החלום לדירה בתל אביב מתממש - מגדלי גינדי TLV למכירה במגדלים 1-2

עודכן 18 יולי, 2019

לרגל מכירת הדירות במגדלים הראשון והשני, יוצאת חברת גינדי במבצע ייחודי המציע תנאי מימון יוצאי דופן לזמן מוגבל -משלמים במעמד החתימה רק 10% והיתר בעוד שנה לדירות שלושה, ארבעה או חמישה חדרים וכן למיני פנטהאוזים במתחם המגורים החדשני בתל אביב.

הדמייה : דירת 5 חדרים

 

סגנון החיים, הקצב והמרקם הייחודי של תל אביב מאז ומתמיד משכו אליה  אוכלוסייה מגוונת: צעירים, מבוגרים, משפחות, סטודנטים וזוגות צעירים, אשר לכולם מכנה משותף אחד: תל אביב זורמת אצלם בדם ובנשמה והם לא יחליפו אותה בשום מקום אחר.
עם הפרויקט האייקוני גינדי TLV החיים האורבניים השוקקים, מרכז הקצב והלייף סטייל של תל אביב עומדים לקבל חיזוק משמעותי.

 

התאמה לקבלת תנאי מימון מיוחדים לרכישת דירה תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 2,121 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לקבלת תנאי מימון לרכישת דירה במרכז תל אביב על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

פרויקט נדיר בנוף התל-אביבי

זהו ללא ספק פרויקט נדיר בנוף של תל אביב – המגדלים המרהיבים שתוכננו על ידי יסקי מור סיון אדריכלים, נישאים לגובה של 180 מטרים ומשדרגים ביופיים את קו הרקיע של תל אביב. עם עיצוב אדריכלי חדשני בצורת תלתן ייחודית, המגדלים מבטיחים לכל הדיירים – בכל 50 הקומות – ליהנות מנוף אל הים ואל המרחבים הפתוחים שמקיפים את העיר. אם לא די בכך, במתחם ממוקם קאנטרי החשמונאים העירוני ובו שלוש בריכות שחייה, בריכת פעוטות, מועדון כושר ענק וכן חוגים וספא. בנוסף, פארק מטופח וגדול במרכז המתחם וקניון TLV  הממוקם ממש מתחת לבית.

 

לרגל מכירת הדירות במגדלים 1 ו-2, יוצאת חברת גינדי במבצע ייחודי המציע תנאי מימון יוצאי דופן לזמן מוגבל  לדירות שלושה, ארבעה או חמישה חדרים החל מ-3.5 מליון ש"ח וכן למיני פנטהאוזים במתחם המגורים החדשני בתל אביב. ללא ספק מדובר במבצע שיהפוך את הרכישה שלכם לכדאית ומוצלחת, בין אם אתם מתכוונים לעבור לגור במגדל ובין אם מדובר ברכישה להשקעה. 

 

 

הנחה של מגדלי גינדי TLV
גינדי החלו במכירת הדירות ברכישת דירה, כך שמעבר לאיכות המגורים הגבוהה – מדובר תנאי תשלום אטרקטיביים במיוחד

 

המיקום הכי טוב בעיר

האזור שבו מוקמים בימים אלה מגדלי גינדי TLV הוא אחד האזורים המרכזיים והאטרקטיביים בעיר. במרחק לא רב מהפרויקט נמצאים מוקדי התרבות של תל אביב: פארק שרונה, הסינמטק, תיאטרון הבימה, מוזיאון תל אביב לאמנות, רחוב רוטשילד וכיכר המדינה. כך, גם במתחם וגם מחוצה לו תוכלו למצוא שפע של אלטרנטיבות בילוי, קניות ומרכזי תרבות ועסקים.

 

רופטופ לדיירי מגדל 3

 

מיקום אידיאלי למשפחות  

המשפחות העתידות להתגורר בפרויקט ייהנו מאשכול גנים ומעונות יום ומבית הספר היסודי גבעון הממוקמים ממש תחת הבית.
תיכון עירוני א' נמצא במרחק הליכה וממוקם ליד הסינמטק.
עוד יהנו המשפחות מפארקים ירוקים ומפעילויות המיועדות לכל המשפחה במתחם ומחוצה לו.

גישה נוחה אל המתחם וממנו

אלו מכם המבלים חלק ניכר משעות היום מחוץ לעיר ישמחו גם לדעת שהגישה לכבישים המהירים וכן הגישה מהם אל המגדלים, נוחה מאוד.

באופן טבעי, במיקום מרכזי כל כך, גם התחבורה הציבורית תוביל אתכם לכל נקודה בעיר ובשנים הקרובות אף צפויה לקום הרכבת הקלה עם שתי תחנות מרכזיות באיזור, תחנת קרליבך ותחנת יהודית .

 

השקעה שמניבה תשואה יציבה

כידוע, הנכסים בתל אביב הכפילו את ערכם במהלך העשור האחרון. באזורים שבהם תנופת הפיתוח הייתה משמעותית יותר, כדוגמת האזור שבין הרחובות חשמונאים וקרליבך – בו מוקם גם פרויקט גינדי TLV המחירים האמירו בעשרות אחוזים.
בתקופה שבה רכישת דירה להשקעה היא עדיין אפיק ההשקעה הסולידי והמשתלם ביותר בישראל ועתודות הקרקע במרכז תל אביב רק הולכות ואוזלות, אין ספק שזהו אזור אטרקטיבי עבור משקיעים, כאשר התשואה השנתית משכירות באזור נאמדת ב כ-2.5% בשנה.

עוד יש לקחת בחשבון את הפוטנציאל הגלום באזור שטרם מוצה ואת תנופת הפיתוח ממנה הוא נהנה: הרכבת הקלה, בנייני ומגדלי משרדים: מתחם יצחק שדה (חסן ערפה), אזור שרונה, פרויקט landmark  ועוד…

 

היתרונות עם גינדי
היתרונות עם גינדי

 

איכות חיים גבוהה – והשקעה משתלמת

הדירות בפרויקט גינדי TLV בנות 3 עד 5 חדרים. מחירה ההתחלתי של דירת 3 חדרים עומד על 3.5 מיליון שקלים – השקעה משתלמת המגלמת בתוכה

 

 

 

 

 

התאמה לקבלת תנאי מימון מיוחדים לרכישת דירה תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 2,121 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לקבלת תנאי מימון לרכישת דירה במרכז תל אביב על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

 

בדיקת התאמה
עינת מילר
בדוק התאמה להנחה ברכישת דירה
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?