קיץ חם במנוי פיס: חשבתם שזה רק בשביל ההזדמנות לזכות בעד מיליון וחצי שקלים? יש לנו הפתעות בשבילכם!

עודכן 20 אוקטובר, 2020

מנויי הפיס זוכים ומרוויחים בלי הפסקה: הסיכוי להגשים חלומות ולהצטרף לעשרות ברי המזל שמקבלים את הטלפון המיוחל המודיע על זכייה בפרסי ענק בכל חודש ובנוסף, כל מנויי מפעל הפיס נהנים ממגוון רחב של הטבות והנחות ענק לכל המשפחה, שהתאמנו במיוחד עבורכם ובמיוחד לתקופה זו. כי רק אצלנו או שתזכו או שתרוויחו!

עשרות זוכים חדשים מדי שבוע

כשחם בחוץ או כשקר בחוץ, עם או בלי בידוד, אנחנו יכולים להיות בטוחים בדבר אחד שאינו משתנה: הגרלות המנויים של מפעל הפיס ממשיכות להתקיים כסדרן מדי שבוע. עשרות הזוכים צוברים יחד פרסי זכייה בסכומים של מיליוני  שקלים, כאשר בזכות שיטת הזכייה המובטחת (Must Win) – תמיד ישנם זוכים בכל הגרלה בפרסים הראשונים.

מה הייתם עושים אתם, אם הטלפון היה מצלצל, ובצד השני של השיחה היה קול עליז שמבשר לכם שהרגע התעשרתם בסכום בעל חמש או שש ספרות?
אם יש לכם מנוי פיס כדאי שתחשבו על זה, כי השיחה הזו עשויה להגיע אליכם בקרוב. אבל בזמן שאתם מתכננים איך תיהנו מסכומי הזכייה שלכם, חשוב לזכור שגם לפני שזכיתם בגדול – כמנויים כבר הרווחתם בגדול.
ועכשיו, במיוחד בשבילכם ובמיוחד לתקופה זו – אתר ההטבות של מנויי מפעל הפיס מתחדש ומציע הטבות שיהפכו גם את השהייה בבית למשפחתית, חווייתית, טעימה וחסכונית במיוחד!

 

התאמה למנוי למפעל הפיס תלויה במספר גורמים. מעל 17,956 ישראלים כבר ביצעו התאמה למנוי למפעל הפיס, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה למנוי למפעל הפיס על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

מי יזכה בפרס הראשון? עד מיליון וחצי שקלים בכל הגרלה!

הגרלות מנוי פיס מתקיימות מדי שבוע (5 הגרלות בחודש), ובכל חודש זוכים למעלה מ-50 מנויים בפרסים הראשונים בסכומים של 50,000 ועד מיליון וחצי שקלים.

מנויי מפעל הפיס נכנסים להגרלות באמצעות מספר המזל האישי שלהם, אותו יוכלו לקבוע בעצמם או לקבל באופן אקראי. זהו המספר שמייצג את המנויים בכל ההגרלות השבועיות, ומדי יום חמישי מוכרזים הזוכים החדשים.

וזה עוד לא הכל…
 

אז מה יגרום לכם ללחוץ על הכפתור – הסיכוי להפוך למיליונרים, או ההטבות שתרוויחו?

בזכות מפעל הפיס, בכל חודש משתנים חייהן של עוד ועוד משפחות, הזוכות בהגרלות ומקבלות את ההזדמנות להתעשר ולהגשים חלומות!
אבל אנחנו במפעל הפיס לא מסתפקים בזה ומאמינים שמגיע לכם אפילו יותר. לכן, יש לנו הצעה שלא תוכלו לסרב לה: "או שתזכו או שתרוויחו".
במיוחד עבורכם הקמנו את אתר ההטבות paisplus.co.il  וצוות מיוחד שלנו דואג להעשיר אותו במגוון הטבות, הנחות ופינוקים שמתעדכנים ללא הפסקה!

 

כל כך הרבה הטבות חדשות! מאיפה להתחיל?

סגורים בבית עם הילדים? בשביל זה אנחנו פה! הטבות לרכישת משחקים ויצירה לכל המשפחה, בהנחות מטורפות. מנוי פיס הופך את הסגר לחוויה משפחתית מהנה וחסכונית!

וזה לא הכל, מגוון שוברים בהנחות מיוחדות לרכישה אינטרנטית של מוצרי פארם, מוצרי תינוקות, בשמים וקוסמטיקה ועוד מגוון רחב של הטבות צרכנות – כי לכולכם מגיע ליהנות מהטבות!

מרוב הפתעות נהייתם רעבים? אין בעיה! דאגנו לכם להטבות גם בהזמנת ארוחה לכל המשפחה: תווי קניה בהנחות ענק למגוון רשתות אוכל מהיר שיגיע אליכם עד הבית. בתיאבון!

וכל אלו מגיעים עד אליכם, כי גם הסגר לא יעצור את ההטבות של מנויי מפעל הפיס!

 

חושבים שסיימנו? ממש לא! בעל הבית השתגע ואתם חוסכים בגדול

במיוחד בתקופה זו אנחנו כאן כדי לחסוך לכם גם בקניית מזון.
תו קניה דיגיטלי ליינות ביתן, מגה בעיר ושוק מהדרין – בשווי 300 ₪ ב- 260 ₪ בלבד!
תו קניה דיגיטלי לרשת רמי לוי שיווק השקמה בשווי 300 ₪ ב- 250 ₪ בלבד!

כי הכי משתלם מנוי פיס

 

התאמה למנוי למפעל הפיס תלויה במספר גורמים. מעל 17,956 ישראלים כבר ביצעו התאמה למנוי למפעל הפיס, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה למנוי למפעל הפיס על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

* כפוף לפרטי ההטבה והתקנון באתר. המכירה אסורה למי שטרם מלאו לו 18 שנהאזהרה: משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים קובע כי הימורים עלולים להיות ממכרים. ניתן ליצור קשר עם מוקד הרווחה למידע וסיוע של משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, שמספרו 118 (שיחה חינם) 24 שעות ביממה. הזכייה תלויה במזל בלבד ואינה קשורה לידע, ניסיון, יכולת או ריבוי משחקים. בהגרלות המנויים יכולים לזכות בפרס מרבי אשר נע בין 50,000 ל-1.5 מיליון ש"ח. סכום הפרס משתנה מהגרלה להגרלה, כפוף לילקוט הפרסומים ולתיקוניו המתפרסמים מעת לעת. הזכיות חייבות במס.

מנוי למפעל הפיס
עינת מילר
האם אתה מתאים להרשמה למנוי למפעל הפיס?
בחר את קבוצת גילך: