ההזדמנות להשקיע בפתרון הטוב ביותר לאחת הבעיות הגדולות של ההורים

עודכן 24 מאי, 2022

אם יש בעיה שמוכרת היטב כמעט לכל הורה ומורה בישראל, זוהי ללא ספק בעיית הכינים. היא מעוררת מבוכה אדירה בקרב ההורים ובעיקר בקרב הילדים, אבל מכשיר חדשני מספק פתרון פשוט, יעיל וטבעי – וזו ההזדמנות שלכם להשקיע ולקצור את הפירות.

טיפול בכינים - מהיר ונטול כאב

הפיתוח הייחודי Sphinx Smarthead הוא זה שמחסל את הכינים בפעולה מדויקת ומהירה, והוא עושה את זה ללא כאבים, ללא חוסר נוחות וללא שימוש בכימיקלים. הפטנט הזה בהחלט מוכיח את היכולות שלו בעולם, ומיליוני ילדים נהנים בזכותו מראש נקי הרבה יותר. עכשיו מוצעת גם לכם האפשרות להשקיע בפיתוח הייחודי באמצעות Together, אחת משיטות ההשקעה המשתלמות והנוחות שקיימות היום, המציעה אפשרויות רבות גם לחסרי הניסיון.

 

הפתרון האידאלי לגירודים בלתי פוסקים

הסטטיסטיקה בישראל מדברת בעד עצמה: כ-75% מהילדים נדבקים בכינים והם מדביקים אלה את אלה מדי יום. כשהם חוזרים הביתה הם מתגרדים ללא הרף, ובהיעדר טיפול מתאים הכינים ממשיכות להתרבות בקצב מסחרר ולחפש ראשים אחרים עליהן יוקמו מושבות כינים חדשות. הגירודים שלא נגמרים והמיתוס לפיו כינים הן תוצאה של חוסר היגיינה הם שניים מההסברים העיקריים למבוכה שחווים ההורים והילדים גם יחד. עם זאת, הפתרון של Sphinx Smarthead הוא אחד הפיתוחים המתקדמים והטובים ביותר לטיפול בבעיה. הוא חוסך את השימוש בכימיקלים ואת העבודה המפרכת הנלווית לסירוק השיער, וכן את התכשירים שמספקים מענה חלקי בלבד, אם בכלל.

 

הפיתוח הישראלי החדשני הזה מהווה הזדמנות נדירה לא רק עבור ההורים – אלא גם עבור המשקיעים שמזהים את הפוטנציאל הרב. עם נתח שוק של 2 מיליארד דולר, זוהי בהחלט דרך נהדרת להצטרף למשקיעים באמצעות קרן השקעות בסכום נמוך למדי, של כ-15,000 דולר בלבד.

 

היתרונות של חברת Together

המוצר החדשני הזה הוא אחד המוצרים המובילים המוצעים להשקעה על בסיס השיטה של Together, המהווה פריצת דרך של ממש בעולם ההשקעות. הרעיון שעומד בבסיס השיטה פשוט וברור: כל אדם יכול להשקיע בקלות רבה, ולעשות זאת לצד משקיעים מנוסים בתמורה למניות בחברה שבה הוא בוחר להשקיע.

 

הטכנולוגיה של Sphinx Smarthead היא עוד פיתוח מצוין שבו ניתן להשקיע בסכום נמוך יחסית, ולקצור את הרווחים. עם פוטנציאל אדיר כל כך, עם שוק של 2 מיליארד דולר ו-12 מיליון ילדים בארה"ב לבדה, זוהי ההזדמנות שלכם להשקיע בראש קצת יותר שקט, לצד משקיעים מובילים ועתירי ניסיון, ולקבל מניות בחברה שהעתיד שלה נראה מצוין.

 

טיפול מהיר ואפקטיבי

המשקיעים במוצר המתקדם והחדשני של Sphinx Smarthead מזהים את היתרונות הרבים שיש לו להציע. למעשה, זהו אחד הכלים הטובים ביותר שעומדים לרשות ההורים כשהם מתמודדים עם בעיית הכינים באופן ממוקד, וכך הם חוסכים המון זמן ואנרגיה. במקום טיפולים מייגעים ומורכבים שנמשכים שעות ארוכות, הטכנולוגיה הזו מאפשרת לנו להגיע לתוצאות מצוינות בתוך 15 דקות בלבד.

 

חשוב לא פחות מכך, היא חוסכת את הצורך בטיפולים חוזרים בנשנים ואת הכאבים וחוסר הנוחות אותם חווים הילדים לכל אורך הדרך. היא עושה זאת באופן טבעי, ללא קרינה או אולטרסאונד, ועם אפשרות לשימוש חוזר לפי הצורך. זהו פתרון יעיל ופשוט שמעניק לכולם שנת לילה טובה יותר – גם להורים, וגם למורים ולגננות. וגם למשקיעים, כמובן.

 

התאמה להשקעה בחברת TOGETHER תלויה במספר גורמים. מעל 7,847 כבר ביצעו בדיקת התאמה להשקעה בפיתוח החדשני של חברת TOGETHER, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות. 

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה על פי בחירת הקבוצה אליה אתם משתייכים:

 

הזדמנות להשקעה
עינת מילר
בדוק התאמה להשקעה בחברת TOGETHER
לאיזו קבוצה אתם משתייכים?