תכנון פיננסי אקסקלוסיבי שיאפשר לך ליהנות מפוטנציאל תשואה גבוהה בזכות המהפכה הטכנולוגית שמתרחשת אחת ל-100 שנים

עודכן 11 אפריל, 2021

בשנה האחרונה, ובפרט לאור הפיתוחים העדכניים ביותר בשוק, אנשים רבים מחפשים דרכים חכמות להשקיע כסף נזיל. זו ההזדמנות שלך להתאים את המוצרים הפיננסיים הקיימים (קופות גמל והשתלמות, פוליסות חסכון ותיקי השקעות מנוהלים) למציאות החדשה.

תכנון פיננסי

במציאות המיוחדת שבה אנחנו חיים כבר ברור היטב כי נדרשת השקעה נכונה של הכסף הנזיל או של הכסף המושקע ממילא. למעשה, גם מהמשבר האחרון אנחנו יכולים לצמוח ולגדול, וזאת על ידי זיהוי הזדמנויות השקעה נדירות עם פוטנציאל גבוה. זוהי המהפכה הטכנולוגית המתרחשת אחת ל-100 שנים, ובאופן ספציפי זוהי המהפכה הרביעית בלבד ב-500 שנה!

 

התאמה לתכנון התיק הפיננסי שלך תלויה במספר גורמים, כמו קבוצת גילך. מעל 19,313 ישראלים כבר ביצעו התאמה, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקה להתאמה לתכנון התיק הפיננסי שלך על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

 

ההתפתחות הטכנולוגית – הזדמנות נדירה

רבים מהפיתוחים הטכנולוגיים מוכרים לנו היטב, אבל היום כבר ברור לחלוטין שמה שהכרנו היה רק ההתחלה. בעת קריאת שורות אלה מפותחים עוד ועוד רכבים חשמליים, רכבים אוטונומיים ופיתוחים מפתיעים אחרים המבוססים על בינה מלאכותית, רובוטיקה והמצאות חדשניות אחרות. הם משדרגים את איכות החיים שלנו ומשנים את המציאות כפי שהכרנו אותה.

 

מי שרוצה להפיק יותר מקופות החיסכון וקרנות ההשתלמות שלו מומלץ שיצטרף לנסיעה כבר עכשיו, וישאל את עצמו האם גם הוא כבר חלק מהמהפכה הדרמטית. מומלץ לבדוק האם גם הכסף שלך מושקע היום במניות עליהן מבוססת המהפכה הגדולה, ואיך ניתן לעבור להשקעה חכמה יותר – שמפיקה הרבה יותר מהמהפכה הטכנולוגית? הרי בעולם שבו הריבית אפסית, אנחנו חייבים לזהות הזדמנויות מהר – ולנצל אותן מהר אף יותר. למסע הזה כדאי גם לך להצטרף, שהרי זהו מאורע נדיר, של פעם ב-100 שנה בלבד!

 

למה כדאי להשקיע בשוק ההון – ולאורך זמן?

התשובה לשאלה זו פשוטה למדי: למרות שנדמה ששוק ההון לא מאוד יציב, כאשר בוחנים את השינויים שחלו בו בשנים האחרונות ניתן לזהות עלייה קבועה לאורך זמן. המגמה הזו בולטת במיוחד במדד הטכנולוגיה בארה"ב, ה-Nasdaq, שזינק ב-300% בעשור האחרון בלבד. בשנת 2020 רשם מדד הטכנולוגיה תשואה של יותר מ-30%.  כך, על אף שנדמה בכל משבר שמדובר באירוע חריג שלא ברור איך העולם יגיב לו, בפועל המציאות שונה לחלוטין. השוק מתאושש מהר וחוזר לצמוח, לעתים בקצב מהיר יותר ולעתים פחות, אך הוא תמיד מתאושש. לכן מומלץ לבצע בדיקה מקיפה של ההשקעות הקיימות – ולבצע שינויים ותיקונים ככל הנדרש, כדי לנתב אותן אל המסלול האפקטיבי.

התכנון הפיננסי החכם מותאם לשינויים אלה, והוא מתמקד במוצרי ההשקעה הנכונים. למעשה, אפשר לזהות שורה של מוצרים חדשים שהחלו להופיע בעשור האחרון, ובפרט בשנים האחרונות. אלה המוצרים שמאפשרים למשקיעים לחסוך משמעותית בתשלומי המיסים, ולהרוויח יותר מתיק ההשקעות. כך ניתן להגיע לביצועים טובים יותר ולתשואה נאה יותר.

 

תכנון פיננסי – ניהול חכם של ההשקעה

היום אפשר להפקיד את מלאכת התכנון של תיק ההשקעות שלך בידיים אמינות ומקצועיות מאוד. תכנון פיננסי לא מתמקד במוצר מסוים, אלא בבחינה מעמיקה ויסודית של תיק ההשקעות כדי לבנות אותו בצורה חכמה הרבה יותר. תכנון המתבצע על ידי גורם מוסמך, הפועל ברישיון בלבד, הוא התכנון האופטימלי עבורך. זוהי הדרך הנכונה לנתח את דמי הניהול, את המיסוי ואת התשואות הקיימות בתיק, תוך ביצוע שינויים והתאמות במטרה לשפר את ביצועי התיק.

 

בנוסף, תכנון פיננסי יחשוף בפניך מוצרים חדשים והטבות מס שחשוב להכיר. מעל לכל, זוהי ההזדמנות שלך לחסוך עשרות אלפי שקלים בטווח הארוך, ובמקרים רבים אף סכומים משמעותיים הרבה יותר. בדיקה פשוטה ומהירה תאפשר גם לך לצאת לדרך, וליהנות מכל היתרונות שיש לתכנון המס להציע לך.

 

התאמה לתכנון התיק הפיננסי שלך תלויה במספר גורמים, כמו קבוצת גילך. מעל 19,313 ישראלים כבר ביצעו התאמה, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

 

ניתן להתחיל בדיקה להתאמה לתכנון התיק הפיננסי שלך על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

 

בדיקת התאמה
עינת מילר
האם ישנה התאמה לתכנון התיק הפיננסי
בחר את קבוצת גילך: