מחירי הדירות שוב בדרך למעלה - והמשקיעים מזהים את הפוטנציאל של תל אביב

עודכן 21 אוקטובר, 2021

הנכסים בתל אביב הכפילו את ערכם במהלך העשור האחרון. באזורים שבהם תנופת הפיתוח הייתה משמעותית יותר, כדוגמת האזור שבין הרחובות חשמונאים וקרליבך – בו מוקם גם פרויקט גינדי TLV – המחירים האמירו בעשרות אחוזים.

הדמייה : דירת 5 חדרים

 

הפרויקט גינדי היוקרתי הוא ללא ספק נדיר בנוף של תל אביב. המגדלים המרהיבים תוכננו על ידי יסקי מור סיון אדריכלים והם נישאים לגובה של 180 מטרים, מה שרק משדרג את קו הרקיע של תל אביב. עם עיצוב אדריכלי חדשני ועם צורת התלתן המיוחדת שלהם, המגדלים מבטיחים לכל הדיירים – בכל 48 הקומות – ליהנות מהים והמרחבים הפתוחים שמקיפים את העיר. אל התמונה הזו מצטרפות גם Rooftop בגג הבניין אשר מכיל בר גדול ובריכה, פארק מטופח ומתחם קניות שצפוי להיבנות באזור.

 

תנאי מימון מיוחדים ונוחים לזמן מוגבל

לזמן מוגבל בלבד, אנו מאפשרים לבצע רכישה בתנאי מימון מעולים של 20% במועד הרכישה ו-80% במועד האכלוס רק בעוד 5 שנים. הדבר מאפשר את דחיית רוב התשלום למועד האכלוס ויוצר תנאים מעולים להשקעה. העובדה שאכלוס הפרויקט מתבצע רק בעוד כ-5 שנים מאפשר תשלום מאוד נוח שמתפרס לאורך זמן – תשקיעו עכשיו בצורה חכמה ותקצרו את הפרויקט ברגע הנכון.

שמעתם נכון, מדובר בתנאי מימון לזמן מוגבל כעת עבור דירות ארבעה או חמישה חדרים ודופלקסים בגדלים מגוונים במתחם המגורים החדשני בתל אביב – שתהפוך את הרכישה שלכם מוצלחת, בין אם אתם מתכוונים לעבור לגור במגדל או בין אם מדובר ברכישה להשקעה.  

 

המיקום הכי טוב בעיר

האזור שבו מוקמים בימים אלה מגדלי גינדי TLV הוא אחד האזורים המרכזיים והאטרקטיביים בעיר. במרחק לא רב מהפרויקט המפואר נמצאים מוקדי התרבות של תל אביב: פארק שרונה, הסינמטק, תיאטרון הבימה, מוזיאון תל אביב לאמנות, רחוב רוטשילד וגם כיכר המדינה. כך, גם בין כותלי המגדל וגם מחוץ לבית אפשר למצוא שפע של מתחמי בילויים, שופינג, תרבות ועסקים. אלו מכם המבלים חלק ניכר משעות היום מחוץ לעיר ישמחו גם לדעת שהגישה לכבישים המהירים וכן הגישה מהם אל המגדלים, נוחה מאוד.

באופן טבעי, במיקום מרכזי כל כך, גם התחבורה הציבורית תוביל אתכם לכל נקודה בעיר ובשנים הקרובות אף צפויה לקום הרכבת הקלה עם שתי תחנות מרכזיות באיזור, תחנת קרליבך ותחנת יהודית .

 

 

השקעה שמניבה תשואה יציבה

כידוע, הנכסים בתל אביב הכפילו את ערכם במהלך העשור האחרון. באזורים שבהם תנופת הפיתוח הייתה משמעותית יותר, כדוגמת האזור שבין הרחובות חשמונאים וקרליבך – בו מוקם גם פרויקט גינדי TLV – המחירים האמירו בעשרות אחוזים. אם כן, אין ספק שזו אזור אטרקטיבי גם לרוכשים דירה למטרת מגורים וגם למשקיעים בתקופה שבה רכישת דירה להשקעה היא עדיין אפיק ההשקעה הסולידי והמשתלם ביותר בישראל. זאת משום שהיא מאפשרת לרוכשים ליהנות מתשואה שנתית משכירות המגיעה לשיעור של כ-2.5% בשנה.

 

איכות חיים גבוהה – והשקעה משתלמת

כל הדירות בפרויקט גינדי TLV הן דירות של בין 4 ל-5 חדרים ודופלקסים בגדלים מגוונים. מחירה של דירת 4 חדרים מתחיל ב-3.9 מיליון שקלים, וכשמדובר בדירת בוטיק מפנקת במגדלי היוקרה החדשים של תל אביב, זו בהחלט רכישה משתלמת שתאפשר לכם ליהנות מרווחים גבוהים עם עליית הערך הצפויה באזור בשנים הקרובות. בנוסף, קיים Rooftop בגג הבניין אשר מכיל בר גדול ובריכה. עם תנאי מימון ייחודיים ונוחים במיוחד המאפשרים לשלם עכשיו 20% ואת ה-80% הנותרים רק בעוד חמש שנים, ועם איכות החיים הגבוהה במתחם ובאזור כולו, זוהי בהחלט רכישה מוצלחת – בין אם לצורך השקעה ובין אם למגורים.

 

התאמה לקבלת הנחה בפרוייקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 3,121 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לקבלת תנאי מימון לרכישת דירה במרכז תל אביב על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

בדיקת התאמה
עינת מילר
בדוק התאמה להנחה ברכישת דירה
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?