גם בעידן הדיגיטל: עדיין משתלם לעשות מנוי לידיעות אחרונות

עודכן 26 ספטמבר, 2021

בגלל המבצעים ומתנה מיוחדת נהירה של ישראלים למנויים של ידיעות אחרונות. גם מקבלים אינספור הנחות ומבצעים וגם מתנה מיוחדת לקראת הקיץ מזוודת 4 גלגלים של חברת Samsonite מסדרת S-CURE בשווי 1295 ש"ח במתנה.

מנוי לידיעות אחרונות בכל מקום

כולם מכירים את העיתון של ידיעות אחרונות אבל עכשיו כל מי שמנוי מקבל במתנה מזוודה חדשה של Samsonite מסדרת S-CURE בשווי 1295 ש"ח. בנוסף לכך כל יום מתפרסמים מבצעים והנחות רק למנויי ידיעות אחרונות. כשהמחיר כל כך אטרקטיבי והכתבות מגיעות עד לפתח הבית, הביקוש למנויים שובר שיאים.

התאמה לקבלת מתנה מזוודה חדשה של Samsonite מסדרת S-CURE בשווי 1295 ש"ח בהצטרפות למנוי לידיעות אחרונות תלויה במספר גורמים. מעל 87,523 כבר ביצעו בדיקת התאמה להשקעה, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה למנוי לידיעות אחרונות על ידי בחירת תדירות הקריאה שלך:

תוכן ופרשנויות

אין ספק שאנחנו חיים במדינה מאתגרת למדי, וכמות המידע שאנחנו מקבלים מדי יום אדירה. המבזקים מגיעים אל הטלפון הנייד, וגם במהלך יום העבודה אתם נחשפים לדיווחים לוהטים באשר לנעשה בכל הזירות המרכזיות בארץ ובעולם. אלא שכל ידיעה חדשה מעלימה את קודמתה, וכך אנחנו מפספסים לא מעט מידע חשוב שנדחק בקצב מסחרר מכל הכותרות הראשיות.

מצד שני, מנויי ידיעות אחרונות מקבלים את כל הדיווחים והעדכונים האחרונים עד לפתח הבית. בזמן שהם נהנים מהקפה של הבוקר יש להם את ההזדמנות להתעדכן בכל מה שקרה, ובכל ידיעה שנדחקה לשוליים מבלי שהספיקו להיחשף אליה. הם גם מקבלים שפע של ניתוחים ופרשנויות, מה שמאפשר להם לבחון כל ידיעה חמה מכל זווית אפשרית. עומק מהסוג הזה קשה למצוא היום ברשת, וזוהי אחת מנקודות העוצמה הבולטות של ידיעות אחרונות. אחרי עשרות שנים שבהן הוא נחשב לעיתון של המדינה, גם היום הוא ממשיך להתרענן, לחדש ולהפתיע. עם כותבים חדשים, מוספים שעוברים שדרוגים וליטושים ללא הרף וצוות שעובד סביב השעון כדי לספק את התוכן האמין והאיכותי ביותר – זהו ללא ספק העיתון המוביל והמשמעותי במדינה.

כל האנשים המעניינים ביותר

לצד הדיווחים מהשטח והפרשנויות של הכתבים המנוסים ביותר, מנויי ידיעות אחרונות מקבלים גם את מוספי סוף השבוע, עוד הזדמנות נהדרת להיחשף לסיפורים מרתקים, לאנשים בעלי הערך הרב ביותר ולראיונות מסקרנים ומעוררי השראה. כל אלה, לצד טורי הדעה של שלמה ארצי, רענן שקד, חנוך דאום ואחרים, הם שיוצקים תוכן מצוין בעיתון שממשיך לשמור על מעמדו כ"עיתון של המדינה".

אל כל אלה אפשר להוסיף שפע של מדורים שמספקים מידע, טיפים ותוכן לכל דורש. מהמתכונים של נירה רוסו וישראל אהרוני, דרך חוברת התשבצים וההפעלות, ועד למדורי האקטואליה והפוליטיקה, המוסף הכלכלי ומוספים מקומיים המשתנים על פי מיקום גאוגרפי – מנויי העיתון מקבלים אליהם הביתה עולם עשיר של מידע, עם כל הנוחות הנלווית אליה. במקום לשוטט ברשת דרך הטלפון הנייד תוכלו לקרוא בזמן שלכם ובצורה נוחה ופשוטה הרבה יותר.

מנוי לידיעות אחרונות

מנויי ידיעות אחרונות מקבלים גם הטבות

התוכן המצוין, הכתבים המוערכים והמוספים שמעשירים את עולם התוכן של הקוראים, כל אלה הופכים את ידיעות אחרונות לסיפור הצלחה שנמשך כבר עשרות שנים. המנויים נהנים לא רק מתוכן עשיר, אלא גם ממועדון ההטבות של קבוצת ידיעות אחרונות במגוון תחומי עניין: אטרקציות בילוי לכל המשפחה, הופעות, הצגות, חופשות, מסעדות, ספרים ועוד.

אז נכון, מידע בסיסי ודיווחים שוטפים אפשר לקבל גם דרך הסמארטפון, אבל רק מנויי ידיעות אחרונות נהנים מתוכן מקורי ומעניין, מסיפורים מעמיקים וממוספים שמספקים העשרה והנאה מרובה. לכל אלה אין תחליף גם בעידן הרשתות החברתיות, והנוחות שמתלווה לעיתון המגיע עד פתח הבית רק משלימה את חוויית התוכן המופלאה הזו.

 

התאמה לקבלת מתנה מזוודה חדשה של Samsonite מסדרת S-CURE בשווי 1295 ש"ח בהצטרפות למנוי לידיעות אחרונות תלויה במספר גורמים. מעל 87,523 כבר ביצעו בדיקת התאמה להשקעה, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה למנוי לידיעות אחרונות על ידי בחירת תדירות הקריאה שלך:

 

התאמה למנוי
עינת מילר
האם אתה מתאים למנוי לידיעות אחרונות?
בחר את תדירות הקריאה שלך: