צניחה במחירי ביטוח החיים לאחר אישור לחברות הביטוח, חיסכון חסר תקדים של אלפים בשנה לבעלי ביטוח חיים

עודכן 25 מאי, 2022

בשנת 2019 כל מי שבבעלותו ביטוח חיים יוכל לקבל הוזלה של עשרות אחוזים על התשלום החודשי לביטוח החיים שלו. המשמעות המיידית היא קבלה של עד כדי אלפי שקלים בשנה בחזרה לכיס ללא שום מאמץ.

[בדוק זכאות כאן]

אישור שניתן לאחרונה לחברות הביטוח מאפשר להוזיל את המחירים על ביטוחי החיים וזאת בשל העובדה הפשוטה שתוחלת החיים עלתה באופן דרמטי ב-50 השנים האחרונות. בשנת 2019 כל מי שבבעלותו ביטוח חיים יוכל לקבל הוזלה של עשרות אחוזים על התשלום החודשי לביטוח החיים שלו. המשמעות המיידית היא קבלה של מאות ולעיתים עד אלפי ש"ח בשנה בחזרה לכיס ללא שום מאמץ. גם מי שאין בבעלותו ביטוח חיים עד כה רואה לנגד עיניו כעת מחיר ביטוח חיים אטרקטיבי ביותר .

 

זכאות להוזלת ביטוח החיים תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 12,093 ישראלים כבר ביצעו בדיקת זכאות להוזלת ביטוח החיים, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להריץ בדיקת זכאות להוזלת ביטוח החיים על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

מומלץ לכל מי שיש להם ביטוח חיים מסוג כלשהו לבצע בדיקת עלות עדכנית

כל מי שהם כבר בעלי פוליסות ביטוח חיים, מכל סוג שהוא (ביטוח חיים מסוג "ריסק" כמו גם ביטוח חיים למשכנתא), עשויים להשיג חיסכון משמעותי בזכות ביצוע בדיקה פשוטה שמטרתה לזהות אפשרות לשמור על אותו כיסוי ביטוחי תוך הפחתת תשלום הפרמיה החודשי.

 

חשוב מאוד לוודא שהתשלום החודשי לביטוח החיים תואם את טבלאות תוחלת החיים העדכניות, ככל שהבדיקה תבוצע מוקדם יותר ניתן להשיג חיסכון גדול יותר.

 

מאז שנות השישים תוחלת החיים עלתה בלמעלה מעשר שנים

עליה בתוחלת החיים פורשת את הסיכוי שנמות על פני שנים רבות יותר. הפחתת ההסתברות למוות תשפיע על העלות הכרוכה ברכישה והחזקה לאורך שנים של פוליסת ביטוח חיים.
בעבר הלא רחוק, הסיכוי שגבר שאין לו בעיות בריאותיות מיוחדות ימות בגיל 50 עמד על כ-5%. כיום, הסיכוי שגבר ישראלי בן 50 ימות עומד על 3% בלבד. מדובר בשינוי מרחיק לכת ולפיכך השפעתו על מחיר ביטוח החיים מובנת מאליה.

 

מה משפיע על מחירן של פוליסות ביטוח חיים

גורמים שונים משפיעים על מחירה של פוליסת ביטוח החיים, היקף הכיסוי הוא אחד מהם, גיל המבוטח ומצבו הבריאותי, סגנון החיים (למשל קיום או היעדר עיסוק בתחביבים שסיכון גבוה בצידם), האופן בו משולב רכיב החיסכון בפוליסת הביטוח, כולם משתנים המשפיעים על גובה הפרמיה (התשלום החודשי שיש לבצע כדי שפוליסת הביטוח תישאר ברת תוקף).

 

מכיוון שהעלייה בתוחלת החיים נמשכת מזה כמה עשורים (ואף מאיצה עם הזמן) אנו עדים להוזלה משמעותית במחירי פוליסות ביטוח חיים, עד כדי כך שלכל מי אשר להם כבר יש ביטוח חיים מומלץ לבדוק אפשרות להוזיל את ביטוח החיים. הוזלה שכזו עשויה להיות משמעותית מאוד, עד כדי אלפי שקלים בשנה. למען הסר ספק מדובר בהפחתת תשלום הפרמיה החודשית תוך שממשיכים ליהנות מאותו היקף כיסוי.

 

זכאות להוזלת ביטוח החיים תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 12,093 ישראלים כבר ביצעו בדיקת זכאות להוזלת ביטוח החיים, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להריץ בדיקת זכאות להוזלת ביטוח החיים על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

הוזלת ביטוח חיים
עינת מילר
האם אתה זכאי להוזלה בביטוח החיים?
בחר את קבוצת גילך לבצע בדיקה