הצעד הראשון בדרך לקריירה הבאה שלך מתחיל כאן!

דנה ברגר2 דקות קריאה
היתרונות של בית ספר לאיפור
שתף:

בשוק הישראלי התחרותי יש מעט מאוד תחומים שבהם אפשרויות התעסוקה בלתי נגמרות, ולא רבים מתוכם מצליחים לשלב בין ביקוש והכנסה גבוהה – לבין הנאה וסיפוק. תחום אחד שבכל זאת מעניק גם תחושת משמעות וסיפוק, וגם דרישה הולכת וגוברת, הוא האיפור המקצועי. עם שפע של מסלולי לימוד ועם הזדמנויות עבודה שמחכות לבוגרים, זוהי דרך מצוינת להשתלב בתחום, ועם בית ספר מקצועי לאיפור הדרך הזו תהיה סלולה בפניכם.

 

איפור יומיומי והפקות אופנה גדולות

היתרון הגדול של בית ספר מקצועי לאיפור הוא בהיצע הקורסים האדיר שהוא מציע. בעוד חוגים או קורסים מקוצרים יתמקדו באיפור יומיומי או באיפור ערב, בית הספר המקצועי פורס בפני התלמידים והתלמידות עולם עשיר של אפשרויות. מצד אחד איפור יומיומי ואיפור טבעי, ומצד שני איפור להפקות טלוויזיה, לקטלוגים, לכלות וגם לפי תקופות שונות. ההתמקדות בכל אחת מהנישות הללו בנפרד היא שמעניקה תמונה כוללת ורחבה הרבה יותר על עולם האיפור, ובעיקר היא מאפשרת לכל אחד לבחור באיזה תחום ירצה להשתלב ביום שאחרי – בעולם הטלוויזיה, בענף האופנה או בכלל בתחום האירועים?

 

היתרונות של בית ספר לאיפור
בית ספר מקצועי מעניק את כל הכלים הדרושים לבעל/ת המקצוע

 

תכני הלימוד בקורס המקצועי

כדי שניתן יהיה להתמקד בתחומי התוכן השונים, להבין איך מתבצע איפור אפקטים ולזהות את ההבדל בינו לבין איפור כלות, לדוגמה, קורס מקצועי מתחיל מהיסודות. בתחילת הדרך תכירו את המוצרים ואת האביזרים הדרושים לבעל המקצוע, כולל ההבדלים בין המברשות, המכחולים והתכשירים השונים. במקביל תכירו את המורפולוגיה של הפנים, את סוגי האיפור, את תורת הצבעים וגם את אמנות עיצוב הגבות.

 

רק עם השליטה בכל הציוד והעזרים, הידע הטכני והפרטים הקטנים, תוכלו להמשיך ולהכיר עולם ססגוני ועשיר של סגנונות איפור. בין השאר מתמקד הקורס המקצועי בתחומים הבאים:

  • איפור יום
  • איפור ערב
  • איפור כלות ומלוות
  • איפור מעושן
  • איפור להפקות טלוויזיה
  • איפור להפקות אופנה (קטלוגים ופרסומות לדוגמא)
  • איפור לתצוגות אופנה
  • איפור לעור כהה
  • סגנונות איפור המותאמים לתקופות שונות
  • סטיילינג ועיצוב שיער – ויצירת הלוק השלם

 

קורס איפור מקצועי מכין גם ליום שאחרי

מאחר ועולם האיפור הוא אחד התחומים המבוקשים והמובילים בישראל, וככזה הוא גם תחרותי מאוד, קורס מעמיק בבית ספר מקצועי לאיפור מעניק עוד המון כלים פרקטיים. למשל, כבר במהלך הקורס מרכיבים המשתתפים בוק מרשים שמתבצע בעזרת צלם מקצועי. במקביל מתקיימת גם סדנת שיווק ומכירות שמספקת שפע של ידע וכלים למי שמעוניין לעסוק בתחום באופן עצמאי. עם תעודת מאפר בינלאומי, תעודת השתלמות של משרד הכלכלה וגם ליווי אישי בתהליך ההשמה לאחר הקורס – הצעדים הראשונים בקריירה החדשה שלך הופכים להיות קצת יותר פשוטים, והרבה יותר מדויקים.

 

בית ספר מקצועי - להפקות
בוגרי הקורס יכולים לבחור את המסלול שלהם – איפור כלות או הפקות?

 

נקודת הפתיחה של הקריירה שלך

אם עולם היופי קורץ לך, ובוודאי אם תמיד חלמת להשתלב בהפקות אופנה וטלוויזיה, או לעסוק בתחום שבאמת מסקרן אותך – בית ספר מקצועי הוא הצעד הראשון. קורסים קצרים, סדנאות איפור או חוגים למיניהם יכולים לספק ידע בסיסי, אבל בית ספר שמעניק ידע רחב בכל עולמות התוכן הוא זה שבוגריו משתלבים בצורה חלקה וטובה יותר בתחום. למעשה, המאפרים המובילים והמוכרים ביותר ואנשי המקצוע שעומדים מאחורי הפקות האופנה הנוצצות, כולם עשו את הצעד הראשון בקורס מקצועי ויסודי.

 

הסיבה הפשוטה היא שרק קורס מקצועי מתחיל מהיסודות, מקיף נישות שונות ומעניק גם ידע פרקטי לעצמאי המתחיל. עם מזוודת איפור מאובזרת ומפוארת, זו שמכילה את כל המוצרים, המברשות והאביזרים המתקדמים והטובים ביותר, אתם מתחילים את המסלול הזה כשאתם מצוידים היטב. זו נקודת הפתיחה המושלמת לקריירה החדשה שלך.