גם לכם מגיע את מכשירי השמיעה המתקדמים ביותר בעולם!

שני ודאוקר2 דקות קריאה
מכשירי שמיעה
שתף:

ירידה בשמיעה אינה גזירת גורל. בין אם הירידה קלה או חמורה – ישנם פתרונות כיום שמתאימים לכל מצב או מקרה ולא צריך להתפשר. הטכנולוגיה מתקדמת ומתפתחת כל הזמן ומכשירי השמיעה הופכים לטובים ומתוחכמים הרבה יותר. למה לשמוע לא טוב אם אפשר לשמוע בצורה מושלמת? לא רק שהמכשירים מתוחכמים, טובים ונותנים מענה מושלם – הם גם זעירים ובקושי ניתן להבחין בהם. עם כל כך הרבה יתרונות באמת שלא צריך ולא כדאי להשלים עם שמיעה לקויה וכשכל הטכנולוגיה כבר נמצאת ועומדת לרשותם של כבדי השמיעה, הם יכולים לגלות עולם חדש וליהנות משמיעה טובה הרבה יותר.

 

התהליך של התאמת מכשירי שמיעה

אי אפשר לבחור מכשיר שמיעה לבד. מדובר בתהליך מקצועי המלווה על ידי קלינאי תקשורת שיש לו ידע וניסיון גם בעולם מכשירי השמיעה וגם בהתאמה אישית של מכשיר לכל מצב ולכל לקות שמיעה. מדובר בליווי ארוך טווח, שכן עם הזמן יש צורך ברכישת סוללות חדשות או בקבלת הכוונה והנחיות, בכיוון המכשיר או במימוש זכויות על פי נושא האחריות מטעם יבואן המכשיר. מכאן שיש חשיבות גבוהה מאד בבחירה נבונה ומושכלת של המכון שדרכו מבוצע התהליך. יש משמעות גדולה מאד ליחס אישי, לתחושה הנוחה של האדם בעל לקות השמיעה בהגיעו אל המכון וכמובן להתאמה הטובה ביותר לכל אדם, לכל מקרה ולכל סוג של לקות שמיעה.

 

התאמה לפתרון מכשיר שמיעה תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתם שייכים. מעל 29,457 ישראלים כבר ביצעו בדיקת התאמה, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

 ניתן להריץ בדיקת התאמה לפתרון מכשיר שמיעה על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

 

איך בוחרים את מכשיר השמיעה

כיום כאמור ישנם כמה וכמה סוגים של מכשירי שמיעה. חלקם מתוצרת חברות שונות, מבוססים על טכנולוגיות כאלה ואחרות או מתאימים למצבים מסוימים או מוגדרים. רק איש מקצוע מעולם קלינאות התקשורת יידע בדיוק איך להתאים את המכשיר כך שיתאים למבנה האוזן, לגודל שלה, לדרגת לקות השמיעה ולסוג הלקות עצמה. כיום ישנם מכשירים הממוקמים בתוך האוזן או מאחוריה, בעלי אוזנייה המותאמת אישית למבנה האוזן של כל אחד ואחת, וכן כאלה בעלי פונקציות שונות על פי הצורך ואופן השימוש בהם.

 

הטכנולוגיה החדישה של מכשירי השמיעה

כיום כבר לא צריך להתפשר על שמיעה פחות ממושלמת, טובה מאד וטבעית. בזכות פיתוחים מתקדמים שחלו בעולם מכשירי השמיעה בשנים האחרונות כל אדם בעל לקות שמיעה יכול לשמוע טוב מאד, ממש כאילו הוא לא מרכיב מכשיר שמיעה כלל וכלל. בין החידושים אפשר למנות מנגנון סינון רעשים מהסביבה, זיהוי והדגשת הדיבור, בחירת תכנית על פי הסביבה שבה נמצאים ואפילו זיהוי אוטומטי של הסביבה. הזיהוי האוטומטי מתבצע באמצעות פטנט ייחודי, וכן קיימות אפשרויות לחיבור אלחוטי למכשיר הטלפון הנייד החכם או הטלוויזיה. והנה עוד חידוש ייחוד – מכשירי שמיעה נטענים שאין בהם צורך בשימוש קבוע ויומיומי בסוללות. עם כל כך הרבה יתרונות גם אתם יכולים למצוא את מכשיר השמיעה המתאים לכם ביותר ואין ספק שתגלו עולם שלם וחדש של שמיעה טבעית, טובה ונוחה מאד!

 

 

מכשירי שמיעה לכל הגילאים!

אף אדם, בשום גיל לא חייב להשלים עם שמיעה לא מושלמת. אנו חיים בעולם שבו יש חשיבות גבוהה במיוחד לשימוש בחושים שלנו עד כדי כך שאיכות החיים יורדת עד מאד במידה ואחד החושים אינו מתפקד במאת האחוזים. מה עושים? מתאימים מכשיר שמיעה שיפצה על אובדן השמיעה, בין אם מדובר בלקות שמיעה קלה או חמורה. כיום אפשר להשיג מכשירי שמיעה שמתאימים לילדים, מכשירים זעירים שממוקמים עמוק בתוך האוזן וכלל לא נראים, מכשירי שמיעה בצבעים שונים וכאלה שכאמור – מתחברים לאמצעי טכנולוגיה אחרים. עם חידושים והתקדמות כל כך גדולים בתחום – אל תישארו מאחור וצרו קשר עם מכון שמיעה על מנת למצוא את המכשיר שמתאים בדיוק לצרכים שלכם ולמה שישדרג ללא היכר את איכות החיים השגרתית והיומיומית שלכם.

 

התאמה לפתרון מכשיר שמיעה תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתם שייכים. מעל 29,457 ישראלים כבר ביצעו בדיקת התאמה, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

 ניתן להריץ בדיקת התאמה לפתרון מכשיר שמיעה על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

קבלו טיפים על חיסכון השקעות וכלכלה מעשית
https://www.reali.co.il/wp-content/themes/realitheme

כתבות מומלצות