שוק הנדל"ן המסחרי פורח ומפתיע עם מודל השקעה אטרקטיבי למשקיעים בסכומים קטנים

עינת מילר
עודכן 9 דצמבר, 2018

יחידות מסחריות נמכרות במחיר אטרקטיבי עם צפי להניב תשואה שנתית של כ-12%

לפני פחות מ-10 ימים הוצג הפרויקט MyOffice ונחטפו כבר יותר מ-95 משרדים בפרויקט. מה עומד מאחורי הפרויקט החם ביותר בשוק הנדל"ן? מודל חדש שמאפשר למשקיעים עם הון עצמי של 145 אלף לרכוש נכס מניב. המחירים הנמוכים הביאו להסתערות של רוכשים ולכן היזמים שחררו כעת עוד 120 יחידות למכירה מיידית באותם תנאים.

 

מתחם My Office באשדוד הוא דוגמה מצויינת להזדמנות שנפתחה להשקעות נדלן בסכומים נמוכים. משקיעים עם הון עצמי של 145 אלף ש"ח מתנפלים על הפרוייקט ועשרות יחידות כבר נחטפו בגלל המחיר האטרקטיבי. מה שהופך את ההשקעה למעניינת היא העובדה שמאפשרים רכישת יחידות קטנות שמתאימות גם לעסקים קטנים-בינוניים וכך קל יותר להגיע לשוכרים.

התאמה להשקעה בפרוייקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 1,331 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בנדל"ן באשדוד על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

 

 

My Office  אשדוד – בחישוב פשוט, אתם מרוויחים כ-12% בשנה

ההשקעה בנדל"ן משרדי היא ללא ספק כוכב עולה בין האלטרנטיבות להשקעה בנדל"ן בישראל (כמו גם בקרב משקיעים מנוסים בכל העולם), ובארץ – ניראה כי אזורי מסחר ותעשייה בערי הפריפריה מציעות הזדמנויות פז לתשואות גבוהות ובטוחות למשקיעים שמספיקים לתפוס את ההזדמנות בטרם זו מתפוגגת. הנה, לדוגמה, מבנה המשרדים My Office באשדוד, אשר מציע מתחם עבודה משותף הכולל לובי מפואר, לאונג' עסקים, חדרי ועידות מפוארים, חדרי ישיבות מאובזרים בכל אחת מחמשת קומות הבניין, חניון מרווח, ואפילו חדר כושר משוכלל וסאונה שיעמדו לרשות העובדים בבניין – וכל זאת, במתחמי משרדים בשטחים משתנים, של החל מ – 25 מ"ר.

 

ההצעה במתחם My Office היא אטרקטיבית במיוחד – ובחישוב פשוט אנחנו מגיעים לתשואות של כ-12% בשנה:

  • ההשקעה ברכישת משרד במתחם My Office בסכום של החל מ – 295,000 ₪
  • השכירות הממוצעת באזור עומדת על 3,000 ₪ בחודש – המסתכמים לכדי הכנסה שנתית נוספת של 36,000 ₪
  • התשואה השנתית, כלומר, ההכנסה אל מול ההוצאה – 12.2%

חשוב לדעת, כי הרוכשים נדרשים להון אישי לרכישה של כ – 145,000 ₪, כאשר הצעות מימון והלוואות משכנתא יממנו את שארית הסכום במידת הצורך.

 

מודל השקעה נוח
הזדמנויות פז לתשואות גבוהות

 

המשרדים נחטפים כמו לחמניות חמות – למה אתם מחכים?

אין ספק, כי אלה מבינינו שחושבים מהר, יודעים לגלות החלטיות ולזהות הזדמנות טובה להשקעה כשהיא עוד זמינה להם – הם אלה שגורפים רווחים גבוהים. לעומתם, אלה שמתמהמהים, מקבלים לעיתים החלטות טובות – רגע אחרי שחלון ההזדמנויות נסגר, וכבר מאוחר מידי לפעול.

 

 

 

ההשקעה בפרוייקט My Office מציגה אפשרות להכנסה פסיבית של כ – 30% מגובה השכר הממוצע בישראל – ואין ספק שמדובר בעליה משמעותית באיכות החיים ובגובה ההכנסות לבית. הסכום הנמוך להשקעה, מאפשר לכל משקיע, גם כזה שלרשותו עומד סכום נמוך יחסית – להיכנס לאחת ההשקעות הרווחיות והבטוחות שראינו כאן בשנים האחרונות. 

 

התאמה להשקעה בפרוייקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 1,331 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בנדל"ן באשדוד על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

 

הזדמנות השקעה בנדל"ן
עינת מילר
האם אתה מתאים למודל השקעה באשדוד?
בחר את סטטוס הנכסים שלך