הצמיחה האדירה בפולין מספקת הזדמנות נדירה למשקיעים: 8% תשואה

עודכן 24 מאי, 2022

שוק הנדל"ן בישראל מקשה על המשקיעים, ורבים מהם גילו את הפתרון האטרקטיבי ביותר: השקעות נדל"ן בחו"ל, ובפרט בוורשה, שבה הכלכלה מפותחת ומחירי הדירות אטרקטיביים במיוחד.

השקעת נדל"ן בפולין - תשואה מרשימה ויציבה

בשנים האחרונות זינק מעמדה של ורשה, והיא נחשבת היום לעיר תיירותית מבוקשת עם כלכלה משגשגת ומחירי דיור נמוכים למדי. כתוצאה מכך גם המשקיעים נוהרים אליה, ועם הון עצמי של כ-89,000 אירו בלבד הם נהנים גם משכירות מצוינת וגם מעליות מחיר המאפיינות את השוק הפולני הפורח – בשנת 2019 עלו מחירי הדירות בורשה ב-8% .

 

התאמה להשקעה בנדל"ן בפולין תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 9,345 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרויקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בנדל"ן בפולין על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

פולין: השקעה אטרקטיבית לקהל הישראלי

הישראלים אוהבים להשקיע נדל"ן, ואין ספק שמדובר בתחום שבו ניתן ליהנות מתשואה יציבה ונאה לאורך זמן. מצד שני, ברור לחלוטין כי השוק הישראלי מציע היום אפשרויות מוגבלות למדי לנוכח המחירים הגבוהים. זוהי אחת הסיבות העיקריות לכך שרבים נוהרים אל אפיקי נדל"ן מעבר לים, והיציבות של פולין במהלך המשבר העולמי ב-2008 ובשנים האחרונות בפרט, היא זו שהפכה אותו ליעד מבוקש עבור המשקיעים.

 

חיי הלילה התוססים של ורשה, מרכזי הקניות והמסחר, התרבות העשירה ואיכות החיים בעיר הגדולה ובפולין בכלל הם שמעודדים את הקהל הישראלי להשקיע. כשמוסיפים אל התמונה את מחירה של דירה העומד על כ-89,000 אירו, נדמה שקשה למצוא מתחרה משמעותי שמבטיח הכנסה יציבה משכירות ועליית ערך עקבית.

 

תיירות, תרבות וכלכלה משגשגת. ורשה.

 

השקעת נדל"ן: לא לעשירים בלבד

היתרון המרכזי בנדל"ן הפולני ברור. אם בעבר נתפסו השקעות נדל"ן כיעד אידאלי עבור העשירים ובעלי הממון, המחירים הנוחים במדינה מוכיחים שהמציאות השתנתה לבלי היכר. גם עם הון עצמי צנוע אפשר להיכנס לשוק מבוקש, לייצר הכנסה פאסיבית וליהנות מנכס שערכו ממשיך לטפס.

 

כעת המשימה הזו פשוטה יותר מאי פעם. למעשה, כדי לרכוש נכס להשקעה בוורשה אתם לא זקוקים לכרטיס טיסה וגם לא להיכרות מעמיקה עם השוק המקומי. המשווק הרשמי של  חברת רונסון נדל"ן, אשר ממוקם בלב תל אביב ובמרחק דקות נסיעה מכם, חוסך לכם את המחקר המעמיק, את עבודת הניירת, את הזמן ואת האנרגיות. עם ליווי צמוד לכל אורך הדרך, עם ייעוץ מקיף בכל הקשור למחירים ולמשכנתאות, ובעיקר עם ניהול שוטף של הנכס גם לאחר השכרתו – יש מי שעושה במקומכם את כל העבודה הקשה. לכם יש משימה אחת בלבד: לקצור את הפירות.

 

הליווי המקצועי: איתור נכסים ושוכרים

כאמור, כל העבודה מתבצעת במקום המשקיעים, ובזכות הידע והניסיון מאתרים למשקיע הישראלי את הנכסים האידאליים ומפיקים מהם את  המרב. בתהליך הליווי הזה ניתנת מעטפת מקצועית הכוללת:

  • איתור הנכס
  • אבזור וריהוט הדירה לצורך השבחת ערכה
  • בחירת חברת ניהול
  • איתור שוכרים
  • רישום הנכס בטאבו הפולני

כל זאת בהשקעה של כ-89,000 אירו בלבד, שהם כ-350,000 שקלים. עם תשואה שנתית של 5%-7% ונכס שערכו ממשיך לטפס, זו בהחלט השקעה משתלמת.

 

התאמה להשקעה בנדל"ן בפולין תלויה במספר גורמים, כמו אם זהו הנכס הראשון שלך או שמא יש לך נכסים נוספים. מעל 9,345 כבר ביצעו בדיקת התאמה לפרויקט, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקת התאמה להשקעה בנדל"ן בפולין על ידי בחירת הסטטוס הנכסים הנדל”נים שלך:

 

 

נדל"ן בפולין
בדוק התאמה להשקעה בנדל"ן מסחרי בפולין
האם כבר יש לך נכס נדל"ן?