הטבות ייחודיות לרוכשי דירה בפרויקט המבוקש של תל אביב!

עודכן 16 אוקטובר, 2021

הביקוש לפרויקט המסקרן של גינדי גדל והולך, ובקרוב תסתיים הטבת האביב על הדירות המיוחדות בלב תל אביב

 

גינדי  TLV – הטבות מעניינות לכבוד האביב

אין מי שלא חולם על דירה מפנקת בלב תל אביב ועל האווירה התוססת שיש לעיר הגדולה להציע. פרויקט גינדי TLV מספק את המענה המושלם, וזו ההזדמנות להצטרף לקהילה תל אביבית ייחודית במחיר משתלם!

בפינת הרחובות החשמונאים וקרליבך ממשיך לצמוח פרויקט בניה שטרם ראינו כמוהו באזור. אין ספק שהפרויקט האקסקלוסיבי כבר שינה לחלוטין את המושג "מרכז תל אביב" ואף הרחיב את המרכז האמיתי השוקק והתוסס! משפחות רבות כבר הביעו עניין בפרויקט, ועוד בטרם הסתיים שלב הבנייה הביקוש לדירות במרכז החדש של תל אביב רק גדל והולך. כעת ניתן להצטרף לפרויקט וליהנות מהטבות ייחודית ומדירות 3 עד 5 חדרים, שמחירן מתחיל ב-3,200,000 שקלים.

 

לקבלת מידע נוסף:

 

 

מה מציע הפרויקט ולמה כדאי להזדרז?

בפרויקט המגדלים של גינדי TLV אפשר למצוא רק יתרונות – קהילה תוססת, מיקום מצוין, קרוב לכל מוקדי התרבות בעיר, קרבה לתחנות הרכבת הקלה, גישה נוחה לנתיבי איילון ולרכבת ישראל והפרויקט עצמו מציע שלל תוספות שלא מוצאים כיום בפרויקטים דומים ברחבי העיר, כשכל מה שצריך נמצא במתחם המגורים – לא חייבים להתרחק לצורך הנאה או בילוי!

 

 

 

התחייבות מלאה ללקוח – שקט נפשי לרוכשים

אין זה סוד שמרכז תל אביב נחשב לצפוף ועמוס מאד. משפחות ויחידים רבים מחפשים פתרונות שונים להתקרב אל העיר הגדולה ככל האפשר אך ליהנות גם מאיכות חיים גבוהה. עם פרויקט גינדי TLV הם יכולים ליהנות מכל העולמות ולהתקרב למרכז החדש, שנעשה נגיש יותר מאי פעם!

בפרויקט יזמי כמו גינדי TLV יש מי שלוקח אחריות על הבנייה ועל תאריך האכלוס והכי חשוב – יש למה לצפות! הדירות מתאימות למגורים של משפחות צעירות, של מבוגרים שילדיהם עזבו את הקן ושל יחידים, ואפשר להחליט אם לגור במתחם או להשכיר את הדירה למי שכמה להתגורר בתל אביב. בנוסף,  בחברה מתחייבים לסטנדרט גבוה, למפרט דירות מגוון ולעמידה בלוחות הזמנים. חשוב לדעת שהדירה נבנית על פי לוח הזמנים שנמסר ואפשר מפעם לפעם להתעניין בנוגע להתקדמות הפרויקט.

 

אנחנו כאן בשבילכם

ניתן להתרשם מהתכניות שמובילות את בניית הפרויקט, לקבל הסבר מפורט על אופן הבנייה וחוסר ההתפשרות על כל פרט ופרט, לשמוע על הסביבה ועל מה יהיה בה עם סיום עבודות התשתית של הרכבת הקלה והכי חשוב – למה עכשיו זה הזמן לקנות דירה מיוחדת במינה בלב המדינה, בלב תל אביב. 

בתקופה של חוסר ודאות בשוק הנדל"ן העולמי בכלל ובארץ בפרט – אין ספק שרכישת דירה דרך חברה מובילה ומוכרת תיתן הרבה שקט נפשי לרוכשים וכל שנותר להם הוא להמתין לסיום העבודות!

 

 

מאת: עינת מילר
עינת מילר
בדוק התאמה להנחה ברכישת דירה