אורית ברמן

אורית ברמן

האם אתה זכאי להלוואה בריבית נמוכה
בחר את קבוצת גילך לבדיקה
 

הלוואה בריבית נמוכה מעל 100,000 ש"ח? הדירה שלכם יכולה לעזור לכם

מסתבר שזו צורת ההלוואה הזולה והנוחה כיום בשוק

אם אתם זקוקים לסכום גבוה מ- 100,000, ומעוניינים לקחת הלוואה בריבית נמוכה – תנו לדירה שלכם לעזור לכם. משכנתא לכל מטרה שמציעים הבנקים למשכנתאות יכולה להיות הפתרון הזול והנוח ביותר עבורכם. במסגרת ההלוואה הבנקים מאפשרים לכם לקחת הלוואת משכנתא לכל מטרה, תוך שימוש בנכס שבבעלותכם.  זו יכולה להיות הלוואה לצורך שיפוצים, רכישת נכס נוסף, פירעון חובות או עזרה לילדים, בכל מקרה הלוואה לכל מטרה מאפשרת לכם לקחת הלוואה ולשלם עליה ריבית של משכנתא- שהיא הרבה יותר נמוכה.

 

המילה משכנתא יכולה להרתיע אנשים שמעדיפים לקחת הלוואות מהבנק או מגופים אחרים, העיקר שלא יקראו לזה משכנתא. אבל למעשה, משכנתא היא ההלוואה הזולה והנוחה ביותר שקיימת היום בשוק. ברוב המקרים הריבית על המשכנתא תהיה זולה יותר מכל הלוואה אחרת שתקבלו, ותוכלו גם לפרוס אותה לתקופה הרבה יותר ארוכה. בניגוד להלוואות אחרות שקיימות, את המשכנתא בהלוואה לכל מטרה אפשר לחלק על פני שנים רבות, של 4-30 שנים, בהתאם לבחירתכם, וכך תוכלו להגשים כל חלום שיש לכם כבר עכשיו. הבנקים גם מציעים מגוון רחב של מסלולים שתוכלו לבחור בהתאם למה שמתאים לכם.

 

זכאות להלוואה בריבית נמוכה תלויה במספר גורמים, כמו קבוצת גילך. מעל 63,598 ישראלים כבר ביצעו בדיקת זכאות להלוואה זולה, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת זכאות להלוואה מעל 100,000 ש"ח בריבית נמוכה על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

עוד אפשרות שפותחת בפניכם הלוואה לכל מטרה היא לאחד הלוואה קטנות שלקחתם במשך השנים, אם זה לכיסוי חובות או רכישת רכב. ההלוואות האלה עלולות להצטבר להחזרים חודשיים גדולים ו"לחנוק" לכם את מסגרת האשראי. אז במקום לפנות  שוב לבנק ולבקש לאחד את ההלוואות ולפרוס אותן מחדש, תוכלו לקחת הלוואה במסגרת הלווואת המשכנתא, לשלם ריבית נמוכה יותר על כל הסכום ולפרוס אותו לתקופה ארוכה יותר.

 

אז איך הלוואה בריבית נמוכה עובדת?

אם יש לכם כבר משכנתא בבנק, יכול מאוד להיות שיש לכם מסגרת אשראי פנויה בתוך המשכנתא הקיימת. את מסגרת האשראי הפנויה הזו אתם יכולים לנצל כדי להגשים חלום.  גם אם אתם זקוקים להלוואה גדולה יותר ממסגרת האשראי, תוכלו להגיש בקשה לקבלת מסגרת אשראי נוספת מהבנק.

 

גם אם לקחתם משכנתא מבנק אחר, תוכלו למשכן את הנכס שלכם כדי לקבל הלוואה לכל מטרה.  גם אם הנכס שלכם משועבד להבטחת המשכנתא שלקחתם בבנק אחר, תוכלו לסלק את המשכנתא הקיימת עליו באמצעות משכנתא חדשה בסכום גבוה יותר, ובסכום העודף מהמשכנתא שתקבלו תוכלו להשתמש לכל מטרה. בשנים האחרונותחלה עלייה גדולה בערך הדירות, ויכול להיות שהדירה שלכם שווה הרבה יותר. אישור ההלוואה כפוף כמובן להגשת בקשה לבנק ולאישור הבנק על פי הקריטריונים.

 

איך מגישים בקשה להלוואה לכל מטרה?

הצעד הראשון אותו אתם צריכים לעשות הוא לפנות אל הבנק ולהגיש בקשה לקבלת אישור עקרוני לקבלת הלוואה. אתם יכולים להגיש בקשה גם אם אין לכם עדיין את הפרטים המדויקים של הנכס. תהליך הגשת הבקשה קצר מאוד, וברוב המקרים תוכלו לקבל אישור עקרוני תוך כמה שעות.

 

בשלב הזה כדאי שתדעו בדיוק לאיזו מטרה אתם זקוקים להלוואה, ככל שתהיו מדויקים יותר, כך התהליך יהיה פשוט יותר.

 

אחרי שתקבלו אישור עקרוני, תוכלו להמשיך בתהליך לקיחת המשכנתא. תוכלו להגיע לאחד מסניפי הבנקים למשכנתאות או לקבוע פגישה טלפונית , ללא כל התחייבות מצדכם, ולקבל הצעה מפורטת המותאמת לצרכים שלכם.  

 

זכאות להלוואה בריבית נמוכה תלויה במספר גורמים, כמו קבוצת גילך. מעל 63,598 ישראלים כבר ביצעו בדיקת זכאות להלוואה זולה, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת זכאות להלוואה מעל 100,000 ש"ח בריבית נמוכה על ידי בחירת קבוצת גילך: