תופעה חדשה סוחפת מדינה שלמה: אלפי ישראלים מעשנים כבדים מצליחים להפסיק לעשן תוך 6 שעות בלבד

עודכן 6 יולי, 2022

המטרה: להשתחרר משליטת הסיגריות

מעשנים רבים מאמינים כי ברוב המקרים הסיגריה היא הרגל שקשה מאוד להיגמל ממנו. למרות הריח וההשפעות הבריאותיות שלה, הסיגריה היא זו ששולטת וגם מי שניסה להשתחרר מהשליטה זו מצא את עצמו שוב עם סיגריה ביד לצד הקפה או הבירה. למרות שכל מעשן יודע שעדיף לו להיות לא-מעשן אם יצליח בכך, לרוב הוא מרגיש שיש לסיגריה יתרונות, שחסרונם ימשוך אותו בחזרה אליה במהירות, כמו האמונה שסיגריה מפיגה שעמום ולחץ, תורמת לריכוז והנאה ומהווה משענת ברגעי משבר.

 

מעשנים שרוצים להיגמל מעישון חוששים שלא יצליחו לעשות את זה לבד, אבל גם חוששים מהשקעת זמן בסדנאות ארוכות במיוחד. זהו בדיוק היתרון של שיטת אלן קאר, הכוללת סדנה אחת בלבד של כ-6 שעות. בסדנה הזו משתתפים אנשים שהסבירו לעצמם במשך שנים למה הם לא מפסיקים לעשן, עד שנגמלו באמת.

 

שיעורי ההצלחה של השיטה בהחלט אומרים הכול. יותר מ-30 מיליון מעשנים כבר נעזרו בשיטה ונגמלו מהסיגריות, ובדיעבד גם הם לא מאמינים עד כמה זה פשוט. כך, בלי טיפולים ארוכים ומייגעים ולמרות כל הסיבות הכי טובות להמשיך לעשן, גם המכורים הכבדים משלימים את הסדנה כשאין להם את הרצון להצית סיגריה. הם לא עולים במשקל, הם לא מתגעגעים לסיגריה של הבוקר ויש להם כלים הרבה יותר יעילים להתמודדות עם רגעי המשבר. עם הצלחה כזו קשה מאוד להתווכח.

 

התאמה לטיפול בגמילה מעישון תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 68,838 ישראלים כבר ביצעו בדיקה להתאמה לטיפול בגמילה מעישון, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להריץ בדיקת התאמה לגמילה מעישון על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

התאמה לגמילה מעישון
עינת מילר
בדוק התאמה לטיפול בגמילה מעישון
בחר את קבוצת גילך: