המדריך השלם לקיצור הדרך לראש תוצאות החיפוש בשוק הישראלי

עודכן 24 מאי, 2022

אלפי עסקים בישראל כבר מקבלים עדיפות בראש עמוד התוצאות של מנועי החיפוש. לקוחות פוטנציאליים מוצאים מידע רלוונטי בקליק ומשתכנעים מיד ליצור קשר או לבצע הזמנה. רוצים להגדיל משמעותית את ההכנסות של העסק שלכם? המדריך הזה הוא בשבילכם.

רוצים להגדיל משמעותית את ההכנסות של העסק שלכם? המדריך הזה הוא בשבילכם.

 

כל בעל עסק יודע כמה קשה ומתיש לחזר כל הזמן אחרי לקוחות. מדובר בעבודה שלא פוסקת לעולם:

 • תחזוקה ותפעול שוטף לעמוד עסקי / אתר אינטרנט
 • קידום ללא הרף של העסק ברשת
 • למידה שוטפת של ידע מקצועי 
 • מחקר תחרות שוטף בכדי להשאר על המפה
 • מענה ומתן שירות ללקוחות

 

ואחרי כל המאמץ שבעלי העסקים משקיעים ביצירת נוכחות דיגיטלית, כמה זמן באמת נשאר בכדי לעשות את הדבר שלשמו הוקם העסק? מתן שירות איכותי והתפקסות על מוצר לא פחות ממעולה שיבלוט בשוק רווי מתחרים. 

בלי הידע המקצועי הנדרש לא ניתן לתפעל ביעילות אתר אינטרנט ולקדם את העסק דיגיטלית בצורה שתגדיל את הכנסות העסק ותגדיל את כמות הפניות. מה הפתרון? חשיפה באמצעות פלטפורמה דיגיטלית מקצועית ואמינה יכולה להוות קיצור דרך לעלייה לראש תוצאות החיפוש. פלטפורמה שכבר נמצאת בראש תוצאות החיפוש ומציינת את העסק שלך בתוכה, מעלה את הסיכויים של הלקוחות הפוטנציאלים למצוא את העסק שלך בעשרות אחוזים. נכון ליום זה, בזק ומדריך העסקים שלה – B144 מהווים בדיוק את קיצור הדרך שבעלי העסקים חיפשו. 

 

למידע נוסף השאירו פרטים

 

מה המדריך הזה ואיך הוא יעזור לך לקדם את העסק שלך?

כשלקוח פוטנציאלי או גולש אקראי ייתקלו בשם של העסק שלך – הם ירצו מיד לדעת את המידע המקיף ביותר שאפשר לספק להם. בדיוק לשם כך קיים המדריך העסקי של בזק – B144. כאן ימצאו הלקוחות הפוטנציאליים את המידע הרלוונטי, החשוב והמהותי אודות העסק שלך והסיכוי שישתכנעו שכדאי להם ליצור קשר או לבצע הזמנה יגדל בצורה דרמטית. מנהלי המדריך עמלים לילות כימים בקידום העסקים של הלקוחות שלהם והם מקבלים עדיפות בראש עמוד התוצאות של מנועי החיפוש.

 

מה כולל המדריך ואיזה מידע עסקי מופיע בו?

החשיפה העסקית מבוססת על כמה נכסים דיגיטליים מוכרים שייבנו באופן מותאם אישית עבור העסק שלך –

 • כרטיס ביקור עסקי הכולל את תחומי העיסוק והשירות, את דרכי יצירת הקשר ואת כל המידע הדרוש בשפה שיווקית ומוכרת.
 • נוכחות דיגיטלית במדריך עסקים – גולש שכבר יידע שהוא מחפש שירות או עסק מהתחום שלך – ימצא אותך בקלות ובמהירות.
 • התמצאות קלה למשתמשים במדריך – כשהגולשים האקראיים יגיעו למדריך – יהיה להם קל להתמצא ולמצוא את העסקים שמתאימים לחיפוש הממוקד שלהם.
 • שירותים נוספים והיקפיים על פי בחירתך או בהתאמה לעסק שלך.

 

למי מתאימה החשיפה?

כל בעל עסק חייב שהעסק שלו יהיה בעל דריסת רגל דיגיטלית בעידן השיווק הדיגיטלי ולקראת שנת 2020. עסק שלא שם – פשוט לא קיים וכיום כבר ידוע שיש לא מעט עבודה לעשות גם כשיש נכסים דיגיטליים קיימים. על מנת שלך תהיה האפשרות להתרכז בתחום המקצועי שלך, שיש לך התמקצעות בו וכדי שהזמן שלך יוקדש למתן שירות ללקוחות שלך – הרי שאת החשיפה של העסק שלך כדאי להשאיר לאנשי מקצוע שזה מה שהם יודעים לעשות הכי טוב ואכן יעשו הכי טוב גם עבור העסק שלך.

 

כניסת העסק שלך למדריך תעזור לך ליהנות מיתרונות הבאים:

 • חסכון של אלפי ש"ח על ניהול נכסים דיגיטליים
 • פינוי זמן יקר לטובת השקעה בעסק
 • שיתוף פעולה עם חברה ותיקה בעלת נוכחות דיגיטלית בהיקף עצום
 • כניסה למאגר העסקי הגדול והמוצלח בישראל

 

לזמן מוגבל בלבד לקוראי ריאלי – מבצע חסר תקדים למצטרפים חדשים! בחרו אחת מההטבות הבאות: חבילת פרסום בגוגל החל מ-499 ש"ח בלבד, חודשיים בחצי מחיר על קידום באתר B144 או דף נחיתה במתנה לחצי שנה.

 

למידע נוסף השאירו פרטים

 

זכאות לקבלת הטבה
עינת מילר
האם אתה זכאי לקבלת הטבה?
לאיזו קבוצה אתם משתייכים?