התפוצצות אוכלוסין בראש העין יוצרת הזדמנויות השקעה משוגעות

עינת מילר
עודכן 17 ינואר, 2019

אוכלוסיית ראש העין צפויה לשלש את עצמה בשנים הקרובות ויוצרת הזדמנויות אדירות

בשנים האחרונות האוכלוסייה בראש העין גדלה בקצב גידול 10.9% בשנה. עם אוכלוסייה שמוגדרת כמעמד סוציו אקונומי בינוני-גבוה. אוכלוסיית העיר שילשה את עצמה בעשור כאשר רוב התושבים החדשים הם משפחות צעירות ומשפרי דיור. העובדה הזו מייצרת ביקושים שוברי שיא לשטחי נדל"ן מסחרי בעיר. האוכלוסיה כמהה לשטחי מסחר ברמה גבוהה ונוצרה כעת הזדמנות להשקעה אטרקטיבית במיוחד, שאינה דורשת הון עצמי גבוה – וההערכות מדברות על השבחה של כ-10% בחודש. העלויות הנמוכות הביאו לנהירה של משקיעים שמנצלים את ההזדמנות הזו להשקעה במרכז הארץ.

 

להשקיע כמו המשקיעים הכבדים – בכסף קטן (יחסית)

משקיעים מנוסים בנדל"ן לא נכנסים בדרך כלל לפרויקטים להשקעה בשלב מתקדם של הפיתוח שלהם – הם מאתרים הזדמנויות להשקעות רווחיות כבר כאשר הם נחשפים לנתוני הפרויקט התיאורטיים, כשהם לומדים את סביבת הפרויקט ומפענחים את הפוטנציאל הגלום בו. רק כך, ניתן להפוך חלק מפרויקט עתיר הכנסות, עוד בשלב בו עלויות ההשקעה נמוכות. זו הדרך, להכפיל, לשלש ואף יותר מכך, את כספי ההשקעה, תוך יצירת ערוץ הכנסה פסיבית ו/או עליית ערך משמעותית של הנכס שהשקעתם בו. נכון, זה דורש אומץ, זריזות, ואיתור מקצועי של השקעות כאלה – שאין רבות מהן – אולם, במקרים רבים, ההשקעה פשוט משתלמת.

 

התאמה להשקעה בפרויקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 1,323 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בראש העין על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

פרויקט ראש העין
מיקום הפרויקט תורם לאטרקטיביות שלו

ככה עושים את זה – השקעה חלומית במיקום לא ייאמן

זה בדיוק מה שמציעה למשקיעים קבוצת MSN נדל"ן – ובמיקום מוצלח במיוחד. מדובר בפרוייקט נדל"ן למסחר ומשרדים, שילוב של לוגיסטיקה וחדשנות במרכז – בראש העין, בעתודות הקרקע להשבחה האחרונות בבעלות פרטית (רישום בטאבו) באזור. הבעלות הפרטית של הקרקע מאפשרת השקעה בטוחה ורישום הקרקע על שם הרוכש מייד לאחר הרכישה.

 

בפרוייקט TOP סנטר מבית MSN ייזום ושיווק נדל"ן, מתוכנן לקום מתחם עסקים, קניות ובילוי, במרחק כחמש דקות נסיעה ממחלף ראש העין על כביש 5. המתחם יהווה נקודת בילוי, קניות ועסקים מרכזית לתושבי האזור כמו גם לעוברים והשבים – מדובר במרכז עם פוטנציאל עסקי עצום.

 

מתחם להשבחה באיזור תוסס של העיר אשר נועד לתת מענה לצרכי התושבים במקום במתחם כזה והבנה כי אוכלוסיית ראש העין צפויה לשלש את עצמה בשנים הקרובות – הופכת את תהליך הפקת האישורים ותחילת הבנייה קרובים.

 

ההשבחה והרווח – חישוב פשוט של רווחים גדולים

המשקיעים בשלב זה בפרוייקט TOP סנטר בראש העין, מוזמנים להיכנס כשותפים לקבוצת היזמים והמממנים, גם עם הון עצמי נמוך, ובשל תכנית תשלומים נוחה – בצורה שתקל על מימון בנקאי לאורך תהליך הרכישה. תוכלו להשקיע בנדל"I במתחם בסכומים של החל מ – 259,000 ₪ – וחשוב לדעת, כי לאחר הרכישה, כלל הניהול, התחזוקה, התכנון והביצוע של הפרויקט יבוצע בידי אנשי מקצוע, כולל ליווי מקצועי של חברת ניהול ויועצים משפטיים המתמחים במקרקעין למשקיעים בפרויקט, שיסייעו להבטיח את ההשקעה והשבחה שתניב רווח נאה.

 

חשוב לדעת, כי מדובר במתחם מסחרי בעל פוטנציאל השבחה והצלחה מסחרר. הצפי כי מחירי שכירות שיתאימו למרכז כזה במיקום כזה לא יהיו נמוכים מ – 4,500 ₪ לחודש עבור משרד או חנות. בסכומים כאלה, מדובר על תשואה של מעל 20% לשנה על ההשקעה – וזה עוד לפני שהזכרנו, עד כמה נוח להגדיל את ההכנסה החודשית באלפי שקלים, כמו גם שבהשקעה נמוכה כל כך, גם אם יעזר המשקיע במימון בנקאי – סכומי ההלוואה (וההחזרים החודשיים) צפויים להיות נמוכים.

 

תחשבו כמו משקיעים מצליחים

לפעמים, נכון לפעול מייד ולא להתמהמה. חשוב שלא לתת להזדמנויות פז לחמוק מידיכם רק בשל הזמן הנדרש עבורכם לנתח את כלל הנתונים ולקבל החלטה – מאוחר מידי. עכשיו הזמן, לברר פרטים נוספים אודות אחת ההשקעות המוצלחות שראינו כאן בשנים האחרונות, השקעה המאפשרת גם למשקיעים בסכומים קטנים יחסית, ליהנות מתשואות חלומיות ביחס להשקעות בנדל"ן, בקרבת מקום ובתהליך בטוח ומלווה מקצועית. התקשרו כעת, וקחו לעצמכם את ההזדמנות להפוך חלק מן המתחם המצליח האחרון המתוכנן להיבנות באזור – עוד במחירי השקה! חשוב לדעת שהקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית.

 

התאמה להשקעה בפרויקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 1,323 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בראש העין על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

השקעה בנדל"ן
עינת מילר
בדוק התאמה להזדמנות השקעה בראש העין
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?