הביקוש בשיאו – והאכלוס בפרויקט היוקרתי כבר יוצא לדרך

עודכן 29 מרץ, 2020

4 מגדלי מגורים עם למעלה מ-500 דירות ואיכות חיים ללא פשרות – במחיר שמצליח להפתיע את הרוכשים והמתעניינים באזור רמת השרון. אכלוס המגדל השני בפתח.

פרויקט רמות השרון

רמת השרון נחשבת לאחת הערים היוקרתיות והמבוקשות ביותר בישראל, ובצדק. איכות החיים הגבוהה, מערכת החינוך המצוינת, השירותים המוניציפליים האיכותיים והמיקום המושלם בקרבת ערים מרכזיות כמו הרצליה ותל אביב, כל אלה הפכו אותה ליעד פופולרי במיוחד. המשפחות הצעירות והמשקיעים הגדולים כבר זיהו את היתרונות האדירים של העיר, ועכשיו היא מושכת אליה תשומת לב רבה במיוחד בזכות השכונה הפרטית "רמות השרון" – פרויקט מגורים אקסקלוסיבי ומיוחד במינו. ע"פ מדלן, אחת מכל שלוש דירות חדשות שנמכרו בעיר ב-2019 נמכרה ב"רמות השרון", נתון המעיד על האטרקטיביות הגבוהה של הפרויקט.

 

התאמה לרכישת דירה בפרויקט "רמות השרון" תלויה במספר גורמים, כמו אם זו הדירה הראשונה שלכם או שמא אתם משפרי דיור. מעל 9,656 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לפרויקט "רמות השרון" על פי בחירת הקבוצה אליה אתם משתייכים:

 

580 יחידות דיור חדשות

פרויקט "רמות השרון" צפוי לכלול ארבעה מגדלים יוקרתיים המאופיינים בתכנון אדריכלי מהשורה הראשונה. במגדלים הללו מתוכננות 580 יחידות דיור בנות 4 עד 6 חדרים בשלל עיצובים וסגנונות, ובהן גם דירות פנטהאוז ומיני-פנטהאוז מרווחות ומפנקות במיוחד. 

 

המגדל הראשון בפרויקט כבר אוכלס, ובמהלך השנה הקרובה יתחיל האכלוס גם במגדל השני. הדיירים שיצטרפו אל הפרויקט האקסקלוסיבי עומדים ליהנות מכל היתרונות שיש לו להציע, לרבות פארק פרטי עם שבילי הליכה ומתקנים לילדים, וגם Family Club – מועדון בלעדי ויחיד מסוגו הכולל 24 חדרי פעילות ומתחם חוגים לילדים ולמבוגרים כאחד. אם כל זה לא מספיק, גם מתחם ספורט, חדרי משחקים, פינת לימודים ומרחב לאופניים הם חלק מהשירותים המבטיחים רמת חיים גבוהה לכל המשפחה, ובפרט לילדים שיהנו מפעילויות, מחוגי העשרה ומתחושה מופלאה של עצמאות ברחבי המתחם.

 

580 דירות ב-4 מגדלים יוקרתיים ומעוצבים

 

האכלוס – כבר השנה

כשמדובר במועד האכלוס, פרויקט "רמות השרון" מציע מגוון אפשרויות: אכלוס מיידי, אכלוס בעוד מס' חודשים ואף בעוד שנה או שנתיים, מה שמאפשר לכל רוכש לבחור את מועד האכלוס המתאים לו ביותר. למעשה, רבים מרוכשי הדירות יוכלו להיכנס אל הדירה החדשה כבר במהלך השנה הקרובה, והם צפויים ליהנות ממתחם משפחות שקט, אינטימי ומפנק מאוד, עם שטחים ציבוריים שמיועדים לרווחת הדיירים בלבד.

 

דירות 4-6 חדרים – במחיר קבוע

כאמור, הדירות בפרויקט תוכננו בקפידה כדי לנצל באופן מיטבי את המרחב – בכל דירה מוצעים היום מטבח מפואר, חדרי שינה מרווחים ומוארים היטב, חלונות עם זכוכית כפולה, חדרי רחצה מאובזרים עם אסלות תלויות וחלל משפחה רחב ידיים. בנוסף, מציע הפרויקט דירות הכוללות יחידת מגורים נוספות, דירות עם מרפסות דק המרחפות מעל הפארק, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

 

דירת ארבעה חדרים בפרויקט "רמות השרון" מוצעת כיום במחיר קבוע וללא הצמדה למדד תשומות הבניה. תנאים אלו מעניקים לרוכשים שקט נפשי וביטחון, ומאפשרים להם לבצע את העסקה מבלי לחשוש משינויים במחיר הדירה. מחירה של דירת 4 חד' בפרויקט הוא 2,550,000 ש"ח, וכשמדובר בפרויקט מרהיב בניצוחם של קבוצת יובלים וישראל לוי, זוהי בהחלט השקעה משתלמת לטווח הארוך, וגם הזדמנות נפלאה למשפחות המשתוקקות ליהנות מאיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר ומסביבת מגורים ללא פשרות.

 

התאמה לרכישת דירה בפרויקט "רמות השרון" תלויה במספר גורמים, כמו אם זו הדירה הראשונה שלכם או שמא אתם משפרי דיור. מעל 9,656 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרוייקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לפרויקט "רמות השרון" על פי בחירת הקבוצה אליה אתם משתייכים:

 

 

הזדמנות להשקעה
עינת מילר
בדוק התאמה להזדמנות השקעה בפרויקט "רמות השרון"
בחרו את הקבוצה אליה אתם משתייכים: