שיטת יישור השיניים החדשנית כבר כאן וחלום החיוך המושלם מעולם לא היה קרוב יותר

עודכן 17 מאי, 2022

מאז ומעולם נתפס תהליך יישור השיניים כמייגע, כואב, ארוך ובעיקר – בולט לעין. מעכשיו, שיטה חדשנית שמה סוף לסבל ומאפשרת גם לכם ליהנות מטיפול אסתטי, פשוט ונוח ולזכות בחיוך המושלם, מבלי שאף אחד מלבדכם יידע. מהפכת יישור השיניים השקוף כבר כאן!

השתלת שיניים

שיטות יישור השיניים המוכרות מעמידות את המעוניינים בהן במצב של התלבטות – הרצון לשיניים ישרות מול ההקרבה הנדרשת להשגת מטרה זו. טיפולי השיניים המסורתיים הידועים לכל, כוללים לרוב התקנים המקובעים לשיניים, פוגעים בנראות, בנוחות ולעיתים אף יוצרים מגבלות וחוסר נוחות למטופל. חסרונות אלו, הפכו את הטיפולים המסורתיים לנחלתם של צעירים בלבד המוכנים בשלב זה של חייהם להתמודד עם המגבלות וחוסר הנוחות.

למבוגרים, הפך החלום לחיוך המושלם לבלתי ניתן להשגה, לרוב בשל הרצון להימנע מחוסר הנוחות בחיי היומיום, מהמגבלות ומהפגיעה באסתטיקה, במיוחד בשעות העבודה ועבור אלו הנמצאים במהלך היום באינטראקציה בה ההתקנים על השיניים עשויים לגרום לחוסר נוחות.

 

התאמה לטיפול יישור שיניים תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 74,819 ישראלים כבר ביצעו בדיקת התאמה לטיפול יישור שיניים, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להריץ בדיקת התאמה לטיפול יישור שיניים על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

 

המהפכה כבר כאן

עם התפתחות המדע והקדמה הטכנולוגית בתחום רפואה השיניים, WeSmile גאה להביא לישראל את השיטה החדשה והמהפכנית ליישור שיניים. לראשונה בישראל, WeSmile מציגה שיטה פשוטה, נוחה ומשתלמת!

הטיפול החדשני של WeSmile, מבטל את כלל החסרונות של טיפולי יישור השיניים המוכרים ומאפשר לכם ליהנות מתהליך פשוט וידידותי למטופל:

אסתטיקה – קשתיות שקופות המאפשרות טיפול סמוי.

דיוק ומיקוד – בזכות טכנולוגיה מתקדמת, הקשתיות והטיפול מותאמים אישית לכל אחד ואחת, כדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר.

נוחות וחופש – הקשתיות ניתנות להרכבה ולשליפה בפשטות ומאפשרות את הסרתן לכל מטרה – לפגיעה מינימלית באורח החיים. מינימום אי נוחות וכאבים!

מהירות ומחיר – יישור שיניים שקוף זו המומחיות שלנו ולכן ביכולתנו להעניק את הטיפול היעיל ביותר! יעילות הטיפול מאפשרת את סיומו בפרק זמן קצר יותר ותוך חיסכון בטיפולים מיותרים ובעלויות כספיות.

שירות וחוויית טיפול – שירות אישי ומקצועי, תמיכת און ליין ושירות שליחת הערכות עד הבית, המפחיתים את הצורך לביקור במרפאה למינימום הנדרש. אנו ב WeSmile עוסקים אך ורק ביישור שיניים שקוף ושמחים להעניק למטופלינו את השירות והטיפול המתקדמים והמשתלמים ביותר.

 

 

מגשימים את חלום החיוך המושלם

כל אלו מאפשרים גם לכם לחייך בגאווה ולהצטרף להמונים שכבר סיימו את הטיפול השקוף והמהפכני ליישור השיניים. מבוגרים וצעירים, סטודנטים ואנשי קריירה, תלמידי תיכון ונושאי משרות בכירות במשק, כולם כבר נהנים מהחיוך המיוחל, הודות לשיטת יישור השיניים החדשנית של WeSmile, החברה המובילה את יישור השיניים השקוף בישראל.

הפתרון האידיאלי ליישור השיניים כבר כאן ומבוגרים וצעירים כאחד כבר עושים את הצעד הראשון בדרך לחיוך המושלם.

יישור שיניים שקוף פשוט וקל, בנוחות מרבית ומבלי לפגוע באורח החיים! כי גם לכם מגיע לחייך!

 

התאמה לטיפול יישור שיניים תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 74,819 ישראלים כבר ביצעו בדיקת התאמה לטיפול יישור שיניים, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להריץ בדיקת התאמה לטיפול יישור שיניים על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

יישור שיניים
עינת מילר
בדיקת התאמה לטיפול יישור שיניים
בחר את קבוצת גילך