החלום לדירה בתל אביב מתממש – מגדלי גינדי TLV פותחים למכירה את מגדל 3

עודכן 18 יולי, 2019

הדירות במגדל השלישי נמכרות כעת בתנאי מימון מיוחדים לזמן קצר (מחיר התחלתי של 3.5 מליון)

הדמייה : דירת 5 חדרים

 

סגנון החיים, הקצב, הצבעים והאוכלוסייה של תל אביב, בהחלט ייחודיים רק לעיר הגדולה. אלה הן גם הסיבות שבזכותן מגיעים אל העיר עשרות אלפי צעירים, מבוגרים, משפחות, סטודנטים ורבים אחרים. גם יוקר המחייה לא יעצור אותם והם מודים שלא יחליפו את תל אביב בשום מקום אחר, ועכשיו עם הפרויקט השאפתני של גינדי, מרכז הקצב והסטייל עומד לקבל עוד חיזוק משמעותי.

 

התאמה לקבלת הנחה בפרוייקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 2,121 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לקבלת תנאי מימון לרכישת דירה במרכז תל אביב על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

הפרויקט היוקרתי הזה הוא ללא ספק נדיר בנוף של תל אביב. המגדלים המרהיבים תוכננו על ידי יסקי מור סיון אדריכלים והם נישאים לגובה של 180 מטרים, מה שרק משדרג את קו הרקיע של תל אביב. עם עיצוב אדריכלי חדשני ועם צורת התלתן המיוחדת שלהם, המגדלים מבטיחים לכל הדיירים – בכל 48 הקומות – ליהנות מהים והמרחבים הפתוחים שמקיפים את העיר. אל התמונה הזו מצטרפות גם שלוש בריכות שחייה, וגם מועדון כושר וספא, פארק מטופח ומתחם קניות שצפוי להיבנות באזור.

 

שמעתם נכון, מדובר בתנאי מימון לזמן מוגבל כעת עבור דירות שניים, שלושה, ארבעה או חמישה חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים במתחם המגורים החדשני בתל אביב – שתהפוך את הרכישה שלכם מוצלחת, בין אם אתם מתכוונים לעבור לגור במגדל או בין אם מדובר ברכישה להשקעה.  

 

הנחה של מגדלי גינדי TLV

 

המיקום הכי טוב בעיר

האזור שבו מוקמים בימים אלה מגדלי גינדי TLV הוא אחד האזורים המרכזיים והאטרקטיביים בעיר. במרחק לא רב מהפרויקט המפואר נמצאים מוקדי התרבות של תל אביב: פארק שרונה, הסינמטק, תיאטרון הבימה, מוזיאון תל אביב לאמנות, רחוב רוטשילד וגם כיכר המדינה. כך, גם בין כותלי המגדל וגם מחוץ לבית אפשר למצוא שפע של מתחמי בילויים, שופינג, תרבות ועסקים.

 

 

 

בנוסף, המשפחות שצפויות לקחת חלק בפרויקט ייהנו גם מגני הילדים הרבים באזור, מבתי הספר היסודיים והתיכוניים, וכן מהפארקים והפעילויות המיועדות לכל המשפחה. מי שמבלה חלק ניכר מהיום שלו מחוץ לעיר ישמח גם לדעת שהגישה לכבישים המהירים, וכן הגישה מהם אל המגדלים, נוחה מאוד. באופן טבעי, במיקום מרכזי כל כך, גם התחבורה הציבורית תוביל אתכם לכל נקודה בעיר.

 

השקעה שמניבה תשואה יציבה

כידוע, הנכסים בתל אביב הכפילו את ערכם במהלך העשור האחרון. באזורים שבהם תנופת הפיתוח הייתה משמעותית יותר, כדוגמת האזור שבין הרחובות חשמונאים וקרליבך – בו מוקם גם פרויקט גינדי TLV – המחירים האמירו בעשרות אחוזים. אם כן, אין ספק שזו אזור אטרקטיבי למשקיעים בתקופה שבה רכישת דירה להשקעה היא עדיין אפיק ההשקעה הסולידי והמשתלם ביותר בישראל. זאת משום שהיא מאפשרת לרוכשים ליהנות מתשואה שנתית משכירות המגיעה לשיעור של כ-2.5% בשנה.

 

היתרון של מגדלי גינדי TLV

 

איכות חיים גבוהה – והשקעה משתלמת

כל הדירות בפרויקט גינדי TLV הן דירות של בין 2 ל-5 חדרים, עם מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. מחירה של דירת 3 חדרים מתחיל ב-4 מיליון שקלים, וכשמדובר בדירת בוטיק מפנקת במגדלי היוקרה החדשים של תל אביב, זו בהחלט השקעה משתלמת שתאפשר לכם ליהנות מרווחים גבוהים עם עליית הערך הצפויה באזור בשנים הקרובות. עם תנאי מימון ייחודיים לדירות של ארבעה או חמישה חדרים, ועם איכות החיים הגבוהה במתחם ובאזור כולו, זוהי בהחלט רכישה מוצלחת – בין אם לצורך מגורים ובין אם להשקעה.

 

 

 

 

התאמה לקבלת הנחה בפרוייקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 2,121 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לקבלת תנאי מימון לרכישת דירה במרכז תל אביב על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

בדיקת התאמה
עינת מילר
בדוק התאמה להנחה ברכישת דירה
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?