הוזלה משמעותית במחיר המזרן האיכותי ביותר – לזמן מוגבל בלבד

עודכן 21 מאי, 2019

המיטות המתכווננות הן הפתרון המושלם שמבטיח שינה איכותית באמת – ועכשיו אפשר לקנות אותן בשליש ממחירו המקורי.

יותר ויותר ישראלים מגלים את היתרונות האדירים של המיטה המתכווננת, זו שמשדרגת את איכות השינה ותומכת בגוף במהלך הלילה. עכשיו, כשהמיטות המצוינות זמינות במחירים אטרקטיביים במיוחד, הביקוש רק עולה. אם כן, זה בדיוק הזמן להתחדש במזרן שמספק את כל היתרונות בשליש ממחירה הרגיל.

 

המזרן האורתופדי המתקדם מספק חוויית שינה מעולה בזכות אפקט הרחיפה, 9 אזורי חלוקת משקל ואחריות למשך 12 שנים. המחיר של המזרן, שעומד בימים כתיקונם על סכום של כ-5,000 שקלים, מוצע כיום למכירה במחיר נמוך משמעותית – וזו הזדמנות מצוינת להפוך את השינה ליעילה, מהנה ובריאה הרבה יותר.

 

התאמה למזרן נכון עבורכם בשליש מהמחיר תלויה במספר גורמים. מעל 34,506 כבר ביצעו בדיקת התאמת מזרן, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה למזרן בשליש מהמחיר על פי בחירת הקבוצה אליה אתם משתייכים:

 

שינה איכותית וללא הפרעות

המזרן האורתופדי המתקדם של ד"ר קומפורט מספק את כל הפתרונות לכל מה שעשוי לפגוע באיכות השינה שלנו. אזורי חלוקת המשקל, למשל, הם אלה שמאפשרים לנו לישון ללא הפרעה גם כשבן או בת הזוג מתהפכים ומסתובבים במהלך הלילה. התקנת מערכת האוורור הכפולה מונעת גם מהלחות להצטבר, ועם בדי כותנה אנטי בקטריאליים תוכלו לישון בשקט.

 

כדי להבטיח הגנה מלאה לגוף ויציבות במהלך השינה, המזרנים כוללים בסיס חזק ושכבת פוליאוריתן שמסייעת בהפחתת לחצים. השילוב בין כל המאפיינים האלה מבטיח לנו מיטה חזקה ואיכותית עם בד שעשוי מרכיבים טבעיים בלבד. זוהי הדרך להבטיח נשימה טובה יותר במהלך השינה, שליטה טובה ביותר בכמויות הזיעה וכן צמצום תופעות אלרגניות שונות.

המיטה המתכווננת: נוחות ובריאות

המזרנים האורתופדיים תורמים משמעותית לבריאות ולאיכות השינה, והמיטה המתכווננת מוסיפה גם את הנוחות המרבית ואת הפינוק האידאלי. היתרונות הללו מסבירים איך הפכה המיטה המתכווננת לכוכבת בחדרי השינה של הישראלים בשנים האחרונות, וזהו אחד המוצרים המבוקשים ביותר בישראל. הסיבה העיקרית לכך היא התרומה המשמעותית של המיטה להתמודד עם מגוון רחב של בעיות אורתופדיות, לרבות בעיות גב, וכן בשיפור תופעות אחרות כמו נחירות, צרבות ואפילו בעיות כרוניות שונות.

 

 

בחירת המיטה המתאימה לכל אחד

נדמה שאחד היתרונות הבולטים ביותר של המיטה המתכווננת הוא השליטה המלאה שמקבלים שני בני הזוג על הזווית המועדפת עליהם. לכל אחד ואחת מאיתנו העדפות שונות ביחס לתנוחת השינה המועדפת, וכדי לאפשר לכולם לקבל את המענה המדויק התפור למידותיהם – המיטה המתכווננת מספקת פתרון קלאסי. זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר למנוע חיכוכים מיותרים, לשפר את איכות השינה ולבחור את מה שמתאים לכם באמת, בלי פשרות.

 

מבצע לזמן מוגבל: שליש מחיר

עכשיו המיטות המתכווננות הללו מוצעות במחיר בלתי נתפס. למרות היתרונות האדירים שלה, עם התרומה החשובה שלה לבריאות בכלל ולגוף בפרט, ובעיקר עם השדרוג המשמעותי באיכות השינה – המיטה המתכווננת מוצעת כיום בשליש בלבד ממחירה המקורי. ההוזלה מוצעת לזמן קצר בלבד וזו בדיוק ההזדמנות לדאוג לשינה טובה יותר, ולחסוך הרבה כסף.

 

התאמה למזרן נכון עבורכם בשליש מהמחיר תלויה במספר גורמים. מעל 34,506 כבר ביצעו בדיקת התאמת מזרן, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה למזרן בשליש מהמחיר על פי בחירת הקבוצה אליה אתם משתייכים:

 

התאמה לרכישת מזרן
עינת מילר
בדקו התאמה לרכישת מזרן נכון עבורכם בשליש מהמחיר
האם יש בבעלותך מזרן?