הטלפון מאראלה בדרך: משתלם להיות מנוי פיס

דנה סמט1 דקות קריאה
מנוי פיס - האם כדאי?
שתף:

עשרות ישראלים זוכים בעשרות אלפי שקלים מדי חודש בזכות מנוי לפיס, ולמעשה, הפרס הראשון יכול להגיע עד לסכום של מיליון וחצי שקלים! גם מי שלא זוכה בסכום כסף מכובד שמגיע ישירות לחשבון הבנק, עדיין יכול לזכות בפרסים שווים כמו מכונית חדשה או חופשה בחו"ל.

 

איך מתנהלות ההגרלות למנויי פיס?

הגרלה היא אולי עניין של מזל, אבל מנוי פיס ללא ספק משפר את סיכויי ההצלחה. השיטה הייחודית של מפעל הפיס קובעת כי מדי שבוע יזכו שלושה ברי מזל בשלושת הפרסים הגדולים – וזוכה נוסף בהגרלת הבונוס. מדי יום חמישי מתקיימת הגרלה שבה משתתפים מספרי המזל הפעילים, מה שמבטיח למעלה מ-50 זוכים מדי שבוע. יחד הם זוכים בעשרות אלפי שקלים ואף בסכומים גבוהים הרבה יותר.

 

כדי להיכנס להגרלות נדרש מספר מזל אישי, זה שיש היום לכל מנוי פיס. רוב המנויים בוחרים את המספר שלהם בעצמם, כמובן, אבל יש גם מי שמעדיף להשאיר גם את בחירת המספר לידי המזל – ונותן למחשב לבחור במקומו. המספר הזה מלווה את המנויים בכל ההגרלות, שמתקיימות מדי יום חמישי בשעה 10:30 בבוקר.

 

 

מנוי פיס נהנים גם מהטבות

באופן כללי, מנוי פיס מעניק לא רק השתתפות אוטומטית בכל ההגרלות – אלא גם שורה של הטבות משתלמות. בין השאר מקבלים המנויים הנחה של עד 80 אחוז ברכישת כרטיסים למופעים מהארץ ומחו"ל, כרטיסים לקולנוע במחירים מצחיקים של 9 עד 18 שקלים, ועוד המון הנחות משמעותיות ברכישת ארוחות בוקר, פעילויות לשעות הפנאי וכרטיסים למופעי בידו ואמנות.

 

אם ההגרלות השבועיות וההטבות המשתלמות לא מספיקות, מדי חודש מתקיימת הגרלת בונוס שמעניקה ל-100 מנויים חופשה זוגית ביעדים לוהטים בעולם, כמו ניו וברצלונה.

 

פרסי הזכייה למנויי פיס

הפרס הראשון שבו יכולים לזכות 52 מנויים מדי חודש, הוא פרס כספי בסכום של 50,000 עד 1,500,000 שקלים. בפרס השני – מכונית חדשה – זוכים 10 מנויים מדי חודש, ואילו בפרס השלישי (10,000 שקלים) זוכים 75 מנויים. סכומי הזכייה מועברים ישירות לחשבון הבנק שלכם, ואתם אפילו לא צריכים לחכות למכתב רשמי או ליונת דואר כדי לדעת אם זכיתם. זוכרים את הפרסומת של אראלה? שיחת הטלפון הזו יכולה להיות השיחה הבאה שלכם, וכל מנוי פיס משתוקק לשמוע את הקול שלה.

 

כאמור, בנוסף לשלושת הפרסים הגדולים מתקיימות גם הגרלות נוספות לחופשה זוגית. 75 אנשים זוכים מדי חודש בחופשה בת חמישה ימים בברצלונה, בעוד 25 מנויים יוצאים לנופש בניו יורק למשך תשעה ימים. ההודעה על הזכייה בחופשה תגיע בדואר רשום, עם כל הפרטים שאתם צריכים כדי לממש את הפרס ולהתחיל לארוז.

 

 

המון סיבות טובות לעשות מנוי פיס

אז נכון, כשאתם נרשמים להגרלה אחת מפעם לפעם, סיכויי הזכייה שלכם לא מאוד גבוהים. עם זאת, מנוי פיס משפר את הסיכוי משמעותית, והסטטיסטיקה כבר הרבה יותר ידידותית. הסיבה הפשוטה היא שמדי שבוע מוגרלים פרסים שבהם זוכים עשרות מנויים, והמספר שבחרתם תמיד נכנס להגרלה, שבוע אחרי שבוע, 52 שבועות בשנה. שיחת הטלפון מאראלה כבר לא נשמעת כל כך דמיונית – והזכייה קרובה הרבה יותר!

 

קבלו טיפים על חיסכון השקעות וכלכלה מעשית
https://www.reali.co.il/wp-content/themes/realitheme

כתבות מומלצות