הפטנט הישראלי שישים קץ לאיבוד השיער שלכם!

עודכן 3 פברואר, 2019

המכשיר המהפכני

איבוד שיער הוא תופעה מאד לא נעימה שפוגעת במראה הכללי ועלולה להוריד את הביטחון העצמי ואת הדימוי האישי. נשירה ואיבוד של השיער מתקשרים באופן ישיר למראה של גיל מבוגר או אפילו הזנחה של הגוף ולכן לא מעט אנשים מחפשים את הדרך הטובה ביותר למנוע את הנשירה ולהשאיר את הראש עם שיער מלא, עשיר וצפוף ללא קרחות וללא אזורים דלילים. בזכות פטנט ישראלי חדש ופורץ דרך תוכלו גם אתם ליהנות ממראה של שיער בריא וטבעי תוך כדי הצמחה מחודשת של שיער ועיבוי השיער הקיים.

 

 

המכשיר המהפכני שמעודד צמיחת שיער!

כן, זה בדיוק מה שעושה המכשיר שהוא פטנט ישראלי מהפכני ופורץ דרך! שילוב של כמה פעולות שהוכחו כיעילות ונכונות – מעודד את צמיחת השיער, את חיוניות הזקיקים והתוצאה – שיער מלא יותר ובריא יותר, בעל נפח ונעים למגע.

 

התאמה להצמחת שיער עם מכשיר הריג'ן תלויה במספר גורמים כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 16,112 כבר ביצעו בדיקת התאמה להצמחת שיער, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

 

המכשיר מתאים לשימוש בקרב נשים וגברים כאחד וניתן להסתייע בו גם במקרים של התקרחות תורשתית. המכשיר מבצע בו זמנית שלוש פעולות חשובות – פעולה מכאנית, פעולה חשמלית ופעולה ביוכימית. כל אחת מהפעולות מסייעת לצמיחת השיער בהיבט אחר וכשהפעולות מבוצעות באותו הזמן על שטחים גדולים של הראש והקרקפת – אין ספק שהתוצאות שתתקבלנה תהיינה טובות מאד! לא בכדי אנשים רבים מבינים כיום שהם לא חייבים להשלים עם ההתקרחות ושישנה דרך לעמור את הליך ההתקרחות ולהחזיר למראה כמות גדולה יותר של שיער עבה יותר ובריא יותר.

 

החברה מבטיחה 30% שיפור בתוך 4 חודשים. אם לא תראו שיפור, תקבלו את כספכם בחזרה – כל עוד ביצעתם שימוש תקין של 80% לפחות בהריג'ן קלאסיק.

 

איך עובד המכשיר?

כאמור – שלוש פעולות חשובות ומועילות מבוצעות בו זמנית על שטחי הראש השונים – האחת היא פעולה מכאנית – עיסוי עור הקרקפת. בעזרת עיסוי זה מרפות הרקמות, העיסוי ממריץ את מחזור הדם ומזין את שורשי הזקיקים. הפעולה השנייה היא פעולה ביוכימית – החדרת יוני אבץ ונחושת אל תוך עור הקרקפת, מה שמדכא את ההורמון שגורם להתקרחות ולנשירת השיער. הפעולה השלילית היא פעולה חשמלית אשר באמצעותה מוזרמים זרמי חשמל מתונים אל תוך עור הקרקפת ולאזור הצמיחה של זקיקי השיער. בזכות זרמים אלה מתבצע ריפוי עצמי  של העור ושל שורשי זקיקי השיער.

 

 

התוצאה – שיער שממשיך לצמוח, בעל נפח מלא ומראה נהדר!

 

שיער שממשיך לצמוח

 

מה עוד חשוב שתדעו על המכשיר?

בזכות המכשיר אפשר לחסוך הרבה מאד כסף, שכן במכשיר אפשר לעשות שימוש אישי ואין הכרח להגיע למכון או לרכוש סדרת טיפולים בסכומי כסף גבוהים. הטיפול ביתי, יומיומי ואישי ובעצם – אף אחד לא צריך לדעת שאתם עושים שימוש במכשיר שכזה, שכן השיער שלכם ייראה טבעי ומלא חיוניות. במדינות רבות ברחבי העולם כבר עושים שימוש נרחב במכשיר ובישראל הוא נמכר תחת הבטחה מלאה לקבלת תוצאה טובה, יעילה ורצויה. השיער חוזר לצמוח באזורים שבהם נראה כאילו אין צמיחה כלל ובמבט כולל יצטמצמו האזורים שאין בהם שיער בריא, נקי ונעים.

 

המכשיר קטן ונוח ונשיאה, הוא מעוצב בצורה אנטומית שתואמת את מבנה כף היד וכך מאפשר אחיזה נוחה וקלה. הערכה כוללת תחנת עגינה והטענה בחשמל כך שהשימוש במכשיר הוא אלחוטי ללא צורך להתעסק עם כבל חשמל שעלול להפריע לפעולה. בזכות שימוש יומיומי תוכלו לראות תוצאות ברורות וגלויות לאחר חודשים ספורים בלבד והמחמאות לבטח תגענה מהר מאד! גם אתם יכולים להחזיר לעצמכם את המראה הצעיר והבריא ולהפסיק לדאוג מנשירת שיער מוגברת, מהתקרחות והופעת סימנים לכך שהגיל עושה את זה שלו.

 

התאמה להצמחת שיער עם מכשיר הריג'ן תלויה במספר גורמים כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 16,112 כבר ביצעו בדיקת התאמה להצמחת שיער, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

מניעת נשירה והצמחת שיער
בדוק התאמה למכשיר להצמחת שיער
מה גילך?