פרויקט התחנה – ההשקעה הבאה שלך

עודכן 15 מאי, 2021

בתקופה בה הקרקעות להשקעה באזורי הביקוש מתמעטות, כרישי הנדל"ן והמשקיעים המקצועיים צדים אחר הזדמנויות השקעה, בתקווה להקדים את גל המשקיעים הגדול האורב להן מעבר לפינה. פרויקט התחנה של הוד השרון הינו אחת מהזדמנויות ההשקעה החמות ביותר שחמקו מתחת לרדאר הכרישים וגל המשקיעים כבר החל לזרום. כי עם עסקת אקזיט כזאת, אף אחד לא רוצה להישאר בחוץ!

בין הוד השרון לכפר סבא, בלב אזור הביקוש ובמיקום אטרקטיבי במיוחד, צפוי להיבנות ולהתפתח בשנים הקרובות פרויקט הנדל"ן המבטיח של אזור המרכז – פארק העסקים החדש של הוד השרון. פרסומו של הפרויקט כבר מסעיר את מומחי הנדל"ן שכבר צופים למשקיעים בשלב הנוכחי, עוד בטרם תחילת הבניה, הכפלה של ההשקעה תוך שנים ספורות. התשואה הגבוהה צפויה במיוחד לאור העובדה כי מדובר בהשקעה בקרקע מאושרת לבנייה ועוד בטרם התרחשה עליית הערך הצפויה לאחר אישור התוכנית.

המיקום האטרקטיבי, בצמידות ל 2 תחנות רכבת ולכביש 531 (15 דקות נסיעה בלבד מתל אביב), יחד עם המחסור בשטחי תעסוקה ומסחר באזור, מוסיפים גם הם לערכה של ההשקעה ומשקיעים חכמים הצופים את פני העתיד לבוא כבר פונים בבקשות הצטרפות רבות. בין המשקיעים שכבר הביעו עניין רב בפרויקט נמצאים תושבי האזור, בעלי עסקים, בעלי משרדים ומשקיעים בעלי ניסיון רב בתחום הנדל"ן. כל אלו מבינים כי נדל"ן מסחרי הינו בעל פוטנציאל רווח גבוה באופן ניכר מנדל"ן למגורים ומכוונים לקבלת תשואות גבוהות על השקעה, בהזדמנות שלא תחזור.

פארק העסקים המיועד להיבנות במסגרת פרויקט התחנה, מתוכנן להתפרש על פני 400 אלף מ"ר שיכללו שטחי משרדים ומסחר. הקרקע המדוברת כבר מאושרת לבנייה ונמצאת בשלבי פרצלציה (הפקדת תוכנית חלוקה ואיחוד) וכמו כן אושרה על ידי כלל הוועדות לתכנון ובניה.

בניגוד לפרויקטים אחרים, המשקיעים בפרויקט מיוחד זה ייהנו מיתרונות ייחודיים לפרויקט, ההופכים את ההשקעה בו להזדמנות השקעה נדירה, במיוחד בתקופתנו:

  • הקרקע מאושרת לבניה (אינה קרקע חקלאית).
  • מיקום אטרקטיבי באזור ביקוש במרכז הארץ ובמיקום בו קיים מחסור חמור בשטחי תעסוקה ומסחר.
  • תוכנית המקודמת גם על ידי העירייה, לשם פיתוח האזור והגדלת הכנסות העירייה מאנונה.
  • קרקע פרטית בטאבו, אשר כבר אושרה על ידי הוועדות לתכנון ולבנייה, ואף קיבלה תוקף הן בוועדה המקומית והן בוועדה המחוזית.
  • ישנן מספר תחנות יציאה מהפרויקט וגמישות באפשרויות המימוש!
  • הפרויקט שייך לחברת צמרות הידועה, בעלת ניסיון רב בהשבחת קרקעות בתחום ובליווי צמוד של משרד עו"ד מהמובילים בתחום – גולדפרב זליגמן.

פרויקט התחנה מאפשר לכל בעל עניין, להצטרף בהשקעה של 228,000 ₪ בלבד וליהנות מהיכולת להכפלת ההשקעה תוך שנים ספורות!

כי מי שמבין בנדל"ן יודע – כשהביקוש לנדל"ן מסחרי עולה, באזור בו ההיצע הולך ונעלם, כל השקעה בנדל"ן מסחרי מניב הינה נדירה ועשויה שלא לחזור.

פרויקט התחנה בהוד השרון – ההשקעה הבאה שלך!

 

לקבלת מידע נוסף:

 

 

מאת: עינת מילר
עינת מילר
בדוק התאמה להזדמנות השקעה במרכז העסקים של מודיעין