עם כמה מהחברות הגדולות בעולם כשוכרים חתומים לשנים הבאות: המתחם המסחרי בקליבלנד הוא השקעה בטוחה

עודכן 17 יולי, 2019

עם שוכרים שחתומים על הסכמים לשנים הבאות, בניהם חברת AT&T ובנק מקומי– זו הזדמנות נדירה להשקיע בראש שקט בנדל"ן בארה"ב ויצירת תשואה נאה

מתחם מסחרי בפרבר היוקרתי

הבעלים הנוכחיים של המתחם הוא למעשה בנק מקומי שפועל מהמתחם ומנהל בו סניף מרכזי. על פי התחייבות הבנק, הוא צפוי להמשיך לשכור את הסניף מהמשקיעים. המשמעות ברורה: כ-30% מכלל השטח צפויים להישאר בשכירות באופן קבוע ובאין מפריע עד שנת 2034 לפחות. לצד הבנק נמצאת גם אחת מחברות התקשורת המוכרות והמצליחות ביותר בארה"ב, חברת AT&T. גם AT&T חתומה על חוזה שכירות שמבטיח את הישארותה במקום למשך שמונה שנים נוספת, עם אפשרות להארכה נוספת למשך חמש שנים.

 

שוכרים קבועים – הוצאות זניחות

הבנק המקומי וחברת AT&T צפויים להמשיך ולפעול מהמתחם במשך שנים, ושוכרים נוספים במתחם חתומים על חוזי שכירות לשש שנים נוספות. הסכמי השכירות הללו מבטיחים למשקיעים בעיקר ראש שקט, מה שהופך את ההזדמנות הזו לאטרקטיבית במיוחד. בהשקעה מינימלית של כ-75,000 דולר בלבד תוכלו ליהנות מהיתרונות האדירים של המרכז, וממתחם שיניב תשואה יציבה ויפה במהלך השנים הבאות.

 

קליבלנד – בין היעדים המובילים להשקעה

הפרויקט בקליבלנד איננו הראשון עבור אחת מחברות הנדל"ן המובילות Realco, ואפשר להבין את מקור המשיכה של חברת ההשקעות אל היעד הזה: בשלוש השנים האחרונות היא נבחרה לאחת הערים הטובות ביותר להשקעה בנדל"ן בארה"ב. עם הפרויקטים הנכונים, עם השוכרים החזקים, עם הסכמי שכירות ארוכי טווח ועם פוטנציאל השבחה גדול במיוחד, זוהי בהחלט אחת ההזדמנויות האטרקטיביות להשקעה.

 

התאמה להשקעה במתחם המסחרי בקליבלנד תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 9,345 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרויקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה במתחם המסחרי בקליבלנד על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

נדל"ן מסחרי בקליבלנד
עינת מילר
בדוק התאמה להשקעה בנדל"ן מסחרי בקליבלנד
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?