השקעה בנדל"ן בקליבלנד: סכום כניסה נמוך לשוק רותח

עודכן 14 יולי, 2019

עשרות אזורים בארה"ב מציעים השקעות נהדרות, במחירי רצפה שצפויים להכפיל ולשלש את עצמם בתוך זמן קצר. פרויקט המגורים בקליבלנד, ארה"ב משנה את החוקים – ומבטיח לכם הכנסה כבר מהחודש ראשון עם סכום כניסה נמוך.

קליבלנד
נכס האיכותי על יד האגם, במרחק לא רב מהמרכז הלוגיסטי החדש של אמזון

 

אתם יכולים לדמיין לעצמכם את הנכס האיכותי על יד האגם, במרחק לא רב מהמרכז הלוגיסטי החדש של אמזון, שנפתח בתחילת 2019, מעסיק אלפי עובדים והביא למעשה לגידול ניכר בביקוש לדירות להשכרה. המיקום המצוין הזה הפך את 68 יחידות הדיור במתחם המגורים ליעד אטרקטיבי במיוחד עבור המשקיעים. הסיבה פשוטה: את דמי השכירות הם מקבלים כבר בחודש הראשון, ובתוך כשלוש שנים הם מוכרים ברווח לא מבוטל.

 

סופסוף: דירות קטנות להשכרה

כאמור, פרויקט המגורים בקליבלנד כולל 68 יחידות דיור. כל הדירות בפרויקט גם משופצות לחלוטין, מה שאומר שאין כל צורך לבצע שדרוגים נוספים, ורמת התחזוקה גבוהה מאוד. מאחר ותושבי האזור מועסקים ברובם באזור התעסוקה, ובזכות הקרבה לצירי תחבורה מרכזיים, אין ספק שמדובר באחד ממתחמי המגורים המבוקשים ביותר. לראיה: כבר היום מושכרות 94% מכלל היחידות.

 

השקעה בראש שקט

פרויקט המגורים בקליבלנד הוא עוד הזדמנות השקעה אטרקטיבית המשווקת על ידי רילקו השקעות נדל"ן בע"מ, והיתרון המרכזי שלה ברור: את הנכסים רוכשים המשקיעים ישירות מהבעלים, ללא מתווכים. החברה האמריקאית Blue Stone, מצידה, מתחייבת להשקיע בכל פרויקט כ-20% מסכום העסקה יחד המשקיעים, בתנאים זהים. כך היא יוצרת אינטרס משותף ומובהק עם המשקיעים. השותף המקומי גם דואג לפיקוח על חברת הניהול של הנכס, מה שמבטיח למשקיעים ראש שקט לכל אורך הדרך.

 

כל יום בו אתם לא מקבלים החלטה, הוא יום בו אתם מפסידים כסף

גם בקליבלנד, כמו שקרה בפלורידה, קליפורניה, אריזונה או טקסס, המחירים יתחילו לעלות – בקרוב. אם יש לכם כספים המיועדים להשקעה, ואתם מגלים כי היצע ההשקעות העומד לנגד עיניכם הוא דל, בעל תשואה נמוכה ולא מספק – חשוב לדעת כי בשורה התחתונה – ההשקעה בנכסים בקליבלנד במחירים הנמוכים של השוק כיום, תאפשר הכנסה קבועה משכירות לצד תשואה מעליית ערך הנכסים, עליית ערך שמתחילה כעת. 

 

התאמה להשקעה בפרויקט המגורים בקליבלנד תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 12,535 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרויקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בפרויקט המגורים בקליבלנד על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

השקעת בנדל"ן מגורים בקליבלנד
עינת מילר
בדוק התאמה להזדמנות השקעה בנדל"ן מגורים בקליבלנד
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?