דיאטת דש - ככה יורדים במשקל!

עודכן 5 יולי, 2022

חדש בעולם התזונה הנכונה ואורח החיים הבריא: דש אקספרס. תכנית מוצלחת ומומלצת בליווי והתאמה אישית, המוכוונת לירידה מבוקרת במשקל, לשמירה על התוצאות לאורך זמן וכמובן גם לשיפור במדדי הבריאות. התוכנית מבוססת על מחקרים קליניים ומתאימה לכל גיל, מין ומבנה גוף ומשיגה תוצאות לא פחות ממרשימות.

השמנה עלולה להיראות לעיתים  כגזירת גורל, אך עודף משקל הוא לא מצב שחייבים להשלים איתו. אין ספק שדיאטות רבות שנוסו ולא הניבו תוצאות, או כאלו שהניבו תוצאות לטווח קצר גורמות לייאוש והרמת ידיים ומובילות לתסכול עמוק, תחושת אכזבה ורגשות אשם. היום כבר לא צריך להתייאש ולהפסיק לנסות! חדש בעולם התזונה הנכונה ואורח החיים הבריא – תכנית דש אקספרס! דיאטה מוצלחת ומומלצת, כזאת ששומרת על ירידה מבוקרת במשקל, מתאימה לכל גיל, מין ומבנה גוף ומשיגה תוצאות מרשימות! היא מתאימה לירידה גדולה במשקל וכן לירידה של 5-10 ק"ג עיקשים שמסרבים לרדת תוך תחושת שובע נעימה, ללא ייסורי מצפון ותחושות כשלון מתסכלות.

 

מתחילים מהסוף – הכירו את המרזים המרוצים!

אינספור אנשים כבר השילו ממשקלם את הקילוגרמים המיותרים, הצרו היקפים והחליפו את כל מלתחת הבגדים שלהם למידה קטנה יותר. איכות החיים משתפרת בתחושת וויטאליות, אנרגיה ומוטיבציה לפעולה ותפקוד טוב יותר בשגרת היום-יום. הכישלון הופך לתחושת הצלחה והמחמאות מגיעות מכל עבר. דיאטת דש שעומדת בבסיס התוכנית פותחה על ידי רופאים ומומלצת על ידי גורמים רפואיים ואובייקטיבים במגוון רחב של תחומים. אך החשוב ביותר -מחקרי דש מאפשרים להשיג את התוצאות הרצויות בירידה במשקל ובו בזמן מסייעת גם לאנשים הנלחמים ביתר לחץ דם, סוכרת וטרום סוכרת לשפר את המדדים הרפואיים הזקוקים לשינוי. היא מתאימה ליישום בכל שגרת חיים, לקשת רחבה של גילאים ושל סדר יום משתנה . אין חובה לבצע עשרות שינויים מרחיקי לכת שההסתגלות אליהם תהיה קשה או מאתגרת, להיפך, התוכנית בנויה על יעדים שבועיים קטנים הניתנים להשגה ומובילים לשינויים הרצויים.

 

הכירו את המרזים המרוצים

 

אז מה כל כך מיוחד בדיאטת דש?

דיאטת דש מבוססת על איזון מינרלים החיוניים לבריאות הגוף ועל כל אבות המזון להם הוא זקוק. התפריט מורכב משמונה קבוצות מזון מגוונות ומשביעות: פחמימות, פירות, ירקות, מוצרי חלב, בשרים,דגים וביצים, קטניות, שומנים וכמובן שאי אפשר בלי המתוקים. המטרה היא ללמד את הגוף לרדת במשקל מבלי להתנזר ממה שאנחנו אוהבים על מנת לשמר את התוצאות בטווח האורך. גמישות זאת מאפשרת להתאים לכל אדם בנפרד תפריט המבוסס על המאכלים ומרכיבי המזון המועדפים והאהובים עליו, להתחשב בסדר היום שלו בשעות העבודה, בהרגלים שהוא מעדיף להמשיך לדבוק בהם או להפסיק, בשעת ההשכמה בבוקר ושלל פעולות שהוא מבצע מדי יום. אין תפריט או מרכיב שיתאים במאת האחוזים ליותר מאדם אחד, שכן ההתאמה האישית היא הבסיס להצלחה בתהליך ולשמירה על המשקל לכל החיים. במסגרת הליווי האישי, נקבעים יעדים אישיים כל אדם הריאליים לשגרת החיים וכן מעקב אחריהם.

גם ביציאה מהשגרה, ישנה הכוונה ומענה לזמנים בהם אנחנו בנופש, במלונות, באכילה במסעדות ופאבים, בחגים ואירועים מיוחדים המהווים חלק משמעותי מחיינו ואין לנו שום כוונה לוותר עליהם.

 

למה דש אקספרס ולא דיאטה אחרת?

כאמור, יש חשיבות גבוהה להתאמה האישית ולהתחשבות ברצונות וההרגלים של מי שמחליט לאמץ תכנית לירידה במשקל. דיאטה המבוססת על גזירות והוראות, מבלי להבין ולהכיר את הצורך האישי , הקשיים , רגעי המשבר ואת המצב הרגשי בתהליך נגזרת מראש לכישלון.  התמיכה האישית משלבת בתוכה מענה מקצועי ותזונתי, תוך שימת דגש על המצב הרפואי והרגלי האכילה של כל אדם יחד עם תמיכה רגשית ומקשרת את האכילה למצב הנפשי בתהליך. רובינו לא אוכלים רק מתוך רעב וההתייחסות לאכילה מתוך לחץ, שמחה, שעמום או כעס היא הבסיס לשינוי המהותי.

 

 

לא צריך לחכות לאביב – מתחילים היום בדש אקספרס ונהנים מתוצאות תוך מספר שבועות!

הגיע הזמן להפוך את התסכול לעשייה ושינוי. אין צורך לשנות את כל ההרגלים שלנו בבת אחת, צאו לדרך ובכל שבוע התמקדו בשינוי קטן שיתן לכם תחושת הצלחה. השינויים הקטנים יצרו את השינוי הגדול ויביאו אתכם ליעד שקבעתם יותר מהר ממה שציפיתם. עכשיו הזמן להתחיל! אפשר ליצור קשר, לקבל את כל המידע הדרוש ולראות (ולהרגיש!) תוצאות תוך מספר שבועות בלבד.

 

התאמה לדיאטת דש תלויה במספר גורמים. מעל 9,464 כבר ביצעו בדיקת התאמה לדיאטת דש, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לדיאטת דש על פי בחירת הקבוצה אליה אתם משתייכים:

 

התאמה לדיאטת דש
האם דיאטת דש מתאימה לך?
לאיזו קבוצה אתם משתייכים?