המשתתפים בהגרלות הקבוצתיות זכו ביותר מ-152 מיליון שקלים

עודכן 24 מרץ, 2019

כל ישראלי רוצה להיות מיליונר, ואין ביננו מי שלא חולם על הרגע שבו יופיע בחשבון הבנק שלכם סכום כסף גדול. הוא יכסה את המינוס, יסגור את כל ההלוואות ועם היתרה אולי יקנה בית או ייצא לחופשה. לצד עבודה קשה יש עוד דרך להגיע למיליון, ואפילו יותר בקלות, באמצעות הלוטו. עד היום מילאתם טופס לוטו כשהזדמן לכם ובטח פספסתם הרבה מאוד הגרלות אך עכשיו יש דרך יעילה ופשוטה לא לפספס אף הגרלת לוטו. בשיטה הזו כבר זכו עשרות ישראלים ביותר מ-152 מיליון שקלים!

 

להשתתפות בהגרלת הלוטו עם טופס קבוצתי מתנת חברת סמארט יש לענות על מספר שאלות קצרות

ניתן להתחיל בבדיקת זכאות להשתתף בהגרלת לוטו קבוצתית בחינם מחברת SMART על ידי בחירת קבוצת הגיל שלך:

כלכלה שיתופית – גם בלוטו

הקונספט של כלכלה שיתופית לא חדש, והוא תופס תאוצה בכל העולם – ובכל תחום אפשרי. מקבוצות רכישה ועד קואופרטיבים קהילתיים, האפשרויות רבות ומגוונות. עכשיו היתרונות האדירים של הכלכלה השיתופית עוברים למקומות אחרים ואולי ישפרו גם את סיכויי ההצלחה בלוטו. בפשטות, כשאתם רוכשים טופס הגרלה אחד, אולי קצת יותר, ברור לכם שהסטטיסטיקה לא ממש לצדכם. לעומת זאת, רכישת טופסי הגרלה קבוצתיים פותחת בפניכם את המשחק. עכשיו המספרים כבר יותר לטובתכם והסיכוי לזכות בפרס הגדול – משתפר.

 

כך לא תפספסו אף הגרלה

אם גם אתם השתתפתם בהגרלה או שתיים בחייכם, אתם בטח מכירים את המספרים, את סיכויי ההצלחה ואת השיטות הלא-מאוד-יעילות שאמורות לקרב אתכם להצלחה. למשל, יש מי שבוחר להתפלל להצלחה ומקווה שאם ישים פתק בכותל אולי יגיע הנס המיוחל. התפילות עדיין יכולות לעזור, אבל דרך הרבה יותר טובה היא להצטרף לקבוצת רוכשים. בדרך הזו נשלחים עבור כל משתתף טפסים רבים יותר.

 

בנוסף, הגרלות קבוצתיות פועלות בליווי מומחים שמזהים מספרים וקומבינציות. המומחים הללו לא מחכים למזל, אלא נשענים על סטטיסטיקות, ושיטות מעניינות שמיועדות להעלאת ההסתברות.

 

 

יתרון מדהים – לא רק בישראל

כאמור, לקבוצה יש כוח אדיר. הכוח הזה מוכר לנו מתחומים רבים וזה בדיוק הזמן לנצל אותו בהגרלת הלוטו. ישראלים רבים כבר ניסו את השיטה הזו, הצטרפו להגרלות הקבוצתיות וגילו שמדובר בפתרון יעיל מאוד, כזה שעשוי להניב תשואה נאה לכולם. חשוב מכך, הגרלות קבוצתיות לא מוגבלות רק למשחקים בתוך גבולות ישראל – במדינות רבות בעולם ניתן להצטרף לקבוצות שקשה להתווכח עם ההצלחה הגדולה שלהן.

נוחות וחיסכון משמעותי בזמן

לשיטת ההגרלות הקבוצתיות יש עוד יתרונות רבים אחרים. למשל, מי שמצטרף לקבוצה לא צריך לדאוג לשליחת הטפסים בעצמו. במילים אחרות, גם אם אתם יוצאים לחופשה או לשירות מילואים, אתם עדיין חלק מההגרלה – למרות שלא שלחתם כל טופס בעצמכם. השילוב שבין נוחות, חיסכון אדיר בזמן והצטרפות להגרלה זה השילוב שהפך את קבוצות הרכישה ללהיט החם בקרב הישראלים, אלה שרוצים לזכות בגדול – ועושים את זה נכון.

 

הטרנד הזה גם הוכיח את עצמו בענק מאז שהחל לצבור תאוצה. עשרות משתתפים כבר זכו עד היום בכל הפרסים הגדולים, ויחד הם חלקו ביניהם למעלה מ-152 מיליון שקלים. עם מספרים כאלה, מה הפלא שהקבוצות ממשיכות לגדול בקצב חסר תקדים?

 

להשתתפות בהגרלת הלוטו עם טופס קבוצתי מתנת חברת סמארט יש לענות על מספר שאלות קצרות

ניתן להתחיל בבדיקת זכאות להשתתף בהגרלת לוטו קבוצתית בחינם מחברת SMART על ידי בחירת קבוצת הגיל שלך:

 

ההשתתפות כפופה לתנאים המפורטים בתקנון

זכאות לסמארט לוטו
האם אני זכאי לטופס לוטו קבוצתי?
מה גילך?