להיכנס להשקעה עם סכומי כסף גדולים.

 

הכירו את הפתרון שלכם – הגשמה, חברה להשקעות בנדל"ן, המאפשרת השקעה מסכום של 100,000 ש"ח ומעלה. הגשמה, מאפשרת לכם להשקיע סכומים נמוכים, וליהנות מכל היתרונות של השקעות ענק, כולל ניהול מוקפד וליווי מקצועי. הגשמה, חברה להשקעות בנדל"ן, אופציה טובה להשקעות בשוק ההפכפך והלא רווחי של היום.

 

האם אתה גם מתאים למועדון ההשקעות של הגשמה?בדוק ללא התחייבות

כבר 2,423 אנשים בדקו התאמה לקרן הגשמה

פרטיותך חשובה לנו

הנני מאשר ומסכים לתנאי שימוש, אשר בכפוף להם הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך קבלת פניות ו/או הצעות מצד שלישי

 

הגשמה. אלטרנטיבה טובה עבורכם

הגשמה היא חברה להשקעות בנדל"ן המאפשרת למשקיעים פרטיים להשקיע בהשקעה משותפת. להגשמה 28,000 רשומים במאגר המשקיעים, נבחרת הגשמה מאגדת בתוכה כ 100 אנשי מקצוע מובילים בארץ ובחו"ל (כלכלנים, אנליסטים, רואי חשבון, עו"ד, ורבים נוספים) הבוחרים השקעות להשקעה ישירה בפרויקטים ברחבי העולם. הגשמה מאפשרת לך לבחור מתוך מגוון השקעות בנדל"ן שנבחנו בקפידה.

 

השקעה בנדל"ן באמצעות הגשמה – מגוון אפיקי השקעה לבחירתך

השקעה במסלול הון – במסלול זה המשקיעים משלימים את ההון העצמי של היזם, ולמעשה נכנסים אתו כשותפים באמצעות שותפות המאגדת את כולם. רף הכניסה הנדרש הוא 60 אלף דולר (30 אלף דולר בהשקעות באמצעות תשקיף), וההצטרפות להשקעה מקנה לשותפות המשקיעים בעלות בחברת הנכס.

 

השקעה במסלול מימון – באפיק זה המממנים מלווים כסף לשותפות המשקיעים. הכסף מופנה לטובת השקעה בפרויקט, ובסיומו (ולעתים גם במהלכו, תלוי באופי הפרויקט) הם נהנים מריבית קבועה כנגזרת של תוצאות הפרויקט. ההשקעה מלווה בבטוחות המצמצמות את הסיכון, והמשקיעים נהנים מקדימות על מסלול ההון בחלוקת הכספים החוזרים מן הפרויקט. רף הכניסה להשקעה במסלול זה עומד על 30 אלף דולר בלבד.

 

השקעה במסלול קופאנד – זהו מסלול ייחודי אשר נולד כתוצאה מדרישת חלק מהמשקיעים: לאפשר להם להשקיע בסכומים גדולים יותר ובפיזור אופטימלי. סכום ההשקעה המינימלי בקרנות קופאנד הוא 150 אלף דולר, והקרן מפזרת את השקעתם של המשקיעים על פני לפחות שלוש השקעות שונות: השקעה אחת לפחות בנכס מניב, ולפחות אחת במדינה שאינה ארה"ב. כך נוצר פיזור בשלושה רבדים – סקטוריאלי, גאוגרפי ומט"ח – ורכיב הסיכון מצטמצם.

השקעה בנדל"ן דרך הגשמה – כל היתרונות

הגשמה היא חברה להשקעות בנדל”ן המאפשרת השקעה קבוצתית ישירה בפרויקטים , עם רכישת “יחידות השקעה” על ידי כל משקיע.

 

אנחנו מזמינים אתכם לבחון אפשרות של השקעה אטרקטיבית בנדל"ן, באמצעות חברה מקצועית ומנוסה, אשר תלווה את ההשקעה שלכם תוך שמירה על האינטרסים שלכם כמשקיעים .

 

האם אתה גם מתאים למועדון ההשקעות של הגשמה?בדוק ללא התחייבות

כבר 2,423 אנשים בדקו התאמה לקרן הגשמה

פרטיותך חשובה לנו

הנני מאשר ומסכים לתנאי שימוש, אשר בכפוף להם הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך קבלת פניות ו/או הצעות מצד שלישי

 

ההצעה מוצעת באמצעות שותפויות ייעודיות. ההשקעה בפרויקטים טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה.
המידע אינו מהווה הצעה לרכישת ניירות ערך של החברה או הזמנה לקבלת הצעות כאמור. אין באמור לעיל משום הבטחת תשואה כל שהיא. האמור בתיאור לעיל מהווה הצגה עקרונית וכללית בלבד.