אורית ברמן

אורית ברמן

האם אתה מתאים להסרת משקפיים בלייזר?
בחר את קבוצת גילך לבצע בדיקה
22 אפריל, 2019

מהפכה טכנולוגית בהסרת משקפיים בלייזר – רבע שעה ותגידו להתראות למשקפיים

ישראלים קופצים על החידוש הטכנולוגי בטיפול לייזר שיוצא יותר זול מעדשות

כבר שנים שהפתרון להסרת משקפיים פה איתנו אך עכשיו, ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום הלייזר הביאו את הטיפול בהסרת משקפיים לזמן שיא של 15 דקות – רבע שעה והתהליך להסרת המשקפיים מאחוריכם. עד היום כל מי שנזקק למשקפי ראיה היה מודע למגבלות ולקושי המתלווים לראייה שהיא לא 6:6. לצד הקושי הפונקציונאלי, לא כולם אוהבים את המראה ה"ממושקף" ועדשות מגע לא מהוות פתרון נוח יותר. כל הקשיים, ההפרעה, והחסרונות של תיקון ראייה באמצעות משקפיים או עדשות מגע – הם היתרונות שבבחירה להסיר משקפיים בלייזר. 

 

הליך הסרת משקפיים בלייזר מאפשר להיפרד לצמיתות מהצורך להרכיב משקפיים או להיעזר באביזרים שונים לתיקון הראייה. לא אחת מאפשר ההליך, שהוא בעצם הליך של תיקון מבני של הקרנית לתיקון מגוון ליקויים בראייה, להיפטר מן המשקפיים – אחת ולתמיד.

 

התאמה להסרת משקפיים בלייזר תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 75,819 ישראלים כבר ביצעו בדיקת התאמה להסרת משקפיים בלייזר, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להריץ בדיקת התאמה להסרת משקפיים על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

יתרונות ההליך להסרת משקפיים בלייזר

 

 

 

 

 

 

ההליך להסרת משקפיים בלייזר

ההליך עצמו אורך פחות מחצי שעה (לשתי העיניים!), הוא אינו כואב כלל ואינו כרוך בהרדמה, חלקית או מלאה. במהלך תיקון הקרנית באמצעות קרני הלייזר, העיניים נותרות פקוחות באופן קבוע וטיפות עיניים המוזרמות אל העין מחליפות את פעולת המצמוץ.

 

הסרת משקפיים בלייזר – מה קורה לאחר ההליך?

עם תום ההליך, תשוחררו לביתכם באופן כמעט מיידי. במשך השבוע שלאחר הניתוח, יש להזליף טיפות עיניים שישמרו על לחות מבוקרת בפנים העין.

 

בדקו אם אתם מתאימים להסרת משקפיים במחיר נמוך

כבר 75,819 אנשים נמצאו מתאימים להסרת משקפיים

בדוק התאמה

פרטיותך חשובה לנו