הבורסה ממריאה: אלפי ישראלים מתנפלים על הזדמנות כלכלית נדירה וסוחרים בשוק ההון מהבית

עודכן 6 יולי, 2022

תוצאות משבר הקורונה הינם מצוקה אדירה בשוק התעסוקה ומשבר כלכלי עולמי, מה שיצר בקרב אנשים טובים רבים את הצורך במציאת מקור הכנסה נוסף ויצירת עצמאות כלכלית. לכן, אלפי ישראלים זיהו הזדמנות וניגשו לקורס מסחר בשוק ההון בעל פוטנציאל רווח אדיר.

כאשר אנשים מחליטים להשקיע את הכסף שעבדו קשה עבורו בשוק ההון בלי ידע מוקדם, הם משלמים על כך ביוקר. ברוב הפעמים, אנשים יפסידו כסף בשווי של שכר לימוד או יותר. שוק ההון דורש הבנה מקצועיות וידע, הפער בביצועים בין מי שרוכש ידע והשכלה אפילו בסיסית בשוק ההון, לבין מי שמגיע לשוק ללא כל ידע וכלים לפעולה מדהים, עד כדי כך שזה פשוט לא ברור למה אנשים לא עושים לעצמם את הטובה הזו, והולכים ללמוד איך להתנהל בשוק ההון.

 

דווקא עכשיו, בתקופת משבר, קיימות הזדמנויות רבות בשוק ההון ועם הידע הנכון ניתן להצליח בלי טעויות מיותרות. אין זמן יותר טוב מעכשיו לקבל כלים שיאפשרו לכם להיות משקיעים מקצועיים. כשזה נוגע לשוק ההון, אין צורך לעשות את הטעויות עם הכסף שלך. מדובר בקורס זמין וחשוב שיאפשר לכם לבצע מסחר מוצלח יותר, לדעת לאתר הזדמנויות, לפתח מיומנויות מסחר שיקטינו את הסיכון ויגדילו את אחוזי ההצלחה.

 

התאמה לקורס מסחר בשוק ההון תלויה במספר גורמים. מעל 10,953 כבר ביצעו בדיקת התאמה, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להריץ בדיקת התאמה לקורס מסחר בשוק ההון על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

הזדמנות אמיתית – בלי תואר בכלכלה

קורס לימודי שוק ההון הוא קורס שמעניק לבוגרים שלו המון יתרונות משמעותיים, והבשורה האמיתית היא שכדי להירשם לקורס, לא חייבים תואר בכלכלה או להיות גאון במתמטיקה. למעשה, אין גם צורך בארבע שנות לימוד מייגעות, אלא בקורס קצר וממוקד שילמד אתכם כל מה שתצטרכו לדעת: דפוסי חשיבה ואסטרטגיות של משקיעים שכבר הצליחו בשוק ההון, בניית מודל התנהגות נכון למסחר, למידת שיטות מיוחדות שמשיגות מטרות בצורה נכונה יותר ועוד.

 

במהלך הקורס אנו דואגים לבנות את הביטחון של הסוחר, על ידי התנסות במערכת מסחר וירטואלית (לא בכסף אמיתי) כדי להתנסות בפעולות מסחר רגע לפני שהם יוצאים אל הדבר האמיתי, כך הסוחרים לומדים מטעויות כדי להשתפר. בנוסף משתתפי הקורס מקבלים כניסה חופשית לכנסים והרצאות עם המומחים הטובים בישראל לשוק ההון, נדל"ן ויזמות וליווי צמוד ע"י רכזת תחום אישית. במילים אחרות, בקורס הזה תקבלו כלים פרקטיים שיגדילו את הסיכויים שלכם להצלחה.

 

האפשרות ללמוד מכל מקום בעולם ובכל מצב שוק

אם כן, משתתפי קורס מסחר בשוק ההון בהחלט נהנים מהמון יתרונות משמעותיים מול סוחרים לא מנוסים:

  • מעבר לכלים בסיסיים, הם לומדים איך למצוא חברות מעניינות להשקעה, מהו התזמון הנכון וניהול פיננסי נכון למניות.
  • הם נחשפים לידע משמעותי ולאסטרטגיות כמו המשקיעים הגדולים בעולם. 
  • הם יכולים ללמוד את שוק ההון בתנאי שוק משתנים.

 

עכשיו הגיע גם הזמן שלך ללמוד את הסיכונים וכיצד להקטין אותם כבר בזמן הלימודים. ההזדמנות הזו נמצאת במרחק לחיצת כפתור!

 

התאמה לקורס מסחר בשוק ההון תלויה במספר גורמים. מעל 10,953 כבר ביצעו בדיקת התאמה, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להריץ בדיקת התאמה לקורס מסחר בשוק ההון על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

התאמה ללימודי שוק ההון
עינת מילר
האם אתם מתאימים לקורס מסחר בשוק ההון?
בחרו את קבוצת גילכם: