אלפי נשים ישראליות קבעו: זהו הפתרון הטוב ביותר לבריחת שתן, אין מה להתבייש

עודכן 3 אוגוסט, 2021

אלפי נשים ברחבי הארץ סובלות מבריחת שתן אבל חוששות לדבר על כך, פתרון חדש משפר את איכות חייהן, מצמצם מבוכה ומספק מענה איכותי לאחת הבעיות המביכות והמטרידות ביותר.

בריחת שתן - יש פתרון

יש מי שעשויה לחוות בריחת שתן בזמן פעילות גופנית או בעת שהיא מתעטשת, ובמצבים אלה איבוד השתן הוא תוצאה של מאמץ או לחץ בטני. עם זאת, התופעה עלולה להתרחש לעתים קרובות יותר, בעיקר בגילאים מבוגרים, כאשר הצורך במתן שתן גובר אך תחושת הדחיפות לא מופיעה בזמן, וכן מחלות שונות עשויות להוביל להופעתה של הבעיה. הפתרון לבעיה דווקא פשוט למדי: מוצרי ספיגה איכותיים מותאמים היטב לכל אישה על פי צרכיה הייחודיים.

 

התאמה לקבלת ערכת נסיון בחינם תלויה במספר גורמים. מעל 12,534 נשים ביצעו בדיקת התאמה לקבלת ערכת נסיון בחינם, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לקבלת ערכת נסיון בחינם לבריחת שתן על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

 

הגורמים המרכזיים: דלקת, לידה או מחלה

על אף שמקובל להאמין כי בריחת שתן מאפיינת נשים מבוגרות מאוד, האמת היא שמדובר בתופעה המוכרת גם בגילאים צעירים למדי. למעשה, נשים רבות עשויות להתמודד עם הבעיה לאחר הלידה, בעיקר בשל הנזק שנגרם לרצפת האגן ולרקמות. גם צריכה מוגברת של משקאות מסוימים (כמו קפה או אלכוהול) עלולה להוביל לבריחת שתן, ונשים שסובלות מדלקת בדרכי השתן עשויות להתלונן על הבעיה.

 

בין הגורמים הנוספים אפשר למנות מחלות כמו פרקינסון או טרשת נפוצה, חבלה בעמוד השדרה ואף הפסקת וסת, שכן במצב זה ישנה ירידה משמעותית ברמות האסטרוגן בגוף.

 

פתרון לבעיה: מוצרי ספיגה

נשים שמתמודדות עם בריחת שתן מעידות לא פעם על פגיעה באיכות החיים שלהן, ורבות מוותרות על הפעילות הגופנית בשל החשש מבריחת השתן, או שהן נבוכות מכדי לאתר את הפתרון לבעיה. עם זאת, מוצרי ספיגה איכותיים יכולים לספוג את השתן, למנוע את הריחות הנלווים וכן להבטיח נוחות מרבית. בין המוצרים הבולטים אפשר למנות את התחתון הסופג של דיפנד, אשר עוצב בקפידה ומספק תחושה של תחתונים רגילים המותאמים למבנה הגוף של האישה ומספקים לה הגנה מלאה.

 

טיפול מונע: תזונה וספורט

מוצרי הספיגה הייעודיים של דיפנד הם פתרון מצוין לנשים שלא רוצות לוותר על השגרה ועל איכות החיים שלהן, ולצד מוצרים אלה מומלץ לבצע כמה שינויים פשוטים שיסייעו בצמצום הבעיה ואף במניעתה לאורך הזמן. בין השאר מומלץ לצמצם ככל האפשר את צריכתם של משקאות המכילים אלכוהול וקפאין, וכן רצוי להימנע ממשקאות מוגזים התורמים אף הם לצורך במתן שתן.

 

בנוסף מומלץ לבצע תרגול יומיומי שנועד לחזק את שרירי רצפת האגן, וזאת במטרה לצמצם את הסיכוי לבריחת שתן. אימון השרירים למתן שתן בזמנים קבועים יסייע אף הוא, וכן הימנעות משתייה בשעות הלילה – ובעיקר בסמוך למועד השינה.

 

במקום מבוכה: מתמקדים בפתרון

אין ספק שהתופעה של בריחת שתן היא תופעה מוכרת, גם אם נשים רבות אינן חושפות את הבעיה ובוודאי שאינן משוחחות על כך. עם זאת, במקום להתמקד במבוכה ולהימנע מכל אותן פעולות יומיומיות פשוטות, מוצרי הספיגה של דיפנד מאפשרים לשמור על איכות חיים גבוהה ולטפל בבעיה באופן יסודי, בלי לחשוש מהניחוחות ומחוסר הנוחות הנלווים אל התופעה.

 

התאמה לקבלת ערכת נסיון בחינם תלויה במספר גורמים. מעל 12,534 נשים ביצעו בדיקת התאמה לקבלת ערכת נסיון בחינם, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לקבלת ערכת נסיון בחינם לבריחת שתן על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

התאמה לפתרון לבריחת שתן
עינת מילר
האם את מתאימה לפתרון לבריחת שתן?
בחרי את קבוצת גילך: