המשתתפים בהגרלות הקבוצתיות זכו ביותר מ-152 מיליון שקלים

עודכן 24 מרץ, 2019

כל ישראלי רוצה להיות מיליונר, ואין ביננו מי שלא חולם על הרגע שבו יופיע בחשבון הבנק שלכם סכום כסף גדול. הוא יכסה את המינוס, יסגור את כל ההלוואות ועם היתרה אולי יקנה בית או ייצא לחופשה. לצד עבודה קשה יש עוד דרך להגיע למיליון, ואפילו יותר בקלות, באמצעות הלוטו. אם עד היום חששתם שהסיכוי שלכם לזכות בכסף נמוך, יש עכשיו דרך יעילה ופשוטה לשפר את הסיכויים ולהתקרב ליעד הנכסף ולתואר המיליונר הנחשק. בשיטה הזו כבר זכו עשרות ישראלים ביותר מ-152 מיליון שקלים!

 

זכאות להשתתף בהגרלת לוטו קבוצתית בחינם מחברת SMART תלויה במספר גורמים. מעל 92,078 ישראלים כבר ביצעו בדיקה להשתתפות בהגרלה של חברת SMART, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בבדיקת זכאות להשתתף בהגרלת לוטו קבוצתית בחינם מחברת SMART על ידי בחירת קבוצת הגיל שלך:

כלכלה שיתופית – גם בלוטו

הקונספט של כלכלה שיתופית לא חדש, והוא תופס תאוצה בכל העולם – ובכל תחום אפשרי. מקבוצות רכישה ועד קואופרטיבים קהילתיים, האפשרויות רבות ומגוונות. עכשיו היתרונות האדירים של הכלכלה השיתופית משפרים גם את סיכויי ההצלחה בלוטו. בפשטות, כשאתם רוכשים טופס הגרלה אחד, אולי קצת יותר, ברור לכם שהסטטיסטיקה לא ממש לצדכם. לעומת זאת, רכישת טופסי הגרלה קבוצתיים פותחת בפניכם את המשחק. עכשיו המספרים כבר יותר לטובתכם והסיכוי לזכות בפרס הגדול – מזנק!

 

איך זה עובד בדיוק?

כאמור, לקבוצה יש כוח אדיר. הכוח הזה מוכר לנו מתחומים רבים וזה בדיוק הזמן לנצל אותו גם לשיפור הסיכויים שלכם בהגרלת הלוטו. ישראלים רבים כבר ניסו את השיטה הזו, הצטרפו להגרלות הקבוצתיות וגילו שמדובר בפתרון יעיל ורווחי מאוד, כזה שעשוי להניב תשואה נאה לכולם. חשוב מכך, הגרלות קבוצתיות לא מוגבלות רק למשחקים בתוך גבולות ישראל – במדינות רבות בעולם ניתן להצטרף לקבוצות שקשה להתווכח עם ההצלחה הגדולה שלהן.

 

כך תשפרו את סיכויי ההצלחה

אם גם אתם השתתפתם בהגרלה או שתיים בחייכם, אתם בטח מכירים את המספרים, את סיכויי ההצלחה ואת השיטות הלא-מאוד-יעילות שאמורות לקרב אתכם להצלחה. למשל, יש מי שבוחר להתפלל להצלחה ומקווה שאם ישים פתק בכותל אולי יגיע הנס המיוחל. התפילות עדיין יכולות לעזור, אבל דרך הרבה יותר טובה לשפר את הסיכויים היא להצטרף לקבוצת רוכשים. בדרך הזו נשלחים עבור כל משתתף טפסים רבים יותר – למרות שהוא אינו משלם על כל אחד מהטפסים הללו.

 

בנוסף, הגרלות קבוצתיות פועלות בליווי מומחים שמזהים מספרים וקומבינציות שהסבירות שלהם גבוהה יותר. המומחים הללו לא מחכים למזל, אלא נשענים על סטטיסטיקות, וכך ההסתברות עולה – והזכייה הגדולה מתקרבת.

 

 

נוחות וחיסכון משמעותי בזמן

שיטת ההגרלות הקבוצתיות היא בהחלט דרך נהדרת לשפר את סיכויי ההצלחה, אבל יש לה עוד יתרונות רבים אחרים. למשל, מי שמצטרף לקבוצה לא צריך לדאוג לשליחת הטפסים בעצמו. במילים אחרות, גם אם אתם יוצאים לחופשה או לשירות מילואים, אתם עדיין חלק מההגרלה – למרות שלא שלחתם כל טופס בעצמכם. השילוב שבין נוחות, חיסכון אדיר בזמן והצטרפות להגרלה שסיכויי הזכייה בה גבוהים יותר, זה השילוב שהפך את קבוצות הרכישה ללהיט החם בקרב הישראלים, אלה שרוצים לזכות בגדול – ועושים את זה נכון.

 

הטרנד הזה גם הוכיח את עצמו בענק מאז שהחל לצבור תאוצה. עשרות משתתפים כבר זכו עד היום בכל הפרסים הגדולים, ויחד הם חלקו ביניהם למעלה מ-152 מיליון שקלים. עם מספרים כאלה, מה הפלא שהקבוצות ממשיכות לגדול בקצב חסר תקדים?

 

זכאות להשתתף בהגרלת לוטו קבוצתית בחינם מחברת SMART תלויה במספר גורמים. מעל 92,078 ישראלים כבר ביצעו בדיקה להשתתפות בהגרלה של חברת SMART, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בבדיקת זכאות להשתתף בהגרלת לוטו קבוצתית בחינם מחברת SMART על ידי בחירת קבוצת הגיל שלך:

 

 

זכאות לסמארט לוטו
האם אני זכאי לטופס לוטו קבוצתי?
מה גילך?