הזדמנות השקעה נדירה ברעננה: תשואה שנתית של מעל 10% בטרם התחלת הבנייה

עודכן 2 מאי, 2019

רעננה מיצבה את עצמה כעמק הסיליקון הישראלי כאשר כיום יושבות בה חברות טכנולוגיות מובילות בשוק העולמי כגון: אמדוקס, מיקרוסופט, HP, סאפ, נייס ועוד חברות רבות שבחרו להקים בה משרדים. העיר רעננה היא בהחלט מרכז חשוב להייטק הישראלי והיא לא מתכוונת לעצור במתחמי ההיי-טק שקיימים כיום.

[בדוק התאמה כאן]

רעננה מיצבה את עצמה כעמק הסיליקון הישראלי כאשר כיום יושבות בה חברות טכנולוגיות מובילות בשוק העולמי כגון: אמדוקס, מיקרוסופט, HP, סאפ, נייס ועוד חברות רבות שבחרו להקים בה משרדים. העיר רעננה היא בהחלט מרכז חשוב להייטק הישראלי והיא לא מתכוונת לעצור במתחמי ההיי-טק שקיימים כיום. שטחי המשרדים ברעננה הולכים ואוזלים – וכמות הדיירים, החברות, והארגונים שיגיעו למרכזי העבודה בעיר בעליה מתמשכת. זה הזמן להפוך לחלק מההצלחה המסחררת באזור ולהשקיע בנדל"ן מסחרי ברובע המסחר של רעננה. המשמעות ברורה: משקיעים שיצטרפו להשקעה כבר עכשיו יוכלו ליהנות מתשואה שנתית של 10%, ואף למעלה מכך עוד בטרם תחל הבניה!

 

התאמה להשקעה ברובע המסחר והמגורים של רעננה תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 7,271 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרויקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה ברובע המסחר והמגורים של רעננה על ידי בחירת סטטוס הנכסים הנדל"נים שלך:

 

 

היתרון הגדול ביותר: מיקום מנצח

מתחם המגורים והעסקים, זה שמצליח לסקרן את המשקיעים בכלל ואת מי שמחפש הזדמנויות השקעה בנדל"ן המסחרי בפרט, נהנה משפע של יתרונות. מעל לכל אפשר למנות את המיקום המושלם, בין פארק רעננה לכביש 531, ובסמוך לתחנת הרכבת רעננה מערב. החיבור לצירי התנועה המרכזיים ולתחבורה הציבורית הנוחה הוא קריטי, והוא זה שיאפשר לתושבים ולבעלי העסקים להגיע בקלות רבה לכל יעד מרכזי ולערים הגדולות הסמוכות. גם הגישה לצירים מרכזיים אחרים כדוגמת כביש 4 או כביש 6 תורמת לאטרקטיביות של הפרויקט.

 

מתחם העסקים והמגורים של רעננה

מבט חטוף על התכניות הטריות מגלה שהמתחם החדש צפוי לספק שפע של פתרונות למגורים ולעסקים, מה שיהפוך אותו לציר מרכזי ומשמעותי ברעננה – ובשרון בכלל. המתחם החדש צפוי להציע את כל השירותים הדרושים, והוא למעשה יאפשר לאנשים רבים לנהל את חייהם במקום אחד. מצד אחד מתחם עסקים יוקרתי, מרהיב ומאוד נדרש ברעננה, מצד שני מתחם מגורים מפואר עם דירות חדשות ומרווחות בבנייני בוטיק בגובה בינוני. מצד אחד בתי קפה וחנויות, מצד שני פארק רחב ידיים לרווחת הילדים. תכנון המשלב בין מגורים לעסקים ומסחר הוא הפתרון הנכון לחיים אורבניים נוחים ונטולי יוממות (הנסיעה בין הבית לעבודה וחזרה) כבערים המרכזיות בעולם. תכנון שננטש ע"י מערכות התכנון בישראל לאורך השנים וציווה על חיי האזרחים לשרוף זמן ומשאבים בכל הקשור לענייני נסיעה ותחבורה. ברור שמתחמי תכנון חדשים, המאמצים דוקטרינה מוצלחת זו ייהנו מביקוש גבוה לכל סוגי הנדל"ן שיציעו (מגורים, תעסוקה משרדים ומלונאות) בטח כאשר מדובר באחת הערים היוקרתיות בישראל!

 

נדל"ן מסחרי אידאלי להשקעה

הקונספט של מגורים, תעסוקה ומסחר הוא ללא ספק ייחודי ובוודאי שהוא נדרש. מתחם מערב רעננה צפוי להציע כ-3,000 יחידות דיור, כ-20% מהן קטנות ומותאמות לצעירים ולרווקים. השדרה המרכזית תחבר את מרחב המגורים המרהיב למתחם העסקים שיכלול כ-150,000 מ"ר, ועם הביקוש הרב למשרדים ומסחר ברעננה – זוהי בדיוק ההזדמנות שהמשקיעים חיכו לה. מחירי השכירות במתחם העסקים כולו צפויים להיות גבוהים במיוחד בשל המיקום האטרקטיבי, הייחודיות של המיזם והסמיכות לשכונות המגורים ברעננה והרצליה הסמוכה, והמשקיעים יכולים לצפות לתשואה נאה בתוך זמן קצר יחסית.

 

 

זה הזמן להשקיע – לפני שהמחירים עולים

את המתחם יזמה וקידמה עיריית רעננה.  בשלב זה, טרם כניסת התכנית לתוקף וטרם תחילת הבניה במתחם מחירי הזכויות (למגורים מסחר ותעסוקה) עדיין נמוכים יחסית, ומשום כך הם אטרקטיביים במיוחד. משקיעים המחפשים נדל"ן להשקעה בתקציב קטן, במיקום מושלם ובמצב סטטוטורי מאוד סולידי ימצאו זכויות למשרדים במחיר של 319,000 שקלים בלבד על נכס שערכו צפוי לעלות באופן ניכר בד בבד עם כניסת התכנית המאושרת לתוקף. 

 

מתחם העסקים והמגורים של רעננה – מבט קדימה

חשוב לזכור שלצד שכונת המגורים שצפויה להיבנות במסגרת הפרויקט, גם באזורים הסמוכים צפויות להיבנות כ-25,000 דירות חדשות. במלים אחרות, כ-100 אלף תושבים חדשים יגיעו אל העיר ויזדקקו לשירותיה, מה שיעלה גם את הביקוש למשרדים במתחם החדש. עם פעילותם של בתי קפה ומסעדות, מתחמי בילוי ופנאי, וגם גופים פיננסיים שונים, הפרויקט כולו מושך תשומת לב רבה מצד חברות וגופים גדולים ומבוססים.

 

אז דווקא עכשיו, רגע לפני שהפרויקט יוצא לדרך והמחירים יגיעו לערכם הריאלי, זה בדיוק הזמן להשקיע וליהנות מתשואה יציבה שאין שנייה לה בישראל.

 

 

התאמה להשקעה ברובע המסחר והמגורים של רעננה תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 7,271 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרויקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה ברובע המסחר והמגורים של רעננה על ידי בחירת סטטוס הנכסים הנדל"נים שלך:

 

הזדמנות להשקעה ברעננה
עינת מילר
בדוק התאמה להזדמנות השקעה ברובע המסחר והמגורים של רעננה
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?