המזרן שעשה מהפכה בעולם השינה: נסו ל-180 יום את הטכנולוגיה המתקדמת בעולם

עודכן 1 יולי, 2022

המזרן האורטופדי המפנק "דאבל קומפורט" שנבנה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הוא הפתרון המושלם שמבטיח שינה איכותית באמת – ועכשיו אפשר לקנות אותו בשליש מחיר עם חצי שנה ניסיון (180 יום).

יותר ויותר ישראלים מגלים את היתרונות האדירים של המזרן האורטופדי, זה שמשדרג את איכות השינה ותומך בגוף במהלך הלילה. עכשיו, כשהמזרנים המצוינים זמינים במחירים אטרקטיביים במיוחד, הביקוש רק עולה. אם כן, זה בדיוק הזמן להתחדש במזרן שמספק את כל היתרונות בשליש ממחירו הרגיל.

 

המזרן האורתופדי המתקדם מספק חוויית שינה מעולה בזכות אפקט הרחיפה, 9 אזורי חלוקת משקל ואחריות למשך 12 שנים. המחיר של המזרן, שעומד בימים כתיקונם על סכום של כ-5,000 שקלים, מוצע כיום למכירה במחיר נמוך משמעותית – וזו הזדמנות מצוינת להפוך את השינה ליעילה, מהנה ובריאה הרבה יותר.

 

התאמה למזרן נכון עבורכם בשליש מהמחיר ועם חצי שנה ניסיון תלויה במספר גורמים. מעל 35,506 כבר ביצעו בדיקת התאמת מזרן, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה למזרן בשליש מהמחיר על פי בחירת הקבוצה אליה אתם משתייכים:

 

שינה איכותית וללא הפרעות

המזרן האורתופדי המתקדם של ד"ר קומפורט מספק את כל הפתרונות לכל מה שעשוי לפגוע באיכות השינה שלנו. אזורי חלוקת המשקל, למשל, הם אלה שמאפשרים לנו לישון ללא הפרעה גם כשבן או בת הזוג מתהפכים ומסתובבים במהלך הלילה. התקנת מערכת האוורור הכפולה מונעת גם מהלחות להצטבר, ועם בדי כותנה אנטי בקטריאליים תוכלו לישון בשקט.

 

כדי להבטיח הגנה מלאה לגוף ויציבות במהלך השינה, המזרנים כוללים בסיס חזק ושכבת פוליאוריתן שמסייעת בהפחתת לחצים. השילוב בין כל המאפיינים האלה מבטיח לנו מיטה חזקה ואיכותית עם בד שעשוי מרכיבים טבעיים בלבד. זוהי הדרך להבטיח נשימה טובה יותר במהלך השינה, שליטה טובה ביותר בכמויות הזיעה וכן צמצום תופעות אלרגניות שונות.

 

המזרן האורטופדי: נוחות ובריאות

המזרנים האורתופדיים תורמים משמעותית לבריאות ואיכות השינה שלכם ודואגים לנוחות המרבית והפינוק האידאלי. היתרונות הללו מסבירים איך הפך המזרון האורטופדי לכוכב בחדרי השינה של הישראלים בשנים האחרונות, וזהו אחד המוצרים המבוקשים ביותר בישראל. הסיבה העיקרית לכך היא התרומה המשמעותית של המזרון להתמודד עם מגוון רחב של בעיות אורתופדיות, לרבות בעיות גב, וכן בשיפור תופעות אחרות כמו נחירות, צרבות ואפילו בעיות כרוניות שונות.

 

 

 

מבצע לזמן מוגבל: שליש מחיר וחצי שנה ניסיון (180 יום)

עכשיו המזרנים האורטופדיים הללו מוצעים במחיר בלתי נתפס. למרות היתרונות האדירים שלהם, עם התרומה החשובה שלהם לבריאות בכלל ולגוף בפרט, ובעיקר עם השדרוג המשמעותי באיכות השינה – המזרן המתכוונן מוצע כיום בשליש בלבד ממחירו המקורי ועם חצי שנה ניסיון. ההוזלה מוצעת לזמן קצר בלבד וזו בדיוק ההזדמנות לדאוג לשינה טובה יותר, ולחסוך הרבה כסף.

 

התאמה למזרן נכון עבורכם בשליש מהמחיר ועם חצי שנה ניסיון תלויה במספר גורמים. מעל 35,506 כבר ביצעו בדיקת התאמת מזרן, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה למזרן בשליש מהמחיר על פי בחירת הקבוצה אליה אתם משתייכים:

 

התאמה לרכישת מזרן
עינת מילר
בדקו התאמה לרכישת מזרן נכון עבורכם בשליש מהמחיר
האם יש בבעלותך מזרן?