הפטנט הישראלי שישים קץ לאיבוד השיער שלכם

עודכן 22 אוגוסט, 2019

בזכות פטנט ישראלי חדש ופורץ דרך תוכלו גם אתם ליהנות ממראה של שיער בריא וטבעי תוך כדי הצמחה מחודשת של שיער ועיבוי השיער הקיים.

כן, זה בדיוק מה שעושה המכשיר שהוא פטנט ישראלי מהפכני ופורץ דרך! שילוב של כמה פעולות שהוכחו כיעילות ונכונות – מעודד את צמיחת השיער, את חיוניות הזקיקים והתוצאה – שיער מלא יותר ובריא יותר, בעל נפח ונעים למגע.

 

המכשיר מבצע בו זמנית שלוש פעולות חשובות – פעולה מכאנית, פעולה חשמלית ופעולה ביוכימית. כל אחת מהפעולות מסייעת לצמיחת השיער בהיבט אחר וכשהפעולות מבוצעות באותו הזמן על שטחים גדולים של הראש והקרקפת – אין ספק שהתוצאות שתתקבלנה תהיינה טובות מאד

החברה מבטיחה 30% שיפור בתוך 4 חודשים. אם לא תראו שיפור, תקבלו את כספכם בחזרה – כל עוד ביצעתם שימוש תקין של 80% לפחות בהריג'ן קלאסיק.

 

איך עובד המכשיר?

כאמור – שלוש פעולות חשובות ומועילות מבוצעות בו זמנית על שטחי הראש השונים – האחת היא פעולה מכאנית – עיסוי עור הקרקפת. בעזרת עיסוי זה מרפות הרקמות, העיסוי ממריץ את מחזור הדם ומזין את שורשי הזקיקים. הפעולה השנייה היא פעולה ביוכימית – החדרת יוני אבץ ונחושת אל תוך עור הקרקפת, מה שמדכא את ההורמון שגורם להתקרחות ולנשירת השיער. הפעולה השלילית היא פעולה חשמלית אשר באמצעותה מוזרמים זרמי חשמל מתונים אל תוך עור הקרקפת ולאזור הצמיחה של זקיקי השיער. בזכות זרמים אלה מתבצע ריפוי עצמי  של העור ושל שורשי זקיקי השיער.

התוצאה – שיער שממשיך לצמוח, בעל נפח מלא ומראה נהדר.

 

מה עוד חשוב שתדעו על המכשיר?

בזכות המכשיר אפשר לחסוך הרבה מאד כסף, שכן במכשיר אפשר לעשות שימוש אישי ואין הכרח להגיע למכון או לרכוש סדרת טיפולים בסכומי כסף גבוהים. הטיפול ביתי, יומיומי ואישי ובעצם – אף אחד לא צריך לדעת שאתם עושים שימוש במכשיר שכזה, שכן השיער שלכם ייראה טבעי ומלא חיוניות. במדינות רבות ברחבי העולם כבר עושים שימוש נרחב במכשיר ובישראל הוא נמכר תחת הבטחה מלאה לקבלת תוצאה טובה, יעילה ורצויה. השיער חוזר לצמוח באזורים שבהם נראה כאילו אין צמיחה כלל ובמבט כולל יצטמצמו האזורים שאין בהם שיער בריא, נקי ונעים.

 

התאמה להצמחת שיער עם מכשיר הריג'ן תלויה במספר גורמים כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 16,112 כבר ביצעו בדיקת התאמה להצמחת שיער, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

מניעת נשירה והצמחת שיער
בדוק התאמה למכשיר להצמחת שיער
מה גילך?