אורית ברמן

אורית ברמן

בדוק אם אתה מתאים לפרוייקט נדל"ני בקליבלנד
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?
19 יוני, 2019

השקעה בנדל"ן בקליבלנד – סכום כניסה נמוך לשוק רותח

עשרות אזורים בארה"ב מציעים השקעות נהדרות, במחירי רצפה שצפויים להכפיל ולשלש את עצמם בתוך זמן קצר

השאלה איך למקסם את התשואה להשקעה בישראל, היא שאלה מורכבת. אתם רוצים שההשקעה שלכם תהיה איכותית, יציבה, וממועטת בסיכונים לקרן. רצוי שההשקעה תניב רווחים נאים (אם אפשר גם מעליית ערך וגם מהכנסות קבועות), ואם אפשר – שתשמור, לפחות במידת מה, על נזילותה, כך שהכספים שלכם לא ישועבדו להשקעה לעשרים שנים.

 

ניראה חסר סיכוי? יש השקעה אחת, שמנצחת את כל האלטרנטיבות שהוצגו כאן להשקעה, ואנחנו מדברים, כמובן, על השקעה בנדל"ן בארה"ב, במחירים נמוכים שממש כעת עומדים לפני הזינוק מעלה – אותו זינוק שראינו במחירי הנדל"ן במדינות רבות אחרות בארה"ב. העיר שמציעה ליהנות מכל היתרונות הללו כעת היא קליבלנד.

 

התאמה להשקעה פרוייקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 3,322 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בנדל"ן בקליבלנד על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

 

היתרונות של השקעה בנדל"ן בקליבלנד

 

השקעה בנדל"ן – אם לא בארץ, היכן?

לפני כשלוש שנים, כשהשוק האמריקאי התחיל להראות סימני התאוששות ממשבר הסאב פריים של לפני כעשור, משקיעים נועזים מיהרו לרכוש נכסי נדל"ן במיקומים נחשקים (ועשו מיליונים). הבעיה אז היתה, שיועצי השקעות שיווקו למשקיעים ישראלים נכסים באזורים לא אטרקטיביים, במחירים גבוהים ובהשקעה גבוהה ללא כיסוי באיכות ההשקעה בשטח – כך שלמעשה, משקיעים פחות מושכלים מבחינת מאפייני שוק האמריקאי, בזבזו עשרות אלפי דולרים על השקעות באזורים חסרי סיכוי לתשואה גבוהה. אז, סבל השוק מ"נפילת מתח" בכל הקשור להשקעה בנדל"ן באמריקה – בעוד מי שהכיר את השוק ידע, כי עשרות אזורים עוד מציעים השקעות נהדרות, במחירי רצפה שצפויים להכפיל ולשלש את עצמם בתוך זמן קצר. ההשקעה בנדל"ן בארה"ב היא השקעה אטרקטיבית מאוד – כשיודעים איפה כדאי להשקיע.

 

השקעה בקליבלנד – היתרונות במספרים

היום, האזורים האטרקטיביים עוד להשקעה בארה"ב הולכים ומתמעטים, וכבר רבות הן המדינות והערים שבהן המחירים עלו עד כדי השקעה לא רווחית. מי שמכיר את השוק האמריקאי יודע, כי קליבלנד היא ממעוזי ההשקעה האטרקטיביים ביותר היום למחפשי השקעות בנדל"ן – עם שוק שההתעוררות שלו ממש עכשיו התחילה. הנה חמש סיבות להשקיע בקליבלנד עכשיו:

 

1 – השקעה נמוכה – כמו במדינות רבות אחרות בארה"ב, מחירי הדיור צנחו לאחר משבר הסאב פריים, רק שבקליבלנד מחירי הדיור מראים סימני התאוששות מאוחרת. משכך, ניתן לרכוש כיום נכס נדל"ן בקליבלנד במחירים נמוכים, החל מ – 70,000 ₪. מדובר, בסכום ההשקעה הראשונית בלבד עבור השקעה בנדל"ן בישראל, מה שאומר שניתן לרכוש נכסים בקליבלנד ללא הלוואת משכנתא, שתייקר את העסקה בעשרות אחוזים.

 

2 – סביבה מתפתחת ואיכותית – קליבלנד נחשבת מעשרת הערים המובילות בכל אמריקה מבחינת מקומות עבודה לבעלי תארים אקדמיים, ותמצאו בה כמעט 30 מוסדות לימוד אקדמיים, מהם הטובים שבארה"ב. 70% מהחברות המדורגות בדירוג Fortune 500 לחברות המובילות בארה"ב, מנהלות סניף או נציגות גם בקליבלנד, והיא נחשבת מהערים האיכותיות ביותר להשקעה בנדל"ן.

 

3 – קליבלנד מושכת אליה אוכלוסיה צעירה, שבדרך כלל מעדיפה להתגורר בשכירות על פני לרכוש דירה. תשתיות יעילות למגורים, אוכלוסייה המורכבת מאלפי סטודנטים, והאווירה הנעימה – כל אלה לצד המחירים שהם עדיין נמוכים – מביאים לשוק השכרת נכסים מבעבע, בעל ביקושים גבוהים לנכסי איכות.

 

4 – קליבלנד נהנית מתיירות פנים עשירה, בעיקר על רקע קבוצות הכדורגל, הפוטבול והספורט האיכותיות שלה.

 

5 – בשוק הנדל"I השוקק של קליבלנד – אתם לא חייבים להחזיק בהשקעה שלכם על פני עשרות שנים. אמנם, בדרך כלל עסקאות נדל"I אינן עסקאות לטווח קצר, אולם כבר בתוך 3-5 שנים, תוכלו לגלות כי ערך הנכס שלכם עלה, ואתם יכולים למכור את הנכס בקלות, במהירות – וברווח.

 

השקעה בנדל"ן בקליבלנד - קהל יעד

 

כל יום בו אתם לא מקבלים החלטה, הוא יום בו אתם מפסידים כסף

גם בקליבלנד, כמו שקרה בפלורידה, קליפורניה, אריזונה או טקסס, המחירים יתחילו לעלות – בקרוב. אם יש לכם כספים המיועדים להשקעה, ואתם מגלים כי היצע ההשקעות העומד לנגד עיניכם הוא דל, בעל תשואה נמוכה ולא מספק – חשוב לדעת כי בשורה התחתונה – ההשקעה בנכסים בקליבלנד במחירים הנמוכים של השוק כיום, תאפשר הכנסה קבועה משכירות לצד תשואה מעליית ערך הנכסים, עליית ערך שמתחילה כעת. 

 

התאמה להשקעה פרוייקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 3,322 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בנדל"ן בקליבלנד על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך: