מחירי הדירות שוב בדרך למעלה - והמשקיעים מזהים את הפוטנציאל של תל אביב

עודכן 19 מרץ, 2019

הפרויקט של גינדי מסקרן מאד משפחות צעירות מתוך תל אביב ומחוצה וכבר עכשיו, בטרם הסתיים שלב הבנייה, נראה שיש ביקוש גדל והולך למגורים במרכז החדש של תל אביב וגוש דן

 

גינדי  TLV – עכשיו באמת אפשר לגור בלב תל אביב!

אין מי שלא חולם לגור בלב ליבה של תל אביב, במרכזו של הלב הפועל של כל גוש דן ובעיקר – להיות חלק מאווירה תוססת, כיפית ובינלאומית שמציעים חלקים מסוימים של תל אביב.

עכשיו זה אפשרי, כדאי ומשתלם במיוחד! בפינת הרחובות החשמונאים וקרליבך יוצא לדרך פרויקט בנייה שטרם ראינו באזור או בכלל. אין ספק שהבניינים שעתידים לקום עומדים לשנות את המושג מרכז תל אביב ובעצם להרחיב את המרכז האמיתי השוקק והתוסס! הפרויקט מסקרן מאד משפחות צעירות מתוך תל אביב ומחוצה וכבר עכשיו, בטרם הסתיים שלב הבנייה, נראה שיש ביקוש גדל והולך למגורים במרכז החדש של תל אביב וגוש דן.

 

מה מציע הפרויקט ולמה כדאי להזדרז?

בפרויקט המגדלים של גינדי TLV אפשר למצוא רק יתרונות – קרבה לתחנות הרכבת הקלה, גישה נוחה לנתיבי איילון ולרכבת ישראל והפרויקט עצמו מציע שלל תוספות שלא מוצאים כיום בפרויקטים דומים ברחבי העיר, כשכל מה שצריך נמצא במתחם המגורים – לא חייבים להתרחק לצורך הנאה או בילוי!

 

 

 

רוצים להתקרב למרכז תל אביב? עכשיו אתם יכולים

אין זה סוד שמרכז תל אביב נחשב לצפוף ועמוס מאד. משפחות ויחידים רבים מחפשים פתרונות שונים להתקרב ככל האפשר אך גם לשמור על רמת החיים הגבוהה שאליה הם מורגלים. עכשיו עם פרויקט גינדי TLV הם יכולים ליהנות מכל העולמות ולהתקרב למרכז החדש, זה שעד כה לא היה נגיש!

אפשר להיות בטוחים שיש מי שלוקח אחריות על הבנייה ועל תאריך האכלוס והכי חשוב – יש למה לצפות! הדירות מתאימות למגורים של משפחות צעירות, אזרחים ותיקים, יחידים ואפשר להחליט אם לגור במתחם או להשכיר את הדירה למי שכמה להתגורר בתל אביב.

בחברה מתחייבים לסטנדרט גבוה, למפרט דירות מגוון וללוח זמנים שאין כוונה לחרוג ממנו. כל אלה הופכים את החברה ואת הפרויקט לאמינים ולכאלה שאפשר וכדאי לשים בם את האמון. חשוב לדעת שהדירה נבנית על פי לוח הזמנים שנמסר ואפשר מפעם לפעם להתעניין בנוגע להתקדמות הפרויקט.

 

התחייבות מלאה ללקוח – ללא קבוצות רכישה

מנהלי פרויקט גינדי TLV מזמינים את הציבור הרחב להתרשם מהתכניות שמובילות את בניית הפרויקט, לקבל הסבר מפורט על אופן הבנייה וחוסר ההתפשרות על כל פרט ופרט, לשמוע על הסביבה ועל מה יהיה בה עם סיום עבודות התשתית של הרכבת הקלה והכי חשוב – למה עכשיו זה הזמן לקנות דירה מיוחדת במינה בלב המדינה, בלב תל אביב.

בתקופה של חוסר ודאות בעולם הנדל"ן בעולם בכלל ובארץ בפרט – אין ספק שרכישת דירה דרך חברה מובילה ומוכרת תיתן הרבה שקט נפשי לרוכשים וכל שנותר להם הוא להמתין לסיום העבודות!

 

התאמה לקבלת הנחה בפרויקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 9,121 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרויקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לקבלת תנאי מימון לרכישת דירה במרכז תל אביב על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

בדיקת התאמה
עינת מילר
בדוק התאמה להנחה ברכישת דירה
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?