ביטוח נסיעות לחו"ל

החופשה באה וקרבה אבל חוץ מלרכוש את החבילה הכי משתלמת או המלון הכי מפנק, יש עוד משהו שממש לא כדאי לוותר עליו- ביטוח נסיעות לחו”ל. גם אם אתם בדרך לטיול אחרי צבא, סופ”ש ארוך באירופה או נסיעת עסקים קצרה, השלב של בחירת ביטוח נסיעות שמתאים לכם הוא חשוב וכדאי להקדיש לו קצת זמן.

ראו השוואה

קבלו הצעה לביטוח נסיעות לחו"ל

ללא שום התחייבות

[AnythingPopup id="16"]

המדריך הפיננסי

[tabby title="מה זה בדיוק ביטוח נסיעות?"]

מה זה בדיוק ביטוח נסיעות?

הרבה דברים יכולים להשתבש כשנוסעים לחו"ל. המרחק מהבית והשהייה במדינה זרה מעצימה כל בעיה שבארץ היינו פותרים בקלות. הבעיות המרכזיות שאנו נתקלים בהן בחו"ל הנן איבוד חפצים ובעיות בריאות. רבים מאתנו כבר חוו איבוד חפצים לפחות פעם אחת כבר בשלב הנחיתה בחו"ל. מזוודות חסרות הופכות את הנסיעה למסכת מייסרת של חיפושים המשבשת את התוכניות באחת. סיבה נוספת לאיבוד חפצים היא גניבה. זה יכול לקרות בכל מקום, גם במדינות מערביות ומפותחות. ארנקים עם דרכונים וכסף מזומן, תכשיטים וציוד אלקטרוני, הכל מועד לאובדן או גניבה. אך כל אלה בעיות קטנות בהשוואה לבעיות בריאות. אירוע בריאותי בחו"ל עלול להפוך למכה כלכלית גדולה, במיוחד כשמעורב בכך ניתוח חירום או חילוץ. עלות ביטוח נסיעות די צנועה ומאפשרת לכם כיסוי כמעט לכל בעיה שיכולה להתעורר אצלכם או אצל בני משפחתכם בחו"ל.

[tabby title="למי מתאים ביטוח נסיעות?"]

למי מתאים ביטוח נסיעות?

בנסיעה לחו"ל יש לא מעט הוצאות וההוצאה עבור ביטוח נסיעות היא מהפחותות שבהן. לעומת זאת, העלויות של טיפול רפואי עלולות להגיע לסכומים גבוהים מאד במיוחד במדינות מפותחות. טיפולי שיניים דחופים, תרופות, הטסה לארץ, ואשפוזים נעשים בעלויות שאף אדם מהשורה לא יכול לעמוד בהם. לכן, כל אדם היוצא לחו"ל ולו ליום אחד כדאי שיבטח את עצמו ואת רכושו עבור כל צרה שלא תבוא. ביטוח נסיעות לחו"ל ישודרג בהתאם למצב המבוטח ולמקום שאליו הוא טס. בנסיעות למדינות מפותחות, בהן טיפול רפואי פרטי הינו יקר, כדאי להצטייד בביטוח בריאות המכסה כל ביקור אצל רופא. בנסיעות עם ציוד יקר ו/או מדינות עם רמת פשע גבוהה כדאי לחזק את הכיסויים שקשורים לרכוש. בנסיעה לטיולים אתגריים כדאי לחזק את כל הרכיבים הקשורים לחילוצים. אתם אנשים מבוגרים ו/או יש לכם בעיות בריאות? שימו לב לכל הסעיפים שקשורים לאשפוזים, תרופות, טיפולי שיניים וטיפול נמרץ.

[tabby title="כמה ביטוח נסיעות עולה?"]

כמה ביטוח נסיעות עולה?

עלות ביטוח נסיעות לחו"ל נגזרת ממספר פרמטרים: מטרת הנסיעה, יעד הנסיעה, מספר מבוטחים, גילאים, עומק הכיסוי והאלמנטים שאתם מבטחים. נסיעת עסקים, חופשה וטיולי תרמילאים מתחילה ממספר דולרים בודדים ליום ואילו חופשת סקי כמעט מכפילה את עצמה. ביטוח לארה"ב יהיה זול יותר מביטוח כלל עולמי או ביטוח לאמריקה הלטינית. ביטוח עם תקרה גבוהה יותר יעלה יותר. ביטוח רפואי בלבד יעלה פחות מביטוח כולל שיכסה אתכם גם כנגד איבוד רכוש ומצבים משפטיים. בדרך כלל הביטוח מתחיל מכ 60 דולר בחודש לאדם בודד בחופשה סטנדרטית באירופה ומטפס ככל שמוסיפים סעיפים המגדילים את הסיכון לאירוע ביטוחי. קחו בחשבון שמדובר בהצעות עם כיסוי בסיסי וסטנדרטי וכדאי להעמיק ולחזק אלמנטים שונים בביטוח על פי הצורך. ככלל, חברות הביטוח אוהבות מבוטחים חסכנים הרוכשים ביטוחים מינימליים ואילו לכם כצרכנים נבונים כדאי לדרוש יותר כיסוי ולשלם עליו בשמחה.

[tabby title="איך בוחרים חברת ביטוח?"]

איך בוחרים חברת ביטוח?

חברות הביטוח הינן גופים ציבוריים מפוקחים והן מספקות רמת שירות די דומה, רמת שביעות הרצון מהן מתפרסמת מעת לעת על ידי גופי הפיקוח. קיימות מספר חברות שזכו בציונים לשבח על התנהלות מהירה ולכך יש משקל בביטוחי חו"ל. אינכם רוצים להיתקע עם סחבת כשזה מגיע לחילוץ, פינוי לארץ, מצב משפטי מורכב ושלל מצבים כיד הדמיון שיכולים לקרות רחוק מהבית. דבר שני וחשוב הרבה יותר זאת הפוליסה שמציעה לכם חברת הביטוח. אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, בפוליסת הביטוח כראה שתמצאו שם דווקא את השטן… רק בחינה מדוקדקת של תנאי הפוליסה והתאמתה לצרכים האישיים שלכם תוכל לתת לכם את התשובה האם מדובר בביטוח טוב עבורכם. שילוב נכון בין חברת ביטוח הנותנת מענה מהיר ומדויק באירוע ביטוחי, עם פוליסה המתאימה לצרכים שלכם זאת החברה שכדאי לבחור.

[tabby title="מונחים בסיסיים בביטוח נסיעות"]

מונחים בסיסיים בביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח חילוץ והצלה – תוספת כיסוי המופיעה בפוליסות של ביטוח המכוון לטיילים ולעוסקים בספורט אתגרי. הכוונה לחילוצים והצלה מאזורי אסון, מקומות שהמצב הביטחוני בהם נפיץ וכן חילוצים במקומות מרוחקים ו/או שהגישה אליהם קשה כמו הרים גבוהים.
ביטוח חיפוש – הרחבה לביטוחי חילוץ והצלה. בביטוח זה נכלל גם כיסוי להוצאות חיפוש כשאין יודעים היכן נמצא המבוטח ויש חשש לשלומו.
ביטוח כבודה – כיסוי למגוון רחב של מצבים בהם נפגעים פריטים מוגדרים של ציוד אישי בעל ערך. נזק גניבה, או אובדן רכוש כמו מזוודה או שעון. פריטים נפוצים רבים אינם נכללים בביטוח הסטנדרטי ודורשים תוספת חיתומית כמו: מצלמה, מחשב, משקפיים וכו. הביטוח חל מרגע היציאה מהנמל ולכן אינו כולל אובדן במטוס או אוניה שאיתם הגעתם.
קיצור נסיעה – בפוליסות נסיעה רבות יש ביטוח על ביטולים. במקרה שאתם נאלצים לקצר את הנסיעה ולחזור תקבלו זיכוי כספי בעבור כרטיסי טיסה וכן עבור הוצאות ביטולים של לינה וכו'.
מקרה / אירוע ביטוח – כל מצב רפואי או פגיעה ברכוש שהתרחש בחו"ל הכלולים בפוליסת הביטוח. לכן, מצבים שהתרחשו במטוס או בעיות רפואיות שהתעורר חצי שנה לפני הנחיתה אינם כלולים.
הטסה רפואית – לעיתים מתעורר הצורך לפנות את המבוטח בחזרה לישראל בשל סיבוכים בריאותיים. הדבר מתבצע באמצעות הטסה במטוס ייעודי או רגיל עם ליווי של צוות רפואי וזאת על פי מצבו הרפואי.
תאונה – פגיעה גופנית ישירה, לא צפויה, שמקורה בגורם חיצוני. בכדי להיחשב תאונה, הפגיעה נדרשת להיות גופנית ולא נפשית, ללא קשר לפגיעות שחיקה מצטברות וללא תלות בסיבות אחרות.

[tabbyending]

קבלו הצעות מבתי ההשקעות המוביליםלקבלת הצעות ללא עלות וללא התחייבות

השאר פרטים לקבלת מידע ללא עלות וללא התחייבות

הנני מאשר ומסכים לתנאי שימוש, שבכפוף להם הפרטים שמסרתי ישמשו לקבלת פניות והצעות מצדדים שלישיים