לפני שייגמר: השקעת נדל"ן משתלמת החל מ-225,000 שקלים בלבד

עודכן 18 נובמבר, 2019

ההשקעה בפרויקט עם פוטנציאל לתשואה גבוהה היא הזדמנות חד פעמית, ושטחי המשרדים בפארק ההייטק החדש אוזלים בקצב מסחרר. עם ההטבה הייחודית המאפשרת רכישת 100 מ"ר במחיר בלתי נתפס, הביקוש ממשיך לעלות.

 פארק ההייטק באשדוד

אחד הפרויקטים הגדולים והמרכזיים בישראלים נמצא היום בכלל בדרום, ובזכות התכנון האסטרטגי של הרשויות והשלמת הנמל הסיני, נראה שמדובר בהשקעה רווחית שתאפשר למשקיע לשלש את כספו. עכשיו, כשנותרו שטחים אחרונים בלבד, זה בדיוק הזמן להצטרף למשקיעים באזור המסחר והעסקים שיהפוך לפארק ההייטק המוביל והיחיד בעיר.

 

התאמה להשקעה בפרויקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 9,934 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בפארק הייטק אשדוד על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

 

פארק ההייטק באשדוד
הטבה משתלמת ואפשרות לשלש את כספי ההשקעה. פארק ההייטק באשדוד

 

פארק ההייטק באשדוד: כל החברות הגדולות במשק

הפרויקט האייקוני שנבנה בימים אלה באשדוד הוא בהחלט אחד הפרויקטים היוקרתיים והמרהיבים שנראו כאן בעשורים האחרונים. כבר היום נתפסו חלק נכבד ממגרשים בפארק הייטק על ידי חברות ענק, בהן אלבטק, טלירן ואחרות (70% משטחי הפארק כבר נמכרו), מה שלא מותיר הזדמנויות רבות נוספות למשקיעים שעדיין מתלבטים. משיחה עם מנהלי חברת ELG אף נמסר כי השטחים בפרויקטים אזלו כמעט במלואם, למעט 600 מ"ר אחרונים.

 

עם זאת, כדי להצטרף לפרויקט וליהנות מהשקעה במתחם מבוקש שצפוי ליצור למעלה מ-20,000 מקומות עבודה חדשים על פני שטח של כ-133 דונם, אין צורך בהון עצמי עצום. מי שברשותו הון של 225,000 שקלים יוכלו להצטרף לשחקנים הגדולים, אלה שזיהו את הפוטנציאל האדיר בפארק המשלב בין תעשיות שונות, גישה נוחה לכל צירי התחבורה ותכנון אדריכלי מהשורה הראשונה.

 

ההטבה שהופכת את ההשקעה למשתלמת במיוחד

אל פארק ההייטק באשדוד, שנמצא במגמת פיתוח אדירה בשנתיים האחרונות, מצטרפים עוד לא מעט שינויים מבורכים שהופכים את האזור כולו לאטרקציה גדולה. בין היתר ניתן למנות את ההשקעה בפיתוח תחבורה ירוקה, את המוסדות האקדמיים המובילים באזור (בהם מכללת סמי שמעון להנדסה), את בית החולים אסותא וכן את מתחמי מסחר ועסקים (בהם מתחם Big Fashion).

 

אל כל היתרונות הברורים של הפארק מצטרפת כעת גם ההטבה שמציעה חברת ELG למשקיעים ולרוכשי הנכסים: ברכישת זכות למשרד עבור 100 מטר, התכנות לקבלת 100 מטר נוספים במחיר הרכישה! עם כל כך הרבה יתרונות אפשר להבין מדוע השטחים במתחם אוזלים ולמה בוחרות חברות ההייטק להעתיק את מרכז הפעילות שלהן דווקא לכאן.

 

שכירות גבוהה ותשואה נאה

יותר ויותר חברות הייטק, אנשי מקצוע ועסקים גדולים מתכננים להגיע אל פארק ההייטק שבו השכירות צפויה להיות גבוהה משמעותית בהשוואה לכל מבנה מגורים בעיר. בנוסף, בזכות ההון העצמי הנמוך והביקוש הגובר באזור, התשואה המוערכת גבוהה מ-10%, והמשקיעים שיודעים לזהות את הפוטנציאל קופצים על ההזדמנות הזו כבר עכשיו!

 

התאמה להשקעה בפרויקט תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 9,934 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בפארק הייטק אשדוד על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

 

הזדמנות מסחרית באשדוד
עינת מילר
בדוק התאמה להזדמנות השקעה בפארק הייטק באשדוד
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?