הודעה חשובה: זאת הבדיקה שיכולה לחסוך עד עשרות אלפי ש"ח בשנה לישראלים שחסכו מעל 300 אלף ש"ח

עודכן 24 מאי, 2022

נתוני משרד האוצר מדוויחים כי בין 2019-2021 הפער ברווח בין הביצועים של קופות הגמל גדל ל-29%. אלפי ישראלים בודקים כיצד לשפר את הביצועים של הקרנות שברשותם (קרן השתלמות / קופת גמל) – בלי אותיות קטנות, בלי תהליך בירוקרטי מסובך ובלי אבדן זכויות.

[לחצו כאן כדי לבדוק באופן מיידי אפשרות להוזלת דמי ניהול ושיפור ביצועים בקרן ההשתלמות / קופת הגמל]

קרן השתלמות / קופת גמל היא ממוצרי החיסכון הפופולאריים בישראל. אבל חשוב לדעת כי מי שלא בוחר את הקרן שלו בתשומת לב מאבד אלפי שקלים לאורך חיי הקרן בגלל תשלום דמי ניהול גבוהים או ביצועים לא טובים. אם אתם לא יודעים כמה דמי ניהול אתם משלמים על הקרנות שלכם – המאמר הזה הוא עבורכם. הרפורמה בניוד מוצרי החיסכון בישראל מאפשרת לכם להעביר את הקרנות שלכם תחת תנאים, עמלות, ושיעורי דמי ניהול משופרים. בתי ההשקעות מוכנים לעשות הרבה כדי שתעבירו את הקרנות שלכם אליהם.

 

מתי בפעם האחרונה בדקתם מה קורה עם דמי הניהול והביצועים בקרנות שלכם? אתם מתמקחים על דמי הניהול? קוראים דוחות שמועברים אליכם מהגוף שבו הקרן מתנהלת? משווים את דמי הניהול והביצועים לחברות אחרות? 

אם עניתם לא – כנראה שאתם מפסידים סכומים עצומים מהחיסכון בקרן שלכם. בממוצע, דמי ניהול גבוהים יכולים לחתוך לכם עד כ-10% מהחסכונות. יש באפשרות הגופים שמנהלים את הקרנות שלנו לעדכן את דמי הניהול שהן גובות מאיתנו בצורה תקופתית. למרות זאת, הרבה ישראלים לא מודעים לעובדה זאת וכך מפסידים סכומים עצומים. בנוסף, הביצועים משתנים בין קרן לקרן בצורה משמעותית ולהשאר במקום משמעותו הפסד כספי.

 

זכאות להוזלת דמי הניהול ושיפור ביצועי הקרן תלויה במספר גורמים, כמו ותק קרן ההשתלמות / קופת הגמל. מעל 34,317 ישראלים כבר ביצעו בדיקת זכאות להוזלת דמי הניהול ושיפור ביצועים, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת זכאות להוזלת דמי הניהול ושיפור הביצועים בקרן ההשתלמות / קופת הגמל על ידי בחירת גילך:

 

עינת מילר
בדוק זכאות להוזלת דמי הניהול ושיפור ביצועים בקרן
בחר קבוצת גילך: