אורית ברמן

אורית ברמן

בדוק אם אתה מתאים לפרויקט נדל"ני מסחרי
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?
25 אוקטובר, 2018

ההזדמנות שגם אתם צריכים לקפוץ עליה – השקעה בנדל"ן בסכומים קטנים!

באחד האזורים המתפתחים בארץ היחידות העומדות למכירה נחטפות כמו לחמניות חמות

אז חסכתם כמה עשרות אלפי שקלים אבל זה לא מספיק כדי להיכנס לשוק משקיעי הנדל"ן. אז דעו לכם שכיום קיים מודל חדש שפונה בדיוק אליכם, משקיעים עם עשרות אלפי שקלים, ומאפשר למי שיש לו 53 אלף שקלים ומעלה להיכנס לאחת מהשקעות הנדל"ן האטרקטיביות שקיימות כיום בישראל. בוודאי גיליתם גם אתם, שיש לכם שתי אפשרויות – להשקיע בנדל"ן או להשקיע בשוק ההון. הרבה אנשים נרתעים מלהשקיע את כספם בשוק ההון אחרי 10 שנות עלייה רצופות, גם אם מדובר בעשרות אלפי שקלים שחסכו. השורה התחתונה היא, שמשקיעים בסכומים של חמש ספרות (בסדר גודל של כ – 50,000 ₪) פשוט לא מוצאים אפיק השקעה שיש לו את כל היתרונות שנהנים ממנו משקיעי הנדל"ן.

 

צוות ריאלי יצא ובדק – וחזרנו עם בשורה. השקעה ייחודית, בתשואה שיכולה להגיע גם ל- 7% ל – 10% (!), היא זמינה למשקיעים בסכום התחלתי של החל מ – 53,000 ₪. מדובר בהשקעה בנדל"ן מסחרי, באחד האזורים המתפתחים בארץ – והיחידות העומדות למכירה נחטפות כמו לחמניות חמות. חלון הזמנים להשקעה הוא מצומצם – אז קחו רגע לקרוא, זה אולי יהיה הרגע שישנה את ההחלטות הפיננסיות שלכם בעתיד הקרוב.

 

אין השקעות משתלמות ב – 50,000 ₪? תחשבו שוב!

משקיעים מושכלים, שמחפשים השקעה רווחית שתכלול תשואה משכירות ועליית ערך הנכס בסכומים של 50,000 ₪ ומעלה, מגלים עניין הולך וגובר בעיקר בנדל"ן מסחרי (כמו משרדים), שנמכר במחירים נמוכים (בעיקר בשל שטח הנכס שהוא פחות ביחס לשטחה של דירה ממוצעת למגורים) אולם מושכר במחירים גבוהים למ"ר. החוכמה היא למצוא בדיוק את הפרוייקט המושלם, שיאפשר השקעה בסכומים העומדים לרשותכם, בתשואה גבוהה – ועם עליית ערך מובטחת, אם אפשר – כבר בעתיד הקרוב.

 

הרשו לנו להציג בפניכם את פרוייקט aTech – חמישה בנייני משרדים הנבנים בפארק "עתיד צפון" בעפולה – פארק תעשייה ומסחר שיכלול כ – 50,000 מ"ר של שטחי מסחר, משרדים, וגם – קריית הממשלה, שטחי ציבור ופארקים. מדובר באזור שנמצא בתנופת פיתוח אדירה – אולם נכון להיום, מחירי הנדל"ן בו מייצגים מחירים של משרדים בעיר בפריפריה.

 

אפשרות השקעה בנדל"ן בסכומים קטנים
הצצה לפארק תעשייה ומסחר שיכלול כ-50,000 מ"ר של שטחי מסחר, משרדים, שטחי ציבור ופארקים

 

התאמה להשקעה בפרוייקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 12,332 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בנדל"ן מסחרי בסכום קטן בפארק עתיד צפון בעפולה על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

שלושת המאפיינים שהופכים את פרוייקט aTech  להצלחה מסחררת

השקעה בנדל"ן היא מהאהובות על המשקיעים הישראלים – אולם בהשקעה בנדל"ן למגורים בארץ, מסגרת התשואה עומדת בממוצע על 2.5% עד 5% לרכישת נכס, לעיתים יותר כאשר מדובר ביחידות השקעה המנוהלות על ידי חברת השקעות. בפרוייקט aTech  בעפולה, מדובר על תשואה גבוהה במיוחד של 7% עד 10% – איך הם עושים את זה?

 

שלושה מפתחות לפרוייקט הופכים אותו להצלחה מסחררת, הנה הם:

1 – מדובר בהשקעה בנדל"I מסחרי – ולא בדירה למגורים. כל המאפיינים של נדל"ן מסחרי הם למעשה יתרונות למשקיעים – מדובר על נכסים קטנים, בשכירות גבוהה, באזורים של בנייה מסחרית וצפופה

 

2 – המיקום בתנופת פיתוח מטורפת – מדובר על פארק עסקים והייטק שמוקם ממש בימים אלה בשכונת רובע יזרעאל בעפולה. בפארק מתוכננים גם להיבנות: קריית הממשלה, קו רכבת שיאפשר להגיע לתל אביב בתוך קצת יותר מחצי שעה, ועוד. כיום, מחירי שטחי המסחר באזור עומדים על כ – 7,000-8,000 ₪ למטר, אולם השכירות לשטחי מסחר היא גבוהה, הביקוש רב – והשוכרים בדרך כלל יציבים ולטווח ארוך

 

3 – המדינה מעניקה הטבות מס לבעלי עסקים. חשוב לדעת, שהמדינה מעניקה עד 75% הנחה בארנונה ומיסים מקומיים, לעסקים ומפעלים שימוקמו באזור. גם לפני ההנחה הגבוהה, מדובר בעלויות תפעול, מיסים ותשלומים שהם נמוכים באחת ממדינות הפריפריה המעניינות ביותר עבור משקיעים מקומיים

 

 

למי מתאימה השקעה בנדל"ן בסכומים קטנים?

כאמור, בפרוייקט aTech (אשר מציע בסה"כ חמישה בנייני משרדים למכירה, שניים מתוכם כבר נמכרו) ניתן להשקיע בסכום התחלתי של 53,000 ₪ – ועוד כ – 70,000 ₪ באמצעות מימון בנקאי. הביקוש למשרדים אלה על ידי שוכרים הוא גבוה, ובמרבית המקרים מדובר בשוכר יחיד לטווח ארוך. בניגוד להשקעה בנדל"ן למגורים – התשואה על השקעה בנדל"ן למסחר היא גבוהה יותר, והעלויות המושתות על בעלי הנכס (כמו עלויות של תיקוני מערכות) הן נמוכות. על כן, מדובר בהשקעה אטרקטיבית במיוחד, שאינה דורשת סכומים גבוהים – ומציגה פוטנציאל לתשואות גבוהות במיוחד, לאורך שנים רבות.

 

התאמה להשקעה בפרוייקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 12,332 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בנדל"ן מסחרי בסכום קטן על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך: