סערה בשוק האיפור העולמי: מסתבר שלא מספיק לדעת לאפר

עודכן 10 אפריל, 2019

אם יש תחום אחד שנמצא בתנופה אדירה, זהו ללא ספק תחום האיפור. אך כיום, לדעת לאפר זה פשוט לא מספיק בשביל להצליח ולבלוט. לכן, קורס האיפור המוביל בארץ מציע לכן ללמוד גם איפור וגם לקבל תעודת MASTER בינלאומית בעיצוב תסרוקות בשיתוף עם המותג הבינלאומי WELLA – והכל כלול במחיר אחד.

 

בשוק הישראלי התחרותי יש מעט מאוד תחומים שבהם אפשרויות התעסוקה בלתי נגמרות, ולא רבים מתוכם מצליחים לשלב בין ביקוש והכנסה גבוהה – לבין הנאה וסיפוק. תחום אחד שבכל זאת מעניק גם תחושת משמעות וסיפוק, וגם דרישה הולכת וגוברת, הוא האיפור המקצועי. למרות הדרישה העצומה, מסתבר שהיום לא מספיק לדעת לאפר וישנה דרישה למאפרות שיודעות גם לעצב שיער ברמה מקצועית כדי לתת את המענה המושלם. לכן, הוחלט בקורס האיפור המוביל בארץ להיות צעד לפני כולם ולשלב קורס עיצוב שיער שמעניק תעודת MASTER בינלאומית בשיתוף עם המותג הבינלאומי הידוע WELLA. 

 

התאמה לקורס מקצועי בביה"ס לאיפור תלויה במספר גורמים. מעל 9,465 כבר ביצעו בדיקת התאמה לקורס, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לקורס מקצועי לאיפור על פי בחירת הקבוצה אליה אתם משתייכים:

 

איפור יומיומי והפקות אופנה גדולות

היתרון הגדול של בית ספר מקצועי לאיפור הוא בהיקף ובאיכות ההכשרה. בעוד חוגים או קורסים מקוצרים יתמקדו באיפור יומיומי או באיפור ערב, בית הספר המקצועי פורס בפני התלמידים והתלמידות עולם עשיר של אפשרויות. מצד אחד איפור יומיומי ואיפור טבעי, ומצד שני איפור להפקות טלוויזיה, לקטלוגים, לכלות וגם לפי תקופות שונות. ההתמקדות בכל אחת מהנישות הללו בנפרד היא שמעניקה תמונה כוללת ורחבה הרבה יותר על עולם האיפור ומאפשרת לך למעשה לעבוד עם כל לקוח ובכל תחום. מעל לכל היא מאפשרת לכל אחד לבחור באיזה תחום ירצה להשתלב ביום שאחרי – בעולם הטלוויזיה, בענף האופנה או בכלל בתחום האירועים?

 

היתרונות של בית ספר לאיפור
בית ספר מקצועי מעניק את כל הכלים הדרושים לבעל/ת המקצוע

 

תכני הלימוד בקורס המקצועי

כדי שניתן יהיה להתמקד בתחומי התוכן השונים, להבין איך מתבצע איפור אופנה ולזהות את ההבדל בינו לבין איפור כלות, לדוגמה, קורס מקצועי מתחיל מהיסודות. בתחילת הדרך תכירו את המוצרים ואת האביזרים הדרושים לבעל המקצוע, כולל ההבדלים בין המברשות, המכחולים והתכשירים השונים. במקביל תכירו את המורפולוגיה של הפנים, את סוגי האיפור, את תורת הצבעים וגם את אמנות עיצוב הגבות.

 

רק עם השליטה בכל הציוד והעזרים, הידע הטכני והפרטים הקטנים, תוכלו להמשיך ולהכיר עולם ססגוני ועשיר של סגנונות איפור. בין השאר מתמקד הקורס המקצועי בתחומים הבאים:

 • איפור יום
 • איפור ערב
 • איפור כלות ומלוות
 • איפור מעושן
 • איפור להפקות טלוויזיה
 • איפור להפקות אופנה (קטלוגים ופרסומות לדוגמא)
 • איפור לתצוגות אופנה
 • איפור לעור בוגר
 • איפור לעור כהה
 • אמנות עיצוב גבות
 • סגנונות איפור המותאמים לתקופות שונות
 • שיווק ויזמות

בונוס: קורס עיצוב תסרוקות שמעניק תעודת MASTER בשיתוף עם המותג הבינלאומי WELLA

 

קורס איפור מקצועי מכין גם ליום שאחרי

מאחר ועולם האיפור הוא אחד התחומים המבוקשים והמובילים בישראל, וככזה הוא גם תחרותי מאוד, קורס מעמיק בבית ספר מקצועי לאיפור מעניק עוד המון כלים פרקטיים. למשל, כבר במהלך הקורס יוצאים המשתתפים בקורס להפקות אופנה וטלוויזיה, וכך הם רוכשים ניסיון מעשי. במקביל מתקיימת גם סדנת שיווק ומכירות שמספקת שפע של ידע וכלים למי שמעוניין לעסוק בתחום באופן עצמאי, בדגש על השיווק ברשתות החברתיות. עם תעודת מאפר בינלאומי, תעודת השתלמות של משרד הכלכלה וגם ליווי אישי בתהליך ההשמה לאחר הקורס – הצעדים הראשונים בקריירה החדשה שלך הופכים להיות קצת יותר פשוטים, והרבה יותר מדויקים.

 

בית ספר מקצועי - להפקות
בוגרי הקורס יכולים לבחור את המסלול שלהם – איפור כלות או הפקות?

בתחום האיפור בארץ – אין תחליף לניסיון והמקצועיות של רוית אסף

רשת בתי ספר לאיפור ומקצועות היופי "רוית אסף" הוקמה בשנת 1999 ונמצאת בבעלותה הפרטית של רוית אסף, המחזיקה בתארי יופי נחשקים כמלכת היופי של ישראל לשנת 1992 ו"מיס פוטוגניק" העולמית. במהלך עבודתה בתחום האופנה ויופי בארץ ובעולם, והשתתפותה בהפקות אופנה בינלאומיות בחסות מותגים מובילים, נחשפה רוית אסף לסודות המקצוע בתחום האיפור של מאפרים בינלאומיים מהשורה הראשונה.

היתרון של רוית אסף, כאשת מקצוע משני צידי המתרס: גם כדוגמנית מובילה לאורך שנים והכרותה האישית את אנשי המקצוע הטובים ביותר, אותם מעמידה לרשות תלמידיה וגם כמאפרת מקצועית, שחיה את תעשיית האיפור והאופנה למעלה מ-20 שנה. רוית אסף הוא בית הספר הראשון שיצר מסלולי לימוד נוספים בתחום השיער והסטיילינג לצד מסלול האיפור המקצועי, כתוצאה מהבנת צורכי השוק ל"מאפרים שיודעים יותר…" תלמידי קורסי איפור נהנים מקורס שיער וסטיילינג מתנה! מה שהופך אותם ליודעים יותר, מבוקשים יותר, ומרוויחים יותר.

 

נקודת הפתיחה של הקריירה שלך

אם עולם היופי קורץ לך, ובוודאי אם תמיד חלמת להשתלב בהפקות אופנה וטלוויזיה, או לעסוק בתחום שבאמת מסקרן אותך – בית ספר מקצועי הוא הצעד הראשון. קורסים קצרים, סדנאות איפור או חוגים למיניהם יכולים לספק ידע בסיסי, אבל בית ספר שמעניק ידע רחב בכל עולמות התוכן הוא זה שבוגריו משתלבים בצורה חלקה וטובה יותר בתחום. למעשה, המאפרים המובילים והמוכרים ביותר ואנשי המקצוע שעומדים מאחורי הפקות האופנה הנוצצות, כולם עשו את הצעד הראשון בקורס מקצועי ויסודי. בקורס הזה הם גילו את הקול הייחודי שלהם ולמדו מה הערך המוסף שלהם. במסגרת יום צילומים מיוחד ניתנה להם גם ההזדמנות לייצר לעצמם כרטיס ביקור דיגיטלי מרהיב שמציג בגאווה את טביעת היד שלהם.

 

הסיבה הפשוטה היא שרק קורס מקצועי מתחיל מהיסודות, מקיף נישות שונות ומעניק גם ידע פרקטי לעצמאי המתחיל. עם מזוודת איפור מאובזרת ומפוארת, זו שמכילה את כל המוצרים, המברשות והאביזרים המתקדמים והטובים ביותר, אתם מתחילים את המסלול הזה כשאתם מצוידים היטב. זו נקודת הפתיחה המושלמת לקריירה החדשה שלך.

 

התאמה לקורס מקצועי בביה"ס לאיפור תלויה במספר גורמים. מעל 9,465 כבר ביצעו בדיקת התאמה לקורס, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לקורס מקצועי לאיפור על פי בחירת הקבוצה אליה אתם משתייכים:

 

 

ביה"ס לאיפור
עינת מילר
התאמה לקורס מקצועי לאיפור
בחר את קבוצת גילך לביצוע בדיקה