מחירי הדירות שוב בדרך למעלה - והמשקיעים מזהים את הפוטנציאל של תל אביב

עודכן 21 ספטמבר, 2019

הנכסים בתל אביב הכפילו את ערכם במהלך העשור האחרון, ובאזורים שבהם תנופת הפיתוח הייתה משמעותית יותר, כדוגמת האזור שבין הרחובות חשמונאים וקרליבך המחירים האמירו בעשרות אחוזים. זה גם המקום שבו נמצא הפרויקט היוקרתי של גינדי – שנמצא עכשיו בעיצומן של ימי מכירות מיוחדים עם הטבה חסרת תקדים.

 

הדמייה : דירת 5 חדרים

 

קו הרקיע של תל אביב עבר לא מעט שינויים בשנים האחרונות, ונדמה שאחד השדרוגים המעניינים ביותר הוא זה שהגיע מכיוון המגדלים המרהיבים של גינדי. כשהם נישאים לגובה של 180 מטרים ומתוכננים היטב על ידי יסקי מור סיון אדריכלים, זו בהחלט הזדמנות השקעה מצוינת. המיקום מצוין, העיצוב מוקפד ואיכות החיים שצפויה לדיירים יוצרים יחד את החבילה המושלמת.

 

מיקום מנצח ותנאי מימון נוחים

תל אביב היא ללא ספק מרכז תרבותי ססגוני ומסקרן, והמיקום שבו מוקמים בימים אלה מגדלי גינדי TLV הוא בוודאי המיקום האידאלי בעיר שלא עוצרת. במרחק קצר מהפרויקט נמצאים מתחם שרונה, הסינמטק, תיאטרון הבימה ומוזיאון תל אביב לאמנות. רחוב רוטשילד עם המסעדות ובתי הקפה נמצא במרחק נגיעה, וגם בתי הספר המובילים והפארקים המטופחים, וכמובן כל פתרונות התחבורה הדרושות, כולל הרכבת הקלה שנמצאת בימים אלה בהקמה.

 

עכשיו ההזדמנות לגור במגדלי יוקרה במרכז התרבות והאמנות של תל אביב מגיעה גם עם תנאי מימון מצוינים: 50% במועד הרכישה ו-50% במועד האכלוס, הצפוי בעוד כחמש שנים. בנוסף, כל מי שירכוש דירה בתנאים אילו, יקבל בחזרה תשלום חודשי בשווי של עד כ-8000 ש"ח בחודש מגינדי, דבר היכול לשמש בכדי לכסות שכירות, משכנתא או לכל שימוש אחר עד לקבלת המפתח לדירה. התשלום החודשי שיתקבל ישתנה בהתאם לסכום הרכישה הראשוני – 50% מינימום עד ל-100% מקסימום ממחיר הדירה. כשמדובר בפרויקט הכולל דירות 4 או 5 חדשים ודופלקסים במתחם המגורים החדשני בתל אביב, זה באמת לא משנה אם אתם קונים למגורים להשקעה, זו פשוט הזדמנות נדירה.

 

את השינויים שעברו על תל אביב אתם בוודאי מכירים היטב: תנופת הפיתוח המשמעותית לצד הכפלת ערכם של הנכסים בעיר, כל אלה הפכו אותה ליעד אטרקטיבי ופופולרי. המשפחות הצעירות, אנשי ההייטק, עובדי המדינה וגם הסבים והסבתות שרוצים להתקרב לנכדים, כולם מזהים את היתרונות האדירים של תל אביב.

 

מחירי הדירות היוקרתית, שתוכננו על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, מתחילים ב-3.9 מיליון שקלים. זו השקעה נהדרת כשמבינים את רמת החיים הצפויה לדיירי המגדלים, עם בר ובריכה על גג הבניין, עם דירות מרווחות ומעוצבות, ועם איכות חיים בלתי רגילה.

 

התאמה לקבלת הנחה בפרויקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 9,121 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרויקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לקבלת תנאי מימון לרכישת דירה במרכז תל אביב על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

בדיקת התאמה
עינת מילר
בדוק התאמה להנחה ברכישת דירה
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?