פארק העסקים המבוקש בפאלם קוסט פלורידה: המשקיעים סימנו יעד חם עם תשואה נאה

עודכן 4 מרץ, 2021

ארה"ב משתנה בקצב מהיר בתקופת הקורונה, ופלורידה נוסקת לאחר תקופה קשה ומשאירה אבק לשאר המדינות. עם סיוע כלכלי של 2 טריליון דולר מביידן ונהירה המונית של אזרחי ניו יורק לפלורידה – זו הזדמנות נדירה להשקיע בראש שקט בנדל"ן בארה"ב ויצירת תשואה גבוהה

בימינו, כשהזדמנויות ההשקעה הכדאיות מנוצלות מיידית על ידי כרישי ההשקעות, נותרים כל היתר על הגדר, בהמתנה לחזרת המשק לפעילות ובתקווה כי החזרה המיוחלת לשגרה תביא עמה הזדמנויות השקעה חדשות. אך עכשיו לאחר תקופה ארוכה של שפל בארה"ב, נוצרה הזדמנות עסקית חד פעמית, הנפתחת בשקיפות ובגלוי לכלל המשקיעים, בעת ובעונה אחת.

בעקבות הסיוע הכלכלי העצום של ממשל ביידן לאזרחים האמריקאיים בגובה 2 טריליון דולר, החלה נהירה משמעותית מניו יורק לפלורידה. הדבר יוצר מהפכה בשוק הנדל"ן המקומי בארה"ב וישראלים זיהו הזדמנות חד פעמית להרוויח מכך בגדול. פלורידה נוסקת ומשאירה אבק לשאר המדינות בארה"ב שעוד מתאוששות מהתקופה האחרונה, וקיימת הזדמנות חד פעמית שלא תחזור להשקיע בנקודת זמן המושלמת. בנוסף, לתקופת זמן מוגבלת 10 המשקיעים הראשונים יקבלנו הנחה של 20% בדמי הרישום לפרויקט.

 

זכאות להזדמנות להרוויח מנדל"ן בלי להיות אזרח אמריקאי תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 11,079 כבר ביצעו בדיקת זכאות לפרויקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת זכאות להזדמנות להרוויח מנדל"ן בלי להיות אזרח אמריקאי על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

קיימת הזדמנות חד פעמית שנוצרה בעקבות משבר הקורונה בארה"ב למספר משקיעים מוגבל בלבד. השקעה ברכישת פארק עסקים בשלמותו, הממוקם בפריים לוקיישן, בין דיטונה ביץ' לסנט אגוסטין, בקרבת הכביש המהיר I-95. פארק העסקים המבוקש – Marvins Garden, מהווה מרכז פיננסי חזק ויציב, הכולל 11 בניינים ו – 55 בעלי עסקים וממוקם בפאלם קוסט פלורידה, בפריים לוקיישן – Class A!

 

 

הזדמנות השקעה נדירה

נדירות הן הזדמנויות ההשקעה המבטיחות תשואה גבוהה ושקט נפשי למשקיע. גולן קפיטל מציעה הזדמנות השקעה לוהטת בפארק עסקים הממוקם לצד מתחמי תיירות, בתי מלון ואתרי פנאי, בין מגרשי גולף וטניס, מנחת למטוסים פרטיים לבין רצועת החוף המהפנטת ומאפשר למשקיעים בו להרוויח ובגדול!

העיר נהנית ממגמת גידול אוכלוסין ומהגירה חיובית התורמים רבות לפיתוח העיר ולרווחי העסקים בה. העיר מציעה איכות חיים גבוהה לתושביה בעלות זולה יחסית ויחד עם הצמיחה בכלכלת העיר, המגוון הרחב של העסקים האיכותיים בה ועליית המחירים בשוק הנדל"ן שלה, מהווה מוקד משיכה גם למשקיעים.

המתחם המדובר כבר נהנה מ 93% תפוסה ומציע הכנסה יציבה וקבועה ותזרים הכנסות רבעוני מגרעין דיירים חזק, מגוון ואיכותי ואקזיט (חלוקת רווחים מהמכירה) לאחר תקופה של 5-6 שנים בלבד!

הרכישה הינה רכישה משותפת של המשקיעים עם גולן קפיטל (היזם), האחראי להעמיד את הערבויות עבור המימון הבנקאי. עם השקעה המתחילה ב 75,000$ , מובטח למשקיע שקט נפשי רב, בזכות הניהול המלא של הנכס המתבצע על ידי היזם, רישום המשקיע בחברה ייעודית המוחזקת על ידי המשקיעים והתחייבות לקדימות למשקיעים על פני היזם בעת חלוקת הרווחים.

עם כל כך הרבה יתרונות לצד ההבטחה לשקט ולתשואה מכובדת, הופכת ההשקעה ב Marvins Garden להזדמנות חד פעמית והמשקיעים כבר תופסים את מקומם בתור.

הפרויקט כבר נפתח והגיוס בעיצומו. הבטיחו את מקומכם בנבחרת המשקיעים – מספר המקומות מוגבל!  

 

זכאות להזדמנות להרוויח מנדל"ן בלי להיות אזרח אמריקאי תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 11,079 כבר ביצעו בדיקת זכאות לפרויקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת זכאות להזדמנות להרוויח מנדל"ן בלי להיות אזרח אמריקאי על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

פארק העסקים בפלורידה
עינת מילר
בדוק התאמה להשקעה בפארק העסקים בפלורידה
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?