השלמת הנמל הסיני באשדוד יוצרת הזדמנות השקעה חד פעמית

עודכן 12 ינואר, 2019

שטחי המשרדים באשדוד הולכים ואוזלים. זהו חלון הזדמנויות נדיר, שלא צפוי שיימשך לאורך זמן

 

הזדמנות חד פעמית להשקעה בפרוייקט אייקוני שמשתף את המשקיעים ברווחים ונמצא באחד האזורים האטרקטיביים ביותר בארץ. כיום הפרויקט מאפשר לקנות 100 מ"ר של נדל"ן משרדי ובפועל לקבל 150 – 185 מ"ר בהתאם להגדלת הזכויות הצפויה במתחם. מדובר בהזדמנות שלא תחזור, עם פוטנציאל לתשואות גבוהות במיוחד. מניתוח מקצועי של הנתונים ברור ומובן כי זהו הזמן המושלם להשקעה בנדל"ן למשרדים באזור פארק ההייטק החדש של אשדוד, שצפוי להפוך להיות ממרכזי המסחר והעסקים השוקקים בישראל.

 

 

עד שנת 2021, תסתיים בניית הנמל החדש באשדוד וקריית הסייבר של אלבטק צפויה להיות מאוכלסת. המשמעות: עשרות אלפי עובדים חדשים, לצד תוספת של מוסדות אקדמיים (מכללת סמי שמעון להנדסה), מרכזי עסקים וסחר כדוגמת BIG FASHION אשדוד, וקרית הייטק בת אלפי מטרים של שטחי תעשייה וטכנולוגיה מתקדמת. פארק ההייטק ממוקם בקרבת קווי תחבורה ציבורית ראשיים, ביניהם תחנת רכבת אשדוד ופרויקט תחבורה ציבורית REWAY – הזדמנות נדירה להתמקם באזור שהגישה אליו נוחה במיוחד לבעלי עסקים ולקוחות כאחד.

 

הביקוש לשטחי מסחר ומשרדים באזור כבר מרקיע שחקים – והוא צפוי להמשיך לעלות עם היצע הולך וקטן (ומחירים שיעלו באופן חד) למשרדים ונדל"ן מסחרי. בלב פארק ההייטק החדש יוקם פרויקט המשרדים האייקוני ICON BUSINESS CENTER המציע הזדמנות חד פעמית למשקיעים, לרכישת משרד בסביבת עבודה מפוארת ובו בזמן ליהנות מתשואות ורווחים גבוהים. 

 

שטחי המשרדים באשדוד הולכים ואוזלים – וכמות הדיירים, הסטודנטים, אנשי המקצוע והארגונים שיגיעו למרכזי העבודה בעיר רק תעלה. זה הזמן להפוך לחלק מההצלחה המסחררת באזור ולהשקיע בנדל"ן מסחרי בפארק ההייטק באשדוד. עם השקעה נמוכה המאפיינת נדל"ן משרדי בשטחים קטנים, ותשואה מוערכת במעל 10% – חשוב לדעת, כי מדובר בחלון הזדמנויות נדיר, שלא צפוי שיימשך לאורך זמן. משקיעים חכמים ינצלו את ההזדמנות כעת, ויהפכו חלק מההצלחה בימים הקרובים.

 

התאמה להשקעה בפרויקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 1,271 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בפארק הייטק אשדוד על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

פארק ההייטק באשדוד – השקעה אטרקטיבית במיוחד

בכל אזור השפלה הדרומית של ישראל, ובאשדוד בפרט – עיר בתנופת צמיחה, שכבר עכשיו חיים בה מעל רבע מיליון תושבים, לא קיים מתחם משרדים ועסקים העונה על צרכי האוכלוסייה והביקוש באזור, לצד תשתיות איכותיות וסביבה מודרנית. לאחרונה הושקעו מעל שישה מיליארד שקלים בשיפור התשתיות בעיר, לטובת הקמת מרכז מסחרי מהגדולים בארץ, וכן להקמת נמל, העתיד לאפשר ייבוא של עוד כ-1.5 מיליוני טונות של סחורה בשנה, ובכך בעצם לרכז את רוב הייבוא והייצוא בישראל. גם פרוייקט התחבורה הציבורית בשם Reway צפוי לאפשר הגעה נוחה ממרכז העיר ואל אזור הנמלים עבור אנשי עסקים ולקוחות – ומכאן הצורך העולה בשטחי משרד באזור. את ההזדמנות זיהו מספר ארגונים גדולים, ביניהם המכללה סמי שמעון, המרכז הרפואי אסותא, רשת הקניונים BIG, ואחרים. כולם – כבר הבטיחו את נוכחותם בפארק ההייטק החדש באשדוד. אין זה פלא, עם הצפי (על פי הצהרת ראש העירייה באשדוד) לארנונה נמוכה ב – 20%-30% ביחס לארנונה בראשון לציון, למשל – כי חברות רבות רואות אפשרות נהדרת להתמקם בלב מרכז תעסוקתי שוקק, ולצמצם הוצאות.

 

לצד בנייני משרדים אשר ייאכלסו חברות טכנולוגיה גדולות, עתידים לקום משרדי יוקרה אשר יאפשרו לבעלי מקצועות חופשיים לקבוע את פעילותם במתחם ולהנות מסביבת עבודה שלמה. המשרדים, בפרוייקט ICON, אשר נבנים במפרט בוטיקי ובתכנון מוקפד, בעיצוב משרד האדריכלים המוכר "שיח אדריכלים" – יאפשרו סביבת עבודה מעוצבת, יוקרתית ונוחה עבור מאות אנשי מקצוע. הבניין עצמו הוא בניין משרדים וסחר מעוצב במראה אסימטרי ייחודי ומסקרן ובעל שתי חזיתות ושתי כניסות שביניהן בקומה הראשונה, דק מפואר היוצר מרפסת שיתופית וחלל מרשים.. בכל קומת משרדים חדר ישיבות משותף. בימים אלו נמכרים משרדים בפרויקט ICON ובעתיד, לאחר גמר בניה, יאוכלסו או יושכרו ע"י המשקיעים בחוזי שכירות ארוכי טווח ובעלי תשואה גבוהה.

 

מי שיקבל את ההחלטה הנכונה כעת – יהנה ממחירי יזמים ומתשואה גבוהה

ההבדל בין רכישת משרד מקבלן עם תום הבנייה, לבין רכישה של שטחי מסחר  בפרויקט טרם בנייתו מסתכם לעיתים בחיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים. מי שמקדים לקרוא את מפת ההשקעות נכון ומבין כי הביקוש עבור שטחי משרדים הולך וגובר וכי ההיצע בסביבת אשדוד רק הולך ומצטמצם יזכה לקצור את רווחי המתחם וליהנות מההצלחה הגדולה. לצד התשואה הגבוהה משכירות, חשוב גם לזכור כי מחירי נדל"ן המשרדים עתידים לעלות משמעותית – אלו הם רווחי היזמות למשקיעים מהירי החלטה.

 

השקעת נדלן במיקום אטרקטיבי
המיקום האטרקטיבי הופך את המתחם לאידאלי עבור המשקיעים

 

הכנסה נוספת ממקור בלתי רגיל

ההשקעה בפארק ההייטק החדש של אשדוד צפויה להניב תשואות גבוהות למ"ר – ובנוסף לכך, בשל אישור עיריית אשדוד ל-168 אחוזי בנייה בלבד בתכנית המאושרת, צפויים אחוזי הבנייה לעלות ואף להכפיל את עצמם ויותר מכך. מי שישקיע היום ברכישת 100 מ"ר של נדל"ן משרדי – כנראה שיזכה להיות הבעלים של בין 150 מ"ר ל-185 מ"ר. במצב כזה הרווחים גדלים בצורה משמעותית וההשקעה נהפכת להשקעה נדירה ויוצאת מן הכלל!

 

רוצים להפוך חלק מההצלחה? קבלו פרטים נוספים – עכשיו

החברה למימוש קרקעות וקבוצת בונים נדל”ן מקדמות את פרויקט ICON BUSINESS CENTER וזאת בגיבוי של מעל 20 שנות ניסיון בתחום ואלפי משקיעים מרוצים. בזכות שיטת שלושת השלבים הכוללת בשלב הראשון את איתור הנכס, בשלב השני את התאמת ההשקעה לצרכי הלקוח ובשלב השלישי ליווי בהיבטים פיננסיים ויעוץ לאורך הפרויקט מאות משקיעים יכולים להעיד כי ביצעו השקעה מוצלחת ורווחית תוך קבלת שירות אדיב ומסור. החברה למימוש קרקעות וחברת בונים נדל"ן מזמינים את המשקיעים להצטרף לפרויקט ICON BUSINESS CENTER וליהנות מרווחים חסרי תקדים. אך במקרה כמו זה עכשיו, הזמן משחק לרעתם של משקיעים שבוחרים להתמהמה. הביקוש לשטחי הנדל”ן המשרדי בפארק ההייטק החדש באשדוד מרקיע שחקים – והמחירים עולים בהתאם, ממש בכל יום שעובר. משקיעים חכמים שמחפשים הזדמנויות להשקעה בסכומים לא גבוהים ובתשואות מרשימות – יבדקו עוד היום את אפשרויות ההשקעה בפארק ההייטק החדש באשדוד, ויאפשרו לעצמם השקעה מוצלחת במיוחד, עם רווחים לאורך שנים, הן משכירות והן מהשבחת הנכסים.

 

התאמה להשקעה בפרויקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 1,271 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בפארק הייטק אשדוד על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

 

הזדמנות מסחרית באשדוד
עינת מילר
בדוק התאמה להזדמנות השקעה בפארק הייטק באשדוד
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?