אורית ברמן

אורית ברמן

האם אתה מתאים להשקעה בנדל"ן בארה"ב?
בחר את קבוצת גילך לבדיקה
17 מאי, 2022

אפקט טראמפ: משקיעי נדל”ן ישראלים מכוונים כעת לארצות הברית

ישראלים הם משקיעים סולידים, אבל הריבית הנמוכה ושוק הנדל”ן הישראלי שהפך בלתי אפשרי להשקעה, מובילים אותם לחיפוש אחר אפשרויות מחוץ לישראל.

ישראלים הם משקיעים סולידים, אבל הריבית הנמוכה ושוק הנדל”ן הישראלי שהפך בלתי אפשרי להשקעה, מובילים אותם לחיפוש אחר אפשרויות מחוץ לישראל. אחד מאפיקי ההשקעה שהופכים ליותר ויותר פופולאריים בשנים האחרונות הוא השקעות נדל”ן בחו”ל, ובעיקר בארה”ב. אם נוסיף לזה את ההשפעה העצומה של טראמפ על הכלכלה האמריקאית, הרי שהשקעות נדל”ן בארה”ב רק הופכות ליותר אטרקטיביות. אמצעי ההשקעה בנדל"ן בארה"ב מגוונים מאוד כך שאפשר להתחיל להשקיע בסכומים נמוכים יותר מאשר בישראל.

 

זכאות והתאמה להשקעה בנדל"ן בארה"ב תלויה במספר גורמים. מעל 5,233 ישראלים כבר ביצעו בדיקת התאמה להשקעה בנדל"ן בארה"ב, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בנדל"ן בארה"ב על ידי בחירת קבוצת סטטוס עבודתך:

 

 

שוק הנדל”ן בארצות הברית חזק ויציב והדבר בא לידי ביטוי בעליות מחירים בשנים האחרונות ובביקושים גבוהים לדירות למכירה ולהשכרה, וכמו תמיד האזור האטרקטיבי ביותר להשקעה הוא מטרופולין ניו יורק. משקיעים מכל העולם זיהו את הפוטנציאל, והביקוש להשקעות במנהטן הקפיץ את מחירי הדירות והשכירות בעיר. כמו שקרה גם אצלנו, עליית המחירים במרכז העיר מנהטן הביאה לתנופת בנייה שאין כדוגמתה בשנים האחרונות. כל עיני העולם המערבי נשואות למנהטן בחיפוש אחר הזדמנויות השקעה. בחודשים האחרונים מורגשת פעילות באזורים הצפוניים של מנהטן שנהנים מעליית ערך משמעותית כעת.

 

ברגע שמדובר בפרויקטים במנהטן, לפחות מבחינה נדל"נית, “יש לאחרונה מספר מרשים של מיזמי ענק, כמו בניית גורדי שחקים, מרכזי משרדים ומסחר ומתחמי דיור ענקיים”, אומר אמיר חסיד, ממייסדי  “HAP INVESTMENTS” חברת יזמות נדל"ן אמריקאית בבעלות ישראלית המתמחה בייזום פרויקטיי נדל”ן בארה”ב, “"מאז היבחרו של טראמפ לנשיאות ארצות הברית השוק במנהטן נהנה מביקושים מחודשים. את זאת ניתן לייחס למדיניות הכלכלית שלו, המורכבת מקיצוץ מיסים, מתקציב נדיב לפרויקטים בתחום התשתיות הלאומיות והמקומיות ומהרחבה משמעותית של הייצור האמריקני, המשולבת במערך הגנות על השוק המקומי. אלו מביאים ליצירת מקורות תעסוקה חדשים בקצב מואץ בכל רחבי ארצות הברית, ובמיוחד במנהטן וללחץ נוסף על שוק השכירויות בעיר, ובמיוחד בדירות המיועדות למשפחות צעירות.”

 

משקיעי נדל"ן מכוונים למנהטן
מאז היבחרו של טראמפ לנשיאות ארצות הברית השוק במנהטן נהנה מביקושים מחודשים

 

השקעה ישירה עם היזמים

מי שלא חי ועובד בארה”ב מתקשה להשקיע בנדל”ן עצמאית, כי כדי להשקיע נכון במדינת הענק הזו כדאי מאוד להכיר את השוק הזה היטב, איפה נכון להשקיע ואיפה ממש לא. אחת הדרכים להשקיע בארה”ב היא דרך קרן נדל”ן, שיכולה לכוון אתכם אל ההשקעה הנכונה לכם בעזרת הניסיון והידע שהן צוברות.  

 

"בישראל פועלות מספר חברות המאפשרות השקעה בנדל"ן בארצות הברית, במסגרות שונות. כדאי לבחור בחברות המעורבות באופן מקסימלי בפרויקט. HAP היא יזמית הפרויקטים בעצמה ומשקיעה מהונה העצמי בפרויקט. מבנה השקעה זה מאפשר למשקיעים ליהנות מראש שקט הנובע משותפות אינטרסים מובהקת ובמקביל ליהנות מהיתרונות המגולמים בהובלה מקצוענית ועתירת ניסיון בייזום ובביצוע פרויקטים בארה"ב."

 

בימים אלה החברה מקדמת את פרויקט “HAP Seven” שנבנה במנהטן. מדובר במגדל שיתנשא לגובה של 7 קומות ויכלול שטחי מסחר, משרדים ויחידות דיור. הפרויקט של “HAP INVESTMENTS”  זכה להתעניינות רבה, ועסקת הענק דווחה בהרחבה בעיתונות הכלכלית בניו יורק ובישראל. הפרויקט בעיצובו של האדריכל הנודע קארל פישר ממוקם בשכונת וושינגטון הייטס אשר נמצאת בעיצומה של התפתחות. היא נחשבת כשכונה של הדור הבא במנהטן ומושכת את תשומת ליבם של צעירים ומשפחות צעירות ממעמד סוציו אקונומי בינוני – הכולל מנהלים ובעלי מקצועות חופשיים – המחליפים את האוכלוסייה הוותיקה שגרה באזור עד לשנים האחרונות.

 

השכונה הירוקה ממוקמת בחלק הצפוני של האי מנהטן, גובלת בשכונת אינווד מצפון ,בנהר האדסון ממערב ובנהר הארלם מצפון וממזרח, נמצאת מחוץ להמולת העיר ומאפשרת גישה קלה ומהירה למרכז העיר.
המחירים הנמוכים ביחס למרכז העיר לצד המיקום הירוק והנגיש, הופכים את השכונה ליעד אטרקטיבי למשקיעים המחפשים למקסם תשואה על השקעתם. הקרבה לבית החולים New York Presbyterian, אחד מבתי החולים המובילים בארה”ב ולבית הספר לרפואה של אוניברסיטת קולומביה, מגדילים את הסיכוי לביקושים יציבים לשכירות, להכנסה פסיבית יציבה ופוטנציאל השבחה גבוה עבור המשקיעים.

 

"HAP Seven" נהנה ממיקום אסטרטגי בקרבה לפארקים וגישה אידיאלית לתחבורה ציבורית, “זאת דוגמא טובה לעסקה שמאפיינת את הפילוסופיה העסקית של החברה שלנו – להשקיע באזורים בעלי פוטנציאל צמיחה גדול במיוחד. שווי הקרקע היום הוא כמעט פי 3 מהשווי שלו בזמן הרכישה מה שמעיד על הצלחת האסטרטגיה של החברה הדוגלת בהשקעה באזורים בעלי פוטנציאל גבוה לעליית ערך."

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בנדל"ן בארה"ב על ידי בחירת קבוצת סטטוס עבודתך: