100% הזדמנות: דירות החל מ- 1,945,000 ₪ בגינדי החזקות THE UPPER HOUSE TEL AVIV

עודכן 27 נובמבר, 2019

אם חשבתם שאין לכם סיכוי לקנות דירה בתל אביב, הפרויקט היוקרתי של גינדי החזקות The Upper House תל אביב, משנה את הכללים. תנאי מימון יחודיים למשקיעים בפרויקט שהדירות בו אזלו בקצב שובר שיאים

שוק הנדל"ן בתל אביב עבר לא מעט שינויים וטלטלות בשנים האחרונות, ונדמה שהביקוש האדיר הוביל לזינוק דרמטי במחירי הדיור. המיקום המרכזי, חיי הלילה והתרבות, כל אלה הפכו את תל אביב ליעד מבוקש לסטודנטים, למשפחות צעירות וגם למבוגרים שרצו להישאר קרובים לילדיהם. הפרויקט המסקרן של גינדי החזקות באחת השכונות המרכזיות והמתפתחות בעיר, שכונת יד אליהו, מציע הזדמנות נהדרת שלא תחזור על עצמה – לרכוש דירה עם הון עצמי נמוך וליהנות מאיכות חיים גבוהה ומעלייה משמעותית בערך הנכס.

מאז השקת הפרויקט נמכרו 500 דירות בחודש וחצי בלבד ונשארו רק 150 דירות במחיר מופחת. זהו חלון הזדמנויות נדיר, שלא צפוי שיימשך לאורך זמן מאחר והיחידות אוזלות במהירות שיא.

קונים עכשיו- וקוצרים את הפירות

המחירים המפתיעים בפרויקט The Upper House בשכונת יד אליהו מספקים הזדמנות מצוינת, הן למי שמחפש דירה למגורים והן למי שמשתוקק להשקיע בנכס בעיר המבוקשת ביותר בישראל. לנוכח העליות במחירי הדירות בתל אביב, ברור לחלוטין כי רוכשי הדירות בפרויקט צפויים ליהנות מעליה ניכרת בערך הנכס. לצורך השוואה, מי שרכש דירה בשכונת פלורנטין לפני כ-10 שנים – נהנה היום מנכס השווה כמעט פי 3.

שכונת יד אליהו והאזורים הסמוכים אליה מאופיינים אף הם בעליות מחירים, ורק בשנה האחרונה ניתן לזהות עלייה של 3 עד 4 אחוזים ברוב האזורים הללו. במילים אחרות, מי שיידע לזהות את הפוטנציאל הרב בפרויקט צפוי לקצור את הפירות וליהנות מתשואה מרשימה ויציבה.

 

היתרונות: מיקום מצוין והשקעה בתשתיות

היתרונות של שכונת יד אליהו ברורים היטב, וניתן לזהות את ההשקעה הרבה של העירייה באחת השכונות הוותיקות והמיוחדות בעיר. עם מוסדות חינוך מצוינים, מתחמי בילוי ופנאי, פארקים ירוקים ותחבורה ציבורית נוחה, השכונה מושכת אליה משפחות רבות ומשקיעים שמזהים את הפוטנציאל.

 

בין השיפורים הבולטים אפשר למנות את התוכנית שאושרה לפני כשנתיים, אז הוחלט להשקיע בפיתוח רחוב לה גווארדיה ולהפוך אותו לרחוב מרכזי ומשמעותי המשלב בין מסחר למגורים, כפי שניתן לזהות ברחובות המרכזיים ביותר בעיר, כדוגמת רחוב דיזנגוף. גשר יהודית, שנבנה בימים אלה, צפוי להעניק לשכונה יתרון נוסף בזכות החיבור הישיר אל מרכז העיר וגם קווי הרכבת הקלה יבטיחו חיבור מושלם בין השכונה לאזורים אחרים בעיר, ולגוש דן בכלל.

דירה בפרויקט היוקרתי

כאמור, דירות בפרויקט The Upper House של גינדי החזקות מוצעות היום במחירים מצוינים, ולמעשה הן נמכרות במחיר הנמוך בכ-30% מדירות אחרות בעיר. בנוסף החברה מציעה תנאי מימון ייחודיים למשקיעים, ונותרו 150 דירות בלבד במחיר מופחת. עם תנופת הבנייה בתל אביב, עם ההשקעה הכבירה בתשתיות ועם הצפי להשלמת בניית הרכבת הקלה כבר בשנים הקרובות, זוהי ההזדמנות לקנות דירה במיקום פנטסטי, במגדל יוקרתי ובעיצוב מודרני ומלהיב.

 

התאמה לרכישת דירה בפרויקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 7,943 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרויקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לרכישת דירה במרכז תל אביב על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

בדיקת התאמה
בדוק התאמה לרכישת דירה
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?