שירות רפואי פרטי – מגיע גיל שזה פשוט חובה!

שני ודאוקר1 דקות קריאה
מה צריך לדעת על שירות רפואי פרטי?
שתף:

אין דבר מפחיד יותר מאשר בעיה רפואית שמופיעה פתאום, ללא שום הכנה מוקדמת, כשנמצאים לבד בבית. מה עושים? עם מי מדברים? תחושה מפחידה מאד, שלא לומר משתקת. כיום אין צורך להרגיש לחץ שכזה, שכן יש אפשרות לרכוש מנוי לקבלת שירות רפואי פרטי וצמוד, לבצע פעולות או מדידות דרך הטלפון והכי חשוב – זמין 24 שעות ביממה דרך הטלפון והטלפון הנייד. אפשר לבצע בדיקות רפואיות בזמן אמת והתוצאות יעברו ישירות למוקדם הרפואי בצד השני של הקו. כשרופא רואה מיד את המדדים הוא יוכל להמליץ על טיפול מידי מתאים ובמקרים רבים – מדובר בשירות מציל חיים!

 

למי מתאים שירות רפואי פרטי?

מי לא מכיר את העומס הרב שיש כיום בחדרי המיון כמעט בכל בתי החולים בארץ? הגעה לחדר המיון היא פעולה שכרוכה בהרבה מאד אי ודאות, שכן אי אפשר לדעת כמה תור יהיה, כמה זמן המתנה צפוי ובאופן כללי חדרי המיון אינם מקום נעים או סטרילי לשהות בו. מי שחושש לבריאות שלו אך עדיין סבור שעליו להתפנות לחדר המיון בשל כאבים או תחושות שעלולות להצביע על בעיה רפואית יכול לחסוך את ההגעה ולבצע את האבחון הראשוני דרך הטלפון מול מוקד רפואי פרטי. התוצאה – לא צריך לצאת מהבית, לא צריך מיד להזמין אמבולנס ולעיתים אפשר יהיה לקבל תשובות ודאיות וחד משמעיות תוך מספר דקות. כל מה שצריך זה מנוי תקף בשירות רפואי כזה בכל שעות היממה ומספר הטלפון שאותו צריך לחייג במקרה הצורך.

 

למי מתאים שירות רפואי פרטי
אפשר לקבל תשובות חד משמעיות תוך דקות

 

אילו שירותים מוצעים?

כיום אפשר להתאים את חבילת השירותים באופן אישי לכל לקוח ולקוח. לא לכל המנויים יש צרכים רפואיים ובריאותיים זהים ולכן חשוב לשים לב לשירותים המוצעים במסגרת שירות רפואי פרטי. למעשה, חשוב לבחור מתוכם את מה שרלוונטי לכל אדם באופן אישי. להלן כמה מהשירותים שניתן להזמין כיום ולאבחן ישירות מהבית דרך הטלפון הנייד החכם:

1 – אבחון רפואי. שימוש במכשירי א.ק.ג. אישיים לצורך העברת שידור – אק"ג, לחץ דם, דופק תקין ועוד.

2 – לחצן מצוקה. לשימוש בכל מקום ובכל רגע נתון. עם הפעלת הלחצן המוקד הרפואי יעמוד לרשות המנוי וייתן לו מענה רפואי מקצועי.

3 – סיוע בהתנהלות בעת מחלה כרונית. לא פשוט לנהל מעקב אחר נטילת תרופות באופן קבוע. שירות מיוחד מטעם חברת רפואה פרטית יסייע לחולים לוודא שהם מבצעים את המוטל עליהם ולא מפספסים שום פעולה חשובה בניהול המחלה שלהם.

4 – דיווח על שינוי בהרגלים באורח החיים. כאשר משתפים את נציגי החברה באורח החיים השגרתי של הלקוח – אפשר יהיה לנטר את הפעילות היומיומית שלו ולוודא שהשגרה שלו נמשכת ללא הפרעה. שינוי בהרגלים יתריע במערכת הממוחשבת של הנציגים ואלה יוודאו שהכל אצלו כשורה.

 

שירות רפואי פרטי ומענה מהיר
שיחת טלפון קצרה – והרופא בדרך אליכם

 

שומרים על הבריאות בכל רגע ומכל מקום!

אתם יכולים להעניק לעצמכם שקט נפשי רב עם מנוי לשירות הרפואה האישי. הטלפונים הניידים החכמים יכולים לספק הרבה מאד מידע מהותי בזמן אמת ואפשר להציל חיים בזכות לחצני מצוקה, שיחות טלפון עם רופא או הגעה בזמן של צוות רפואי אל מקום הימצאו של החולה. אל תזניחו את הבריאות שלכם ושל בני המשפחה שלכם! תנו לשירותי הרפואה הפרטיים לפרוס עליכם את חסותם ותדעו שתמיד יש מי ששומר עליכם, עוקב אחרי הבריאות שלכם ומוודא שלא קורה לכם שום דבר!