החזר כספי על הוצאות רפואיות גם ללא הצהרת בריאות

עודכן 23 פברואר, 2019

עברתם את גיל 50 והוצאות רפואיות נערמות? החריגו לך את מצבך הרפואי בביטוח הבריאות? נמאס לך שאין תורים לרופאים כאשר אתם הכי זקוק לבדוק בעיה רפואית דחופה? ישראלים רבים הבינו שקשה לסמוך רק על קופות החולים כדי לקבל מענה רפואי טוב ומהיר לבעיות שלהם. היום, בעזרת כתב השירות, ניתן לקבוע תור אצל רופא פרטי ולקבל החזר כספי על הוצאות רפואיות. ניתן גם לקבל תור מהיר לבדיקת הדמיה MRI במהירות וגם עליה לקבל החזר כספי.

בעקבות הרפורמה של משרד האוצר בכתבי השירות האמבולטורים שהופרדו מביטוחי הבריאות כעת נוצרה תחרות עזה בין נותני השירותים והנהנים מכך הם כמובן הצרכנים שמקבלים החזר כספי עבור הוצאות רפואיות גם ללא הצהרת בריאות. בשנת 2016 למעלה מ-40 אלף ישראלים קפצו על המציאה ומקבלים עתה החזרים על ההוצאות הרפואיות שלהם.

 

התאמה לכתב שירות תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 12,434 ישראלים כבר ביצעו בדיקת התאמה לכתב שירות, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להריץ בדיקת התאמה לכתב שירות על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

מהו כתב שירות אמבולוטורי?

כתב שירות זה מעניק מטריה של שירותים רפואיים נלווים המסופקים על ידי רופאים ומטפלים חיצוניים ללא תלות בקופות החולים. בדיקות תקופתיות, התייעצויות עם רופאים, הדמיות, בדיקות הריון, כל אלו ועוד נכללים בתוך כתב השירות ולמעשה מעניקים לרוכש אותו גם החזר כספי וגם את היכולת לקבל שירותי רפואה פרטיים ומהירים.

 

אם כך מהם היתרונות?

אין צורך בהצהרת בריאות – היתרון הכי גדול של כתב השירות הוא שכל מי שרוכש אותו אינו מחויב לחתום ולהצהיר על הצהרת בריאות – כך שגם בעלי מוגבלויות או חולים במחלות כרוניות יכולים להנות ממנו באופן מלא. יתרון זה הופך את כתב השירות לכמעט הכרחי עבור אוכלוסיות שלמות שסובלות ממצב בריאותי לא תקין.

 

בדיקות תקופתיות מלאות (סקר מנהלים) – בדיקה אקסלוסיבית במלון הילטון תל אביב או במלון מצודת דוד בירושלים (כולל חניה וארוחת בוקר) שמעבירה אותך סדרה שלמה של בדיקות אצל כל המומחים במקום אחד. במקום להתרוצץ ממרפאה למרפאה ולהתחנן להפניות מרופא המשפחה הכל נעשה במקום אחד בדיקות דם, שתן וצואה, עיניים, שמיעה, לב, מאמץ, אורטפדיה והכל בבת אחת. לאחר קבלת התוצאות מתקיימת שיחה עם רופא לקבלת תקציר כל הבדיקות והמלצות למעקב ועוד.

 

בחירה חופשית של רופאים ונותני שירות – אין צורך לבחור רופא מרשימה מצומצמת של רופאי "הסדר". פשוט בוחרים ברופא שמתאים לציפיות שלנו וקובעים תור הכי קרוב שיש. לא צריך להמתין חודשים לתור ואפשר לקבל טיפול רפואי מהיר לכל בעיה שצצה.

 

הדמיות – בישראל יש בעיה בקבלת תור מהיר להדמיות, במיוחד לMRI שזו הדמיה מדוייקת וללא קרינה. מכיוון שהיא מאוד יקרה קופות החולים ממעטות לאשר את השימוש בה וכחלופה מאשרים הדמיות עם קרינה בעייתית. עם כתב השרות מקבלים תור מהיר גם ל MRI וכל זאת עם החזר כספי.

 

תשלום תביעות מידי – מכיוון שלא עוברים את כל המנגנון הבירוקרטי שמערים קשיים של חברות הביטוח, עם הצגת קבלות מקבלים מייד החזר כספי על הוצאות רפואיות ללא דחיות יוצרות.

 

לסיכום, אפשר לומר שכתב השירות האמבולטורי מהווה הזדמנות אמיתית לקבלת החזרים כספיים משמעותיים על הוצאות רפואיות בד בבד עם קבלת איכות שירות רפואי גבוה יותר מהמקובל בקופות החולים ובנוסף, ואלי הכי חשוב, לקבל כל זאת במהירות וללא המתנה מסורבלת לתורים שיכולה להציל חיים ולשפר את איכות בריאותינו.

 

התאמה לכתב שירות תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 12,434 ישראלים כבר ביצעו בדיקת התאמה לכתב שירות, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להריץ בדיקת התאמה לכתב שירות על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

התאמה לכתב שירות
עינת מילר
בדוק התאמה לכתב שירות
בחר את קבוצת גילך: