הטבה חסרת תקדים בפרויקט גינדי TLV: קנו דירה עכשיו וקבלו עד 8,000 ש"ח בחזרה בכל חודש עד לאכלוס

עודכן 26 ספטמבר, 2021

פרויקט גינדי TLV הצליח לעורר סקרנות רבה בקרב משפחות תל אביביות, זוגות מבוגרים ומשקיעים. כבר עכשיו, לאחר שהתאכלסו שני מגדלים ובטרם הסתיים שלב הבנייה במגדלים 3 ו-4, הביקוש הולך וגדל לפרויקט והוא נתפס כאחד כאחד הפרויקטים המעניינים ביותר במרכז תל אביב.

גינדי  TLV עכשיו באמת אפשר לגור בלב תל אביב!

אין מי שלא חולם לגור בלב ליבה של תל אביב, במרכזו של הלב הפועל של כל גוש דן ובעיקר – להיות חלק מאווירה תוססת, כיפית ובינלאומית שמציעים חלקים מסוימים של תל אביב.

עכשיו זה אפשרי, כדאי ומשתלם במיוחד! בפינת הרחובות החשמונאים וקרליבך נבנה בימים אלו פרויקט שטרם ראינו באזור או בכלל. הפרויקט מסקרן משפחות מתוך תל אביב ומהסביבה זוגות מבוגרים ומשקיעים וכבר עכשיו, עם אכלוס שני המגדלים הראשונים – נראה שהביקוש הולך וגדל למגורים במרכז החדש של תל אביב וגוש דן.

 

מה מציע הפרויקט ולמה כדאי להזדרז?

בפרויקט המגדלים של גינדי TLV אפשר למצוא רק יתרונות – קרבה לתחנות הרכבת הקלה שעתידות להיפתח, גישה נוחה לנתיבי איילון ולרכבת ישראל והפרויקט עצמו מציע שלל תוספות שלא מוצאים כיום בפרויקטים דומים ברחבי העיר, כשכל מה שצריך נמצא במתחם המגורים – לא חייבים להתרחק לצורך הנאה או בילוי!

החברה מציעה גם הטבה חסרת תקדים לרוכשים דירות מעל 4 מליון – החזר חודשי של עד 8,000 ₪ לחודש* עד למועד האכלוס לדירה שרכשתם בפרויקט גינדי TLV.

כדאי למהר – מלאי הדירות מוגבל!

 

רוצים להתקרב למרכז תל אביב? עכשיו אתם יכולים

אין זה סוד שמרכז תל אביב נחשב לצפוף ועמוס מאד, ורק דירות מעטות בעיר כוללות גם מרפסת שמש, מחסן או חניה פרטית. משפחות ויחידים רבים מחפשים פתרונות שונים להתקרב ככל האפשר אך גם לשמור על רמת החיים הגבוהה שאליה הם מורגלים. עכשיו עם פרויקט גינדי TLV הם יכולים ליהנות מכל העולמות, להתקרב למרכז ולהגיע למקומות האהובים עליהם בעיר בהליכה קצרה ובקלות רבה.

עכשיו זה הזמן ליהנות מהטבה שעד כה לא נראתה או הוצעה כמוה בשום פרויקט מגורים, ולהצטרף לפרויקט שמציע את כל היתרונות הללו – במקום אחד.

 

התחייבות מלאה ללקוח – ללא קבוצות רכישה

בתקופה של חוסר ודאות בעולם הנדל"ן בעולם בכלל ובארץ בפרט – אין ספק שרכישת דירה דרך חברה יזמית מובילה ומוכרת תיתן הרבה שקט נפשי לרוכשים וכל שנותר להם הוא להמתין לסיום העבודות! עם ההטבה החד פעמית שמוצעת רק לשבוע הקרוב.

 

התאמה לקבלת הטבה בפרויקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 9,121 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרויקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לקבלת תנאי מימון לרכישת דירה במרכז תל אביב על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

* ההטבה לדירות של מעל 4 מיליון ש"ח

בדיקת התאמה
עינת מילר
בדוק התאמה להנחה ברכישת דירה
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?