במיוחד לימי הקורונה: למה כדאי לרכוש יותר מגבונים?

איתן נוימן5 דקות קריאה
שתף:

בימים אלה כולנו מבלים יותר זמן בבית: עם הילדים, עם בן או בת הזוג או לבד. בכל המקרים עולה יותר הצורך לנקות, ולא רק את צרכי התינוק שלכם. לפניכם 7 שימושים שונים למגבונים שישאירו אתכם מופתעים.

 

ניגוב דלתות וידיות, הסרת כתמי איפור מבגדים, ניקוי צעצועי פלסטיק של ילדים, ניקוי מסילות החלון, הסרת כתמים משטיח, ניקוי מגירות וניקוי מקלדת – חבילה של מגבונים לחים יכולה לעשות קסמים במצבים אלו, וגם במקרים נוספים.

 

ניגוב דלתות וידיות

ככל שעולה רצף השהות של בני המשפחה בבית, מצטבר יותר לכלוך על משטחים שנוגעים בהם בידיים חשופות. על המקרר, על דלתות הבית, על ידיות ארון הממתקים שנפתח כל רגע, על המיקרוגל או על הכיריים. הצטברות לכלוך זו ניתנת להסרה בקלות ובזריזות על ידי מגבון לח.

 

הסרת כתמי איפור מבגדים

גם אם לא ממש יוצאים מהבית, להתאפר זו פעולה שרבות עושות באופן יומיומי כדי להרגיש טוב, אפילו בפיג'מה. לעתים, קורה שנמרח איפור על הבגדים, ובאמצעות שימוש במגבון לח תוכלו להסיר אותו בקלות ובלי לזרוק את הבגד לכביסה אחרי שימוש בודד.

 

ניקוי צעצועי פלסטיק של ילדים

בובת הפלסטיק של הילדה מעולם לא קיבלה כל כך הרבה מגע, חום ותשומת לב. הימצאות הילדים הממושכת בבית מביאה לשימוש רב במשחקים. הם, לעומתנו, לא תמיד מקפידים על הנחיות משרד הבריאות בכל הקשור לשטיפת ידיים תכופה. הבובה התלכלכה? העבירו עליה ניגוב באמצעות מגבונים לחים.

ניקוי מסילות החלון

בעונות המעבר מצטבר אבק רב במסילת החלונות. לעתים גם לכלוך של מזון או מגע בידיים שאינן נקיות מביא להצטברות לכלוך במסילות. ניקוי המסילה באמצעות מגבונים הוא פתרון נהדר. את הניקיון היסודי השאירו ליום שאחרי הקורונה.

 

הסרת כתמים משטיח

בימים אלה, נראה שהשטיח בבית פוגש הרבה יותר רגליים, ילדים וחיות מחמד. כל אלו עשויים לגרום לכתמים קבועים אם לא מסירים אותם מיד. נשפך משהו על השטיח? שלפו מגבון לח ונגבו אותו בזריזות.

 

ניקוי מגירות

הזמן העודף בימים אלו מביא רבים מאתנו לעשות סדר במגירות שלא פתחנו עוד מימי ראשית שנות האלפיים. רגע לפני שאתם מחזירים לשם את הפיצ'יפקס שהחלטתם לשמור לעוד שני עשורים, העבירו ניגוב באמצעות מגבון לח על המגירה, המתינו כדקה והחזירו את החפצים.

ניקוי מקלדת

מקלדת הינה אחת מהמושבות האהובות ביותר על חיידקים. כמה מאתנו אוכלים על המחשב? כמה מאתנו שוטפים ידיים לפני שימוש בו? עכשיו במיוחד, כשרבים עברו לעבודה מהבית דרך המחשב, בסוף כל יום, אחרי שכיביתם אותו, העבירו על המקלדת מגבון לח וכך תמנעו הצטברות לכלוך וחיידקים.

 

לסיכום, מגבונים הם הרבה יותר ממה שחשבנו. אל תתנו לתמונות של תינוקות על גבי אריזות המגבונים להטעות אתכם. הם מסוגלים להרבה יותר מניקוי ישבן של תינוקות.

קבלו טיפים על חיסכון השקעות וכלכלה מעשית
https://www.reali.co.il/wp-content/themes/realitheme

כתבות מומלצות