בדוק התאמה להנחה ברכישת דירה
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?
9 דצמבר, 2018

החלום לדירה בתל אביב מתממש – מגדלי גינדי TLV פותחים למכירה את מגדל 3

הדירות במגדל השלישי נמכרות כעת בתנאי מימון מיוחדים לזמן קצר

תל אביב היא קצת כמו חו”ל במרכז הארץ, עם סגנון חיים, קצב, צבעים ואוכלוסיה שלא תמצאו בשום מקום אחר. גם המחירים בתל אביב (כמו למשל מחירי השכירות לנדל”ן בתל אביב) גבוהים יותר מאשר בכל מקום בארץ – אבל זה לא מונע מעשרות אלפי צעירים, מבוגרים, משפחות, סטודנטים, ואחרים – להודות, כי לא יחליפו את תל אביב בשום מקום מגורים אחר. ועכשיו, ממש במרכז הקצב והסטייל הייחודי של העיר – מוקם פרוייקט חדש ושאפתני מבית חברת הנדל”ן הבין לאומית גינדי – הם מגדלי גינדי TLV.

 

ללא ספק, מדובר בפרוייקט שהוא לא כמו שום דבר אחר שכבר ראינו כאן. מעבר למגדלים עוצרי הנשימה – לא פחות מ–48 קומות מגורים, עם שלוש בריכות שחייה, מועדון כושר וספא לדיירים בלבד, ועוד פינוקים למגורים ברמה אחרת – המגדלים נבנים בסביבה שתאפשר לדיירים את כל מה שיצטרכו, כולל עבודה, בילויים, חברים ועסקים. מדובר, ללא ספק, בחוויית מגורים ללא תחרות, אבל אם זה לא אטרקטיבי מספיק עבור דיירים ומשקיעים, הנה בשורה של ממש – הדירות במגדל השלישי נמכרות כעת בתנאי מימון ייחודיים החל מ-3 מיליון ש”ח.

 

שמעתם נכון, מדובר בתנאי מימון לזמן מוגבל כעת עבור דירות שניים, שלושה, ארבעה או חמישה חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים במתחם המגורים החדשני בתל אביב – שתהפוך את הרכישה שלכם מוצלחת, בין אם אתם מתכוונים לעבור לגור במגדל או בין אם מדובר ברכישה להשקעה. 

 

התאמה לקבלת הנחה בפרוייקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 2,121 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לקבלת תנאי מימון לרכישת דירה במרכז תל אביב על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

הנחה של מגדלי גינדי TLV

גינדי החלו במכירת הדירות במגדל השלישי מתוך ארבעה, והם מציעים הנחה של עד 150,000 ₪ ברכישת דירה, כך שמעבר לאיכות המגורים הגבוהה – מדובר במחירים אטרקטיביים במיוחד

 

למה גם אתם רוצים דירה במגדלי גינדי TLV החדשים?

מגדלי גינדי TLV מציעים חוויית חיים הוליסטית, שהיא עשירה יותר, מפנקת יותר, ואפילו בריאה יותר. זאת, עם תכנון קפדני של מגדלי המגורים, לצד קניון גינדי TLV ופארק רחב ידיים (15,000 מ”ר) שיהיה חלק מהשכונה. 48 קומות מגורים תמצאו בכל בניין, כאשר על גג הבניין מועדון מפנק, הכולל בריכת שחייה ולאונג’ מפואר – ונוף עוצר נשימה, ב – 360 מעלות, על אחת הערים היפות בעולם, כולל חופי הים שלה. כל הדירות מעוצבות בקפידה, בסטנדרט גבוה ומפנק במיוחד. צורת התלתן הייחודית של המגדלים, מאפשרת נוף אורבאני מרהיב – מכל דירה, כולל הנופי המרחבים המקיפים את תל אביב, וכמובן – הים.

 

 

המגדלים ממוקמים באזור מרכזי ואטרקטיבי בעיר – באזור השוק הסיטונאי בעבר, במרחקים קצרים מפארק שרונה, תיאטרון הבימה, מוזיאון תל אביב לאמנות, כיכר המדינה, ומחלף השלום. כך, מעבר לאיכות החיים השופעת בתוך הדירה במגדל ומחוץ לה – גם מעבר לגבולות השכונה המפנקת, ניתן למצוא מרכזי עסקים, בילויים, שופינג, ו”מינגלינג” – במרחק הליכה קצרה. זה אולי בדיוק המקום לציין את ה – TLV Fashion Mall, מרכז האופנה החדש של ישראל, אשר אירח בשנת 2017 את שבוע האופנה הישראלי, והמארח חנויות של מעצבי אופנה עילית מכל העולם.

 

עבור מי שמבלים חלקים ניכרים מהיום בנהיגה – חשוב לדעת, כי מיקום המתחם מאפשר כניסה ויציאה מהירים מהעיר. משפחות המתעתדות ליהנות ממגורים במתחם הפרוייקט, יהנו ממגוון רחב של גני ילדים, בתי ספר יסודיים ותיכוניים, פארקים ואטרקציות לפעילות משפחתית מהנה ממש מתחת לבית.

 

איכות החיים הגבוהה ממנה יהנו דיירי המגדלים במתחם גינדי TLV, הופכת את נכסי הנדל”ן שבהם לכאלה שנכון גם להשקיע בהם. בעשר השנים האחרונות, נכסים בתל אביב הכפילו את ערכם – ובאזורים שנהנו מתנופת פיתוח, דוגמת אזור רחוב החשמונאים וקרליבך – מתחם הרחובות של פרוייקט גינדי TLV – טווחי המחירים האמירו בהרבה יותר מאשר רק 100%. באזור, אין ספק כי עליות המחירים תמשכנה, במיוחד לאחר אכלוס מלא של הפרוייקט, על הסלבריטאים ואנשי הבוהמה התל אביביים שהוא מושך.

 

היתרון של מגדלי גינדי TLV

מתחמי קניות, פארקים ואטרקציות לפעילות משפחתית מהנה ממש מתחת לבית

 

בשורה התחתונה – זה משתלם!

הדירות בפרוייקט גינדי TLV הן דירות של בין שניים לחמישה חדרים (בבניין השלישי, שדירותיו נמכרות כעת, הדירות הקטנות ביותר הן בנות שלושה חדרים), עם מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. מחירי הדירות החל מ – 3,000,000 ₪. מחירים כאלה לדירות בוטיק במגדלי היוקרה החדשים של תל אביב, הופך את הרכישה של דירה במתחם להבטחה לאיכות חיים גבוהה, כמו גם השקעה משתלמת, שתאפשר רווחים גבוהים עם עליית הערך הצפויה של הנכסים באזור, לאורך שנים רבות.

 

 

 

 

התאמה לקבלת הנחה בפרוייקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 2,121 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לקבלת תנאי מימון לרכישת דירה במרכז תל אביב על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך: