המלאי אוזל: דירות עם נוף לים החל מ-1.5 מיליון שקלים בלבד

עודכן 5 דצמבר, 2019

בזמן שמחירי הדיור בערים הגדולות ממשיכים לטפס, הפרויקט המסקרן של קבוצת אלמוג מציע שילוב מנצח: מחירים מפתיעים לדירות מרהיבות במגדלי המגורים היוקרתיים. רוכשי הדירות כבר מסתערים.

 פרויקט אלמוג

 

לפרויקט הזה חיכו בחיפה במשך שנים, ועוד לפני שהחלו העבודות באופן רשמי כבר נמכרו עשרות דירות במסגרת המכירה המוקדמת. הרוכשים זכו ליהנות מדירות 4 חדרים במיליון וחצי שקלים בלבד, ובדירות גדולות יותר במיליון ו-800 שקלים. עם חניה תת קרקעית ומחסן פרטי, עם הקרבה לים ועם המיקום האידאלי, אפשר להבין איך נחטפות הדירות בפרויקט בקצב מסחרר.

 

 

דירות קרובות לים
המיקום המנצח – קרוב לים

 

התוכנית: 16 דונם של איכות חיים

הפרויקט של קבוצת אלמוג בחיפה הצליח למשוך את תשומת לבם של תושבי חיפה ושל משפרי הדיור, ובצדק. על פי התוכנית צפוי הפרויקט להתפרס על פני 16 דונם, ובמקום 3 המבנים הישנים עם הדירות הקטנות – ייבנו שלושה מגדלים רבי קומות. שניים מהם ייבנו לגובה של 30 קומות ואילו השלישי לגובה של 27 קומות, כאשר יחד ימנו המגדלים 437 דירות בשטח של כ-100 מ"ר ואף יותר.

 

המיקום: בקרבת הים ושכונת רמת הנשיא

מאז החל שיווק היחידות במגדלים החדשים, רבות מהדירות בקומות הגבוהות כבר נמכרו. הסיבה לכך פשוטה: המיקום המצוין של הפרויקט מבטיח נוף לים, והקרבה אל החוף הופכת אותו לאטרקציה משמעותית מבחינת המשקיעים ומשפרי הדיור.

השכונה החדשה סמוכה למעשה לשכונת רמת הנשיא, והיא קרובה לא רק לים אלא גם לצירי התחבורה המרכזיים ובפרט לכביש 4. גם תחנת הרכבת "חוף הכרמל" נמצאת במרחק לא רב מהשכונה המתחדשת, וכך אפשר ליהנות משורה של יתרונות תחת קורת גג אחת. גם דירות מעוצבות ומרשימות, גם איכות חיים ללא פשרות, גם קרבה לים וגם גישה נוחה לתחבורה הציבורית ולכבישים המהירים.

 

מיקום אידאלי
שורה של יתרונות תחת קורת גג אחת

 

הרוכשים: בעיקר משפרי דיור

עד כה נמכרו בפרויקט של קבוצת אלמוג עשרות דירות, רובן על ידי חיפאים משפרי דיור. עם זאת, אין ספק שמדובר בהזדמנות מצוינת עבור המשקיעים שמזהים את הפוטנציאל האדיר באזור, ועבור כל מי שרוצה לשדרג את רמת החיים שלו ושל משפחתו, לגור קרוב לים וליהנות מהחיים בעיר הגדולה במחיר אטרקטיבי מאוד.

 

התאמה לרכישת דירה בפרויקט של קבוצת אלמוג בחיפה תלויה במספר גורמים, כמו אם זו הדירה הראשונה שלכם או שמא אתם משפרי דיור. מעל 8,597 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרויקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לפרויקט בחיפה על פי בחירת הקבוצה אליה אתם משתייכים:

 

 

פרויקט קבוצת אלמוג בחיפה
עינת מילר
בדוק התאמה למגורים בחיפה
לאיזו קבוצה אתם משתייכים?