הזדמנות לזכות בעשרות אלפי שקלים – ובמגוון הטבות שוות שעושות את התקופה הזאת קלה יותר

עודכן 31 מאי, 2020

כל ישראלי חולם על הרגע שבו תגיע שיחת הטלפון ועמה הבשורה על זכייה בעשרות אלפי שקלים. כל מנויי הפיס, הוותיקים והחדשים יכולים ליהנות כעת מהטבות רבות שמגיעות עד הבית ועושות את התקופה הזאת הרבה יותר קלה: תווי קנייה לרשתות מזון ומסעדות, שוברים לרכישת קוסמטיקה ועוד!

עשרות זוכים חדשים מדי שבוע

בזמן שבו רוב הישראלים נמצאים בבית והמצב לא לגמרי ברור, דבר אחד לא משתנה: הגרלת מפעל הפיס ממשיכה להתקיים מדי שבוע. עשרות הזוכים צוברים יחד פרסי זכייה בסכומים מכובדים מאוד, של עשרות ואף מאות אלפי שקלים. בזכות שיטת הזכייה המובטחת (Must Win) – תמיד ישנם זוכים בכל הגרלה ראשונה שכזו.

 

התאמה למנוי למפעל הפיס תלויה במספר גורמים. מעל 15,956 ישראלים כבר ביצעו התאמה למנוי למפעל הפיס, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה למנוי למפעל הפיס על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

הטבות מיוחדות – גם עכשיו

מנויי מפעל הפיס נכנסים להגרלות באמצעות מספר המזל האישי שלהם, אותו יוכלו לקבוע בעצמם או לקבל באופן אקראי. זהו המספר שמייצג את המנויים בכל ההגרלות השבועיות, ומדי יום חמישי מוכרזים הזוכים החדשים. אלא שבנוסף להזדמנות לזכות בסכומי כסף לא מבוטלים, המנויים נהנים גם משורה ארוכה של הטבות, לרבות כרטיסים מוזלים לסרטים, להופעות ולמגוון פעילויות פנאי ובידור, וכן מהנחות לרכישת ספרים ומארזים לתינוקות. כעת – לאור המצב – יכולים המנויים להזמין משלוחים ממגוון גדול מאוד של מסעדות רגילות ומסעדות מזון מהיר בכל רחבי הארץ, ולקבל את האוכל עד הבית. הכול דרך אתר ההטבות של מנויי פיס: paisplus.co.il.

 

עד מיליון וחצי שקלים מדי חודש

כאמור, הגרלות מנוי פיס מתקיימות מדי שבוע, ובכל חודש זוכים למעלה מ-50 מנויים בפרסים כספיים של 50,000 ועד מיליון וחצי שקלים. בנוסף מוגרלים בכל חודש פרסים נוספים, לרבות 10 מכוניות חדשות, וחופשות זוגיות לניו יורק המוענקות ל-75 מנויים וחופשות זוגיות לברצלונה ל- 25 מנויים.

 

התאמה למנוי למפעל הפיס תלויה במספר גורמים. מעל 15,956 ישראלים כבר ביצעו התאמה למנוי למפעל הפיס, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה למנוי למפעל הפיס על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

 

* עד גמר המלאי. עד שני מימושים בחודש למנוי. כפוף לפרטי ההטבה והתקנון באתר. המכירה אסורה למי שטרם מלאו לו 18 שנה. אזהרה: משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים קובע כי הימורים עלולים להיות ממכרים. ניתן ליצור קשר עם מוקד הרווחה למידע וסיוע של משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, שמספרו 118 (שיחה חינם) 24 שעות ביממה. הזכייה תלויה במזל בלבד ואינה קשורה לידע, ניסיון, יכולת או ריבוי משחקים. בהגרלות המנויים יכולים לזכות בפרס מרבי אשר נע בין 50,000 ל-1.5 מיליון ש"ח. סכום הפרס משתנה מהגרלה להגרלה, כפוף לילקוט הפרסומים ולתיקוניו המתפרסמים מעת לעת.

מנוי למפעל הפיס
עינת מילר
האם אתה מתאים להרשמה למנוי למפעל הפיס?
בחר את קבוצת גילך: