הזדמנות השקעה בטיבילסי: תחזיות לשנת 2019 מנבעות ששוק הנדל"ן בגיאורגיה ימשיך לפרוח בעקבות האצת הבנייה

עודכן 5 יולי, 2022

התנופה בגיאורגיה לא עוצרת לרגע – במחירה של דירת חדר בתל אביב ניתן להשקיע במספר דירות חדשות ואיכותיות בטיביליסי. ללא מס רכישה ומיסוי על המשקיעים.

 

התנופה בגיאורגיה לא עוצרת לרגע – והביקוש מצד המשקיעים מגיע לשיאים חדשים. בזכות המחירים הנמוכים והביקוש האדיר, עוד ועוד ישראלים מצטרפים לפרויקטים היוקרתיים שצפויים להניב תשואה של 10% מדי שנה. למעשה, בשני מגדלים נמכרו כל הדירות המוצעות למכירה, מה שמותיר יחידות אחרונות בלבד לפני שההזדמנות הזו תיעלם. בעוד השקעה בישראל מחייבת הון גבוה מאוד, במחירה של דירת חדר בתל אביב ניתן להשקיע במספר דירות חדשות ואיכותיות בטיביליסי. 69 אלף דולר ,ללא מס רכישה ומיסוי על המשקיעים, ועם תנופת נדל"ן אדירה בגיאורגיה, המשקיעים מזהים את הפוטנציאל הגדול וממהרים להצטרף לפני שייגמר.

 

חמישה מגדלים בשכונה היוקרתית החדשה

1,800 דירות מתוכננות בו, והן פרושות על פני חמישה מגדלים מרהיבים שנישאים עד לגובה של 23 קומות. במסגרת הפרויקט מתוכננים גם מלון בוטיק ופארק שעשועים לצד מוסדות חינוך לילדים, מתקני ספורט וכמובן – מתחם בילוי וקניות. השילוב בין כל האלמנטים האלה מבטיח איכות חיים בלתי רגילה לתושבים, בהם גם אנשי עסקים ודיפלומטים.

יתרה מכך, כל הדירות הנמכרות בפרויקט במחירים נמוכים (החל מ-70 אלף דולר בלבד) הן דירות מרוהטות לחלוטין. זו בדיוק הסיבה לכך שעוד ועוד משקיעים מבקשים להצטרף ולקצור את הרווחים, ועד לשלב זה נמכרו כל הדירות בשני מגדלים בפרויקט. גם במגדלים הנותרים לא נותרו יחידות רבות.

באופן טבעי, כשהביקוש עולה גם דמי השכירות עולים. כך, בזמן שמחירי הדירות ממשיכים לטפס בקצב של כ-4 אחוזים מדי שנה, השכירות ממשיכה לעלות אף היא, מה שמבטיח תשואה שנתית מרשימה.

 

למידע נוסף השאירו פרטים

 

 

השקעה בנדל"ן גאורגיה
עינת מילר
בדוק התאמה להזדמנות השקעה בנדל"ן בגאורגיה
בחר את סטטוס הנכסים שלך