חלית בסרטן? נזקקת לקבלת טיפול כימותרפיה? יתכן ומגיע לך מיליוני שקלים

עודכן 17 יולי, 2024

אלפי ישראלים לא יודעים שהנזק הרפואי שנגרם להם הוא כתוצאה מרשלנות רפואית, שעשויה במקרים רבים להוביל לפיצוי משמעותי של מאות אלפי שקלים.

[בדקו זכאות לפיצויים של עד מאות ואף מליוני שקלים באופן מיידי. לחצו כאן]

 

מאות אלפי ישראלים לא מודעים שמגיע להם פיצוי כספי גבוה מאוד בגין רשלנות רפואית שחוו הם או בני משפחתם – במיוחד במקרים של סרטן השד, סרטן צוואר הרחם או סרטן המעי הגס שלא התגלו בזמן. בגלל שבמערכת הבריאות יש הנחיות ברורות ומנגנוני מניעה, כל מקרה כזה שהתגלה בשלב מאוחר יותר הוא רשלנות רפואית, עד שלא יוכח אחרת. אם המחלה התגלתה בשלב מאוחר חשוב לפנות לייעוץ משפטי ולהבין האם ייתכן שהייתה רשלנות רפואית, והאם גם לך מגיע פיצוי גבוה.

 

זכאות לפיצויים בגין רשלנות רפואית תלויה במספר גורמים, כמו קבוצת גילך. מעל 34,472 ישראלים כבר ביצעו בדיקת זכאות לקבלת פיצויים, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת זכאות ראשונית לפיצויים על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

סרטן השד, סרטן צוואר הרחם או סרטן המעי הגס – וודאו שנבדקתם כשורה

זיהוי מוקדם של סרטן הוא קריטי, ובאופן דומה חשוב לאתר מחלות רבות אחרות אשר בהיעדר אבחון וטיפול מתאימים – עלולות להתפתח ולהחמיר במהירות. אם כן, גברים ונשים הסובלים ממחלות שונות – ובמיוחד מחלת הסרטן – חשוב שיבדקו לעומק את אופן הטיפול בהם. אם חליתם, חשוב מאוד לוודא שנשלחתם לכל הבדיקות שיש לבצע על פי הנחיות משרד הבריאות וההיסטוריה המשפחתית שלכם.

 

בהיעדר זיהוי מוקדם של הבעיה יחטיא הרופא את ההזדמנות לספק טיפול יסודי ומקיף, מה שעלול להוביל להחמרה במצב ובמקרים מסוימים אף למוות. במידה והמחלה אובחנה בשלב מתקדם, בהחלט ייתכן כי זוהי תוצאה של רשלנות רפואית.

 

 

ממוגרפיה מצילה חיים
המנגנונים הקיימים אמורים לסייע באבחון מוקדם שיכול להציל חיים

 

אם אתם סבורים שמגיע לכם פיצוי – חשוב שתבדקו את פרטי המקרה לעומק

במידה וחלית בעבר וישנו חשד לאיחור או טעות באבחון – חשוב לבדוק את פרטי המקרה עד לקבלת מלוא הפיצוי המגיע לכם. כשמדובר ברשלנות רפואית מומלץ לפנות רק למשרד עורכי דין בעל ניסיון בטיפול בתביעות רשלנות רפואית מן הסוג הרלוונטי לכם, דבר המבטיח קבלת החלטות מושכלות וניהול אופטימלי של התביעה עד לקבלת מלוא הפיצוי המגיע לכם. אז נכון, תביעת רשלנות רפואית לא תעלים את המחלה או תחזיר את האדם שאבדנו, אבל הפיצוי המשמעותי עשוי להקל על איכות חייהם של החולים ולסייע בכיסוי עלויות הטיפול ובהתמודדות עם המצב שנכפה עליהם.

 

זכאות לפיצויים בגין רשלנות רפואית תלויה במספר גורמים, כמו קבוצת גילך. מעל 34,472 ישראלים כבר ביצעו בדיקת זכאות לקבלת פיצויים, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת זכאות ראשונית לפיצויים על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

 

זכאות לפיצויים מרשלנות
עינת מילר
בדיקת זכאות לפיצויים מרשלנות רפואית
בחר את קבוצת גילך