תשואה גבוהה בלי לעבוד קשה: הזדמנות השקעה חסרת תקדים!

דנה ברגר2 דקות קריאה
הזדמנות השקעה בקליבלנד
שתף:

רכישת דירה להשקעה יכולה להניב תשואה לא רעה אם רק תהיה לכם סבלנות למצוא שוכרים ולקוות לרווח שיגיע, אבל פרויקט המגורים בקליבלנד משנה את החוקים – ומבטיח לכם הכנסה כבר מהחודש ראשון!

 

אתם יכולים לדמיין לעצמכם את הנכס האיכותי על יד האגם, במרחק לא רב מהמרכז הלוגיסטי החדש של אמזון, שנפתח בתחילת 2019, מעסיק אלפי עובדים והביא למעשה לגידול ניכר בביקוש לדירות להשכרה. המיקום המצוין הזה הפך את 68 יחידות הדיור במתחם המגורים ליעד אטרקטיבי במיוחד עבור המשקיעים. הסיבה פשוטה: את דמי השכירות הם מקבלים כבר בחודש הראשון, ובתוך כשלוש שנים הם מוכרים ברווח לא מבוטל.

 

סופסוף: דירות קטנות להשכרה

כאמור, פרויקט המגורים בקליבלנד כולל 68 יחידות דיור. אלא שבהשוואה לפרויקטים המותאמים למשפחות גדולות יותר, הדירות הללו מתאימות לצעירים, לזוגות וגם למשפחות צעירות. למעשה, 20 יחידות דיור כוללות חדר שינה אחד בלבד, ויתר היחידות כוללות 2 חדרי שינה.

 

כל הדירות בפרויקט גם משופצות לחלוטין, מה שאומר שאין כל צורך לבצע שדרוגים נוספים, ורמת התחזוקה גבוהה מאוד. מאחר ותושבי האזור מועסקים ברובם באזור התעסוקה, ובזכות הקרבה לצירי תחבורה מרכזיים, אין ספק שמדובר באחד ממתחמי המגורים המבוקשים ביותר. לראיה: כבר היום מושכרות 94% מכלל היחידות!

 

השקעה בקליבלנד
תפוסה של 94%. הפרויקט בקליבלנד

 

דיור בר השגה במיקום מנצח

68 יחידות הדיור היפהפיות נמצאות למעשה בעיירה יוקליד, פרבר שנמצא במרחק של כ-13 קילומטרים בלבד ממחוז העסקים של קליבלנד. אנשי העסקים ועובדי המקום נהנים מדיור במחירים מצוינים אבל גם מתחבורה ציבורית ברמה גבוהה מאוד, ויש להם גישה נוחה לכבישים המהירים, אלה שמחברים אותם גם לאוניברסיטה המקומית. כל אלה מבטיחים אוכלוסייה משכילה עם הכנסה טובה, מה שתורם באופן משמעותי מאוד ליציבות ההשקעה בפרויקט.

 

למה בכלל קליבלנד?

אין ספק שיש שפע של יתרונות לפרויקט המגורים ביוקליד, והוא בהחלט מספק מענה לאתגרים הגדולים ביותר שאיתם מתמודדים משקיעי נדל"ן. כאמור, הקרבה לאזורי התעסוקה מבטיחה אוכלוסיית שוכרים ברמה גבוהה, המיקום האטרקטיבי מושך אליו צעירים, יזמים וגם לא מעט משפחות, ועם כל השירותים הדרושים במרחק נגיעה – זו בהחלט נוחות ברמה אחרת.

 

כשמוסיפים למשוואה הזו גם את ההשקעה הרבה בתשתיות, את יחידות הדיור המושקעות ואת הקרבה למתחמי קניות, בילוי ופנאי – פרויקט המגורים בקליבלנד הוא פתרון מצוין למי שרוצה להשקיע ולקצור את הפירות כבר עכשיו. במקום להמתין להשלמת הבנייה או השיפוץ כדי לאתר שוכרים, המשקיעים בפרויקט מקבלים דירה מוכנה שבה דמי השכירות מגיעים מהרגע הראשון.

 

השקעה בראש שקט

פרויקט המגורים בקליבלנד הוא עוד הזדמנות השקעה אטרקטיבית המשווקת על ידי רילקו השקעות נדל"ן בע"מ, והיתרון המרכזי שלה ברור: את הנכסים רוכשים המשקיעים ישירות מהבעלים, ללא מתווכים. החברה האמריקאית Blue Stone, מצידה, מתחייבת להשקיע בכל פרויקט כ-20% מסכום העסקה יחד המשקיעים, בתנאים זהים. כך היא יוצרת אינטרס משותף ומובהק עם המשקיעים. השותף המקומי גם דואג לפיקוח על חברת הניהול של הנכס, מה שמבטיח למשקיעים ראש שקט לכל אורך הדרך.

 

כל היתרונות הללו ויחד מרכיבים תמונה אחת חדה וברורה: כדי שהכסף שלכם יעשה הרבה יותר אתם רק צריכים לקבל החלטות השקעה נכונות. ההשקעה בקליבלנד היא בהחלט כזו. התשואה הגבוהה מוכיחה זאת היטב.

 

קבלו טיפים על חיסכון השקעות וכלכלה מעשית
https://www.reali.co.il/wp-content/themes/realitheme

כתבות מומלצות