בעקבות העומס בבתי החולים: מחיר שירותי הרפואה הפרטיים צונח

עודכן 10 מרץ, 2019

כאב פתאומי או בעיה רפואית שמופיעה בלי שום התרעה מוקדמת יכולים להלחיץ, והפחד הזה משתק במיוחד לנוכח העומס הבלתי נתפס במערכת הבריאות. אלא שדווקא עכשיו, כשבתי החולים קורסים תחת העומס, שירותי הרפואה הפרטיים מצילים חיים – והמחירים רק ממשיכים לרדת.

מה צריך לדעת על שירות רפואי פרטי?

 

ירידת המחירים הזו, לצד זמינות מלאה 24 שעות ביממה, ועם בדיקות רפואיות שמתבצעות בזמן אמת, כל אלה הובילו מאות אלפי ישראלים אל שירותי הרפואה הפרטיים. גם הם כבר לא מסתפקים בשירות הבסיסי של מערכת הבריאות ובתורים האינסופיים בחדרי המיון. הם מקבלים שירות איכותי ומהיר הרבה יותר, בלי לחכות בתור.

 

התאמה לרפואה פרטית תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 10,413 ישראלים כבר ביצעו בדיקת התאמה לרפואה פרטית, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להריץ בדיקת התאמה לרפואה פרטית על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

חדרי המיון בישראל: משימת הישרדות

כל מי שביקר בחדרי המיון בישראל בשנים האחרונות יודע בדיוק איך הם נראים בכל שעה ביממה. חדרי ההמתנה המלאים, המיטות בתפוסה מלאה וחולים רבים מוצאים את עצמם במסדרון, בתקווה שמישהו יבחין בהם בזמן. הרעש והעומס עושים את שלהם, ורבים מתלבטים האם להגיע למיון או לא – למרות הכאבים החזקים שהם חווים.

 

הבשורה הטובה היא שעכשיו כבר אין סיבה לצאת מהבית. גם אין סיבה להתלבט האם להזמין אמבולנס שיעלה מאות שקלים. במקום, ניתן לקבל תשובות ברורות בתוך דקות ולחסוך זמן שעשוי להיות יקר במקרים רבים, לדוגמה במצב של התקף לב.

 

 

אילו שירותים מוצעים?

כיום יש מספר חבילות שירותים שניתן להתאים לצרכי הלקוח. לא לכל המנויים יש צרכים רפואיים ובריאותיים זהים ולכן חשוב לשים לב לשירותים המוצעים במסגרת שירות רפואי פרטי. למעשה, חשוב לבחור מתוכם את מה שרלוונטי לכל אדם באופן אישי. להלן כמה מהשירותים שניתן להזמין כיום ולאבחן ישירות מהבית דרך הטלפון הנייד החכם:

1 – אבחון רפואי מרחוק. כאשר מנוי בשירות הרפואי הפרטי חש ברע הוא מתקשר למוקד הרפואי, עובר תשאול על מצבו ומעביר שידור א.ק.ג למוקד הרפואי. בדיקת הא.ק.ג מפוענחת במקום על ידי איש רפואי מיומן, עוברת השוואה לנתונים קודמים של המטופל, ואז מקבל טיפול רפואי.

2 – לחצן מצוקה. מכשיר נייד וקומפקטי, נח וקל לשימוש, אשר מלווה אותך בכל מקום ובכל זמן (בכפוף לקליטה סלולרית). עם הפעלת הלחצן המוקד הרפואי יעמוד לרשות המנוי וייתן לו מענה רפואי מקצועי.

3 – סיוע בהתנהלות בעת מחלת לב כרונית. לא פשוט לנהל מעקב אחר נטילת תרופות באופן קבוע או למנוע את התדרדרות המצב ואשפוזים חוזרים. שירות מיוחד מטעם חברת רפואה פרטית יסייע לחולים לוודא שהם מבצעים את המוטל עליהם ולא מפספסים שום פעולה חשובה בניהול המחלה שלהם. כך ניתן לנטר את הבעיות ולטפל בהן טוב יותר.

 

 

השירותים הטובים ביותר – במחירים נוחים

המצב בבתי החולים הוא אחת הסיבות העיקריות למעבר של הישראלים לשירותי הרפואה הפרטיים, ומחירי השירות המצוין הזה צנחו באופן דרמטי. המשמעות ברורה: כבר היום ניתן לקבל אבחון רפואי מרחוק, להפעיל לחץ מצוקה מכל מקום ובשל שעה, ואף לקבל סיוע בהתמודדות עם מחלת לב כרונית.

 

זה בדיוק הזמן להעניק לעצמכם שקט נפשי וליהנות מכל היתרונות שיש לשירות הרפואה הפרטי להציע. הטלפון הנייד שלכם יכול לספק מידע קריטי בזמן אמת, ועם לחצן המצוקה אפשר להציל חיים בלי להמתין לתור הבא של הרופא או להמתין במשך שעות ארוכות בחדרי המיון. הבריאות שלכם היא החשובה ביותר, ועם השירות המצוין הזה תוכלו לישון הרבה יותר בלילה.

 

התאמה לרפואה פרטית תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 10,413 ישראלים כבר ביצעו בדיקת התאמה לרפואה פרטית, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להריץ בדיקת התאמה לרפואה פרטית על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

התאמה לרפואה פרטית
עינת מילר
האם אתה מתאים לרפואה פרטית?
בחר את קבוצת גילך בכדי לבצע בדיקה