אלפי ישראלים מנצלים את ההזדמנות וממחזרים את המשכנתא: חיסכון של עשרות אלפי שקלים

עודכן 14 יולי, 2020

אלפי ישראלים גילו את הפרצה שמאפשרת שיפור תנאים והוזלת המשכנתא שלהם, מה שיכול להוביל לחיסכון עצום בתשלומי המשכנתא

מחזור משכנתא למימוש מידי הוא פתרון מצוין

בזכות הריבית הנמוכה והעלייה במחירי הדירות, בעלי משכנתאות יכולים לבצע מחזור משכנתא – ולקבל פתרון מימון משתלם בלי להשפיע כמעט על ההחזר החודשי. במצב הנוכחי מדובר על חיסכון משמעותי של מאות אלפי שקלים. אסור לפספס את ההזדמנות הזאת בעוד אלפי ישראלים כבר זיהו פה הזדמנות שנהיית פופולרית יותר ויותר. אז כל עוד מציעים לכם אופציה כה משתלמת – שווה לקחת.

 

התאמה לקבלת מחזור משכנתא תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 13,534 ישראלים כבר ביצעו בדיקת התאמה לקבלת מחזור משכנתא, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להריץ בדיקת התאמה להלוואת מחזור משכנתא על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

 

היתרון של מחזור משכנתא
מחזור משכנתא הוא פתרון אטרקטיבי להלוואה בתנאים מועדפים

 

מה זה בכלל מחזור משכנתא?

כדי להבין במה בדיוק מדובר, ניקח לדוגמה מצב שבו גובה המשכנתא שלקחתם לפני כמה שנים עמד על 500,000 שקלים מתוך דירה של מיליון ש"ח. בזמן הזה הריבית ירדה ואילו שווי הדירה עלה, ועבורכם זוהי הזדמנות נהדרת למחזר את המשכנתא, להוריד את הריבית הקיימת – ולקבל סכום גבוה יותר מהבנק. למשל, אם הריבית ירדה מ-4% ל-2% בעוד שווי הדירה עלה ב-20%, תוכלו להשאיר לעצמכם 100,000 שקלים (בזכות עליית המחיר) בלי להשפיע על ההחזר החודשי (בזכות הורדת הריבית). במילים אחרות, מחזור משכנתא הוא צעד שמאפשר לכם לשפר את התנאים הקיימים – וליהנות מהחזרים של מאות אלפי שקלים.

 

מחזור משכנתא למימוש מידי הוא פתרון מצוין שיכול להתאים למי שיש בבעלותו נכס אחד או יותר, וצריך לגייס משאבים לצורך הוצאה גדולה, סגירת חוב או עיקולים. יתרה מכך, עבור מי שגובה ההחזר שלו מכביד עליו, מחזור משכנתא הוא פתרון חשוב: במקום לקחת הלוואה חדשה אפשר לשפר את תנאי המשכנתא הקיימת ואף לצמצם את גובה ההחזר.

 

חיסכון של עשרות אלפי שקלים

במציאות הקיימת היום, חיסכון של מאות אלפי שקלים חשוב יותר מאי פעם, וזהו היתרון המשמעותי שמציעה האפשרות של מחזור משכנתא. לא רק שאתם נהנים מתנאים מועדפים, אתם יכולים לחסוך לא מעט כסף בטווח הארוך. מחזור משכנתא שהריבית עליה עומדת כיום על שיעור של 5% והורדת הריבית ל-3% הוא צעד שיכול לחסוך לכם 2,000 שקלים כבר בשנה הראשונה, ועשרות אלפי שקלים עד למועד הפרעון של המשכנתא כולה.

 

עכשיו, במיוחד בזמנים אלה, הזמן לבדוק אם גם אתם יכולים לקבל כסף נזיל באמצעות מחזור משכנתא, ולחסוך לעצמכם הרבה כסף בטווח הקצר – וגם בטווח הרחוק.

 

התאמה לביצוע מחזור משכנתא תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 13,534 ישראלים כבר ביצעו בדיקת התאמה לביצוע מחזור משכנתא, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להריץ בדיקת התאמה לביצוע מחזור משכנתא על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

הלוואת מחזור משכנתא
עינת מילר
האם אתם מתאימים להלוואת מחזור משכנתא?
בחרו את קבוצת גילכם: